Şimdi Ara

Telefon Tercihi / I6 # G3 # Z3C yada öneriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yeni bir telefon almak istiyorum. Elimdeki telefon 4-5 yılın öncesi. Eski bir model samsung. ilk çıkan androidlerden neredeyse =D 2.3 e kadar güncelleme aldı o kadar söyleyeyim.

Önceden iPhone düşünmezdim. Ama 6 hoşuma gitti gerçekten. iOs kullanmadım daha önce belki o beni etkiledi. Fiyat olarak en üstte. Bir yanım almamı diğer yanımda telefona bu kadar para vermememi söylüyor.
    Ama bir yönden de şöyle düşünüyorum. i6 alıp 2-3 yıl kullandıktan sonra iyi bir fiyata satabilirim sanırım. (Eğer yanlış düşünüyorsam belirtin lütfen, bu arada elimdeki elektronik cihazları çok temiz kullanırım, kullanmaya özen gösteririm.)

Çok fazla birlikte vakit geçirdiğim yakın bir arkadaşımda G2 var. Güzel telefon, hoşuma gidiyor. Ama biraz alıştım telefona farklı olmasını istediğim için G3 ü düşündüm.
    G3 de sanırım 2k ekran olduğu için ısınma ve şarj ömrü konusunda sıkıntı çıkarıyormuş. Elime alıp kullandığımda gerçekten hoş bir telefon. Fiyatı uygun bir de.

Sony'ler gerçekten güzel telefon. Z serileri hep hoşuma gitmiştir. Z3 Comp. özellikle siyah rengi çok güzel. Performansını pek araştırmadım. Keza Z3 de kullanımı hoş duran bir telefon sanırm. Yani mağazalardan edindiğim tecrübeler doğrultusunda.

Arkadaşlar aklımdaki telefonlardan kısaca şuan aklıma geldiği kadar bahsettim.
    Bana fikir verin lütfen, telefonların +ları -leri nelerdir. Yada düşüncelerim doğru mu yanlış mı?
    Bir de samsung istemiyorum artık, önermeyin lütfen :)
    şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

• Oncelikle sahsi fikrim.sonradan kaca satarim.prim yaparmi diye araba alir gibi telefon alinmaz.

Her ne kadar elma armutcular aksini dusunsede iosun kisitlamasina ve ederinden fazla paraya satilmasina en basitinden sd karti bile olmamamsi ve coklu sekme acinca kasan iphone onermem.aksini dusunen olabilir saygi duyar guler gecerim.

Android tarafinda evet g2 az paraya cok iyi cozum 1yili gecti memnunum.Ancak daha uzun sureli cozum z3compact olacaktir gerek batarya gerek performans olarak ileriye donuk saglam telefon 720p ekran avantaj hem.isi olarak hemde performansta olunlu etkisi su ve toz gecirmezlik bi baska artisi sonynim.duz. z ye bile gunceleme verdigini dusununce z3compact en az 2 yil alir guncelleme buyuk cihaz takintiniz yoksa dusunun.derim magazada inceleyin cidden guzel cihadir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Oncelikle sahsi fikrim.sonradan kaca satarim.prim yaparmi diye araba alir gibi telefon alinmaz.

Her ne kadar elma armutcular aksini dusunsede iosun kisitlamasina ve ederinden fazla paraya satilmasina en basitinden sd karti bile olmamamsi ve coklu sekme acinca kasan iphone onermem.aksini dusunen olabilir saygi duyar guler gecerim.

Android tarafinda evet g2 az paraya cok iyi cozum 1yili gecti memnunum.Ancak daha uzun sureli cozum z3compact olacaktir gerek batarya gerek performans olarak ileriye donuk saglam telefon 720p ekran avantaj hem.isi olarak hemde performansta olunlu etkisi su ve toz gecirmezlik bi baska artisi sonynim.duz. z ye bile gunceleme verdigini dusununce z3compact en az 2 yil alir guncelleme buyuk cihaz takintiniz yoksa dusunun.derim magazada inceleyin cidden guzel cihadir.

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Oncelikle sahsi fikrim.sonradan kaca satarim.prim yaparmi diye araba alir gibi telefon alinmaz.

evet inceledim, çok güzel bir cihaz.
    ekranı 4.6 inch ti sanırım. yanlış hatırlamıyorsam. aslında küçük değil benim için. şuan kullandığım daha küçük olduğu için.
    z3 comp kasası da küçük olduğu için gözüme bir garip geliyor diğerleri ile kıyaslayınca. z3 performans olarak nasıl? yada z2 den çok farklı mı?
    Peki g3 hakkında bir bilginiz var mı?

• serhat_7 kullanıcısına yanıt
    Z3c ikisindende asagida degil performans olarak

• İ6'nın 16 gb hafızası sana yetecek mi?
  • Z3 Compact.

• Eğer o kadar bütçem olsaydı düşünmeden Z3C alırdım ben hem boyut olarak ideal özellikleri her kullanıcıya fazlası ile yetecek bir telefon
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.