Şimdi Ara

TELEFONA ROOT ATMAYA SON!!! VMOS: Sanal Root İçeren Android Sistem Uygulaması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
5
Favori
20.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Kusura bakmayın. Mesajınızı geç gördüm.

Game Guardian oyunlarda hack yapmak için kullanılır.

VMOS Bluestack içinde çalışır herhalde. Garanti veremem.
  • Takip
  • Telefonun garantisi ile ilgili sorun olur mu yuklersek
  • serengeta kullanıcısına yanıt
    telefona rootlamış olmuyorsun bu programla. vmos sadece bir uygulama ve telefonun root dizinini kullanmıyor. bu yüzden sorun olacağını sanmıyorum.
  • bu uygulama ile tlfona root atıp imei işlemi yapabilirmiyim
  • mustafada M kullanıcısına yanıt
    hayır, yapamazsın. bu uygulama telefon rootlama uygulaması değil, sanal rootlu android uygulaması...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tncyrsln

hayır, yapamazsın. bu uygulama telefon rootlama uygulaması değil, sanal rootlu android uygulaması...
    telefona yüklü bir uygulamanın (demo) root'suz gözükmeyen sistem dosyalarına erişim ve değiştirme/ekleme işlemi gerçeklestirebilinir mi?
  • waryemezz kullanıcısına yanıt
    hayır, yapamazsın. vmosa yüklemen lazım.
  • p30 pro android 10 kullanamadım açılış ekranda kalıyor
  • p30 pro da kullanmanın bir yolu var
    TELEFONA ROOT ATMAYA SON!!! VMOS: Sanal Root İçeren Android Sistem Uygulaması
  • bu zamana kadar kullandıgım en iyi uygulama. netten mod apk buldum, telefonda çalışmayan tüm appleri kullanabiliyorum

• bu uygulamayla telefonun desteklemedigi uygulama ve oyunlari acabilirsiniz
  • ulan 3 gündür uğraşıyorum asus zenfone3 e root atmaya bu programı göreydim root atmazdım bukadar sıkıntı cekmezdim :)))

• Ben herşeyi yaptım fakat bana verdiği depolama alanı 9 gb fakat sorun şuki pes 2021 i indirmeye çalışırken yeterli alan yok diyor onu nasıl arttırabilirim başka videolarda 108 gb falan gördüm
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.