Şimdi Ara

TELEFONA ROOT ATMAYA SON!!! VMOS: Sanal Root İçeren Android Sistem Uygulaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
5
Favori
20.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Root yapılamayan lite sürüm için

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vmos.lit

Root erişimli sürüm için

https://www.vmos.com/

VMOS Virtual Root Android on Android Double System

S. VMOS nasıl çalışır?
    C. VMOS yeni ve yenilikçi bir teknolojidir. Paralel bir alan veya paralel bir sistem gibi kendi telefonunuzdaki başka bir yerel Android işletim sistemini sanallaştırır. VMOS ile, istediğiniz zaman gerçek ve sanal sistemler arasında geçiş yapabilirsiniz. Veri ve uygulamalar yerel olarak saklanır.

S. VMOS rootlu bir sistem midir?
    C. Kullanıcılar karar verir. Düğmeyi Geliştirici seçenekleri → Root izni ver seçeneğinden değiştirebiliriz.

S. Hangi tür telefonlar kurulabilir?
    C. 32 GB'tan fazla depolama alanı ve 3 GB RAM'e sahip telefon. Ve telefon sistemi Android 5.1'e eşit veya daha yüksektir

S. APP'yi gerçek telefona klonlayabilir miyim?
    C. Evet. Dosya → APP Seç → İçe Aktar

S. VMOS'un hızı nasıl?
    C. Aslında, tüm veriler telefonunuzda bulunduğundan bir bulut telefondan daha hızlı. Uzaktan veri iletmeye gerek yok.

S. VMOS neden depolama, cihaz bilgileri, konum, IMEI ve sese erişime ihtiyaç duyuyor?
    C.VMOS, gerçek telefon senaryolarını daha iyi simüle etmek için bu yetkileri gerektirir.

S. VMOS gerçek telefonunuz için güvenli mi?
    C. Elbette. Gerçek telefon ve VMOS 2 ayrı sisteme sahiptir. Her iki sistemden gelen veriler birbirine karışmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tncyrsln -- 1 Mart 2020; 15:57:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bu sistem klonlama gibi birşey mi yani güvenlimi..

• Klonlamanın gelişmiş hali diyebiliriz. Bildiğiniz Android 5.1.1 sistemi ikinci bir sistemmiş gibi yükleniyor. Ana sistemden içe aktarma ve dışa aktarma yöntemiyle bağlantı kurulabiliyor. Program içerisinde yaptığınız tüm işlemler ANA SİSTEMDEN TAMAMEN BAĞIMSIZ. Rootlu olarak kullandığınızda, ANA SİSTEM DEĞİL UYGULAMA ROOTLU OLARAK DAVRANIYOR. Ana sisteme root atıp brick riskine girmek yerine bu uygulamayı kullanmanızı tavsiye ederim. Rootlu olarak kullanıldığında, LuckyPatcher ve GameGuardian gibi programlar sorunsuz çalışıyor. Bizzat kullanıyorum. Sorunsuz olarak uygulama içi satınalma, oyun içi hileler, oyun hızlandırma yapılabiliyor. 32 GB ROM VE 3 GB RAM OLMAYANLAR YÜKLEMESİN, uygulama ağır çalışabilir.

• tncyrsln kullanıcısına yanıt
    Bilgiler için teşekkür ederim. Yani banka uygulaması vs.. gibi önemli uygulamaları kullandığımız zaman güvenlik riski olurmu?

Bilgiler için teşekkür ederim. Yani banka uygulaması vs.. gibi önemli uygulamaları kullandığımız zaman güvenlik riski olurmu?

• mh. kullanıcısına yanıt
    VMOS içinde bankacılık işlemi yapmazsanız olmaz. 😀 Aslında yapsanız da birşey olmaz ama rootlu cihazlarda güvenlik riski taşıyabilir diye önerilmiyor. ANA SİSTEMDEN AYRI BİR SİSTEM BU. DAHA DOĞRUSU UYGULAMA...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tncyrsln -- 13 Kasım 2019; 15:4:57 >
  • Açıkçası bütün bilgilerimi google topladığı için pek farketmez ama uygulama sürekli verilerimizi toplayacağı için pek güvenemiyorum bide neden ses kaydımın izni olmadan açılmıyor ilk başta yüklememe izin verse denerken ihtiyacım olduğunda bu izinleri istese daha iyi olabilirdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • youssouf1995 Y kullanıcısına yanıt
    haklısın, ama kendi telefonumuza root attığımızda bildiğimiz bilmediğimiz tüm izinleri vermiş oluyoruz zaten. Yine de uygulama yapımcısına niçin mikrofon izni istediğini sorabilirsin. Ben bu uygulamayı, telefonuna root atmayı düşünenler için daha güvenli bir yöntem olduğu için tavsiye ediyorum. ben telefona root atacaktım, bu uygulamayı bulunca vazgeçtim. zaten yeni çıkmış bir uygulama...

Hocam uygulama çok güzel çalışıyor ama ben magisk ya da xposed kuramadım hata veriyor nasıl yapabilirim. Viper4android kurup ordan Spotify dinlemek istiyorum

• bende dahili ses kaydı için denedim, ama bende yapamadım maalesef... xposed kuruluyor, örneğin lucky patcher uygulamasını tanıyor ama magisk olmuyor... Şu an için uygulama, uygulama içi satın alma ve oyun içi hileler için gayet iyi çalışıyor. Uygulama daha çok yeni, ileride diğer konulara da el atabilirler, yada var biz yapamadık:) Uygulama yapımcısına sorununuzu mail atmanızı tavsiye ederim, mutlaka dönüş yapıyor...

HEM BUNU YAPSANDA ANA SİSTEMDEN BAĞIMSIZ OLDUĞU İÇİN SESLE İLGİLİ BİR DÜZELME OLACAĞINI SANMIYORUM. ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tncyrsln -- 14 Kasım 2019; 21:7:28 >
  • Ben uygulamayı açarken hata alıyorum ekran sürekli titreyerek siyah ekran oluyor telefonum note fan edition acaba neden oluyor biliyor musunuz?

• Nisakrc N kullanıcısına yanıt
    1)Uygulama verilerini temizle ve Launcher yüklemeden kullanmayı dene.
    2)Uygulama verilerini temizleme:
    Ana sistem/Ayarlar/Uygulamalar/VMOS/Depolama/Verileri Temizle
    3)VMOS uygulamasını aç.
    4)Bu 3 maddeyle uğraşamam diyorsan, uygulamayı sil, tekrar kur ve Launcher yüklemeden kullanmayı dene.

• Verdiğiniz linke tıkladığımda öğe bulunamadı diyor.play store’dan kalktı mı acaba uygulama ? Huawei telefon var root atılmıyor bende oyun için kullanmak istiyorum.

• semamca_07 S kullanıcısına yanıt
    Neyse ki sitesi varmış.

https://www.vmos.com/

Ekleme: Denedim ve gayet güzel çalışıyor. Root olayına ihtiyacım olmadığı için bakamadım ama umarım geliştirilmeye devam eder.

Konu sahibine çok teşekkürler. Root yapılamayan cihaz sahiplerine iyi sabırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exfat -- 4 Aralık 2019; 17:30:51 >

• Program on numara valla. game guardian çalıştı.cihaz huawei olduğu için root atamıyordum.artık root sorunum kalmadı.internette araştırma yaparken rastgeldim konuya iyi oldu :)

İnşallah o game guardian ile pubg mobile'da hile yapmazsınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayır pubg oynamıyorum.Başka bir oyunda rakip olarak Online oyuncu yerine bot getirmek için sadece :)

İyi. Siz siz olun pubg'de hile kullanmayın. Haktır yani.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefon kasıyor zaten o tarz oyunlarda 😂 ilk çıktığında yükledim sevmedim sildim

• quote:

Orijinalden alıntı: InspectorGadget03

İnşallah o game guardian ile pubg mobile'da hile yapmazsınız
    Game Guardian nedir bilmediğimden soruyorum.

Bir de bu VMOS u pcde BlueStack içerisinde çalıştırabiliyor muyuz?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.