Şimdi Ara

Iphone 4s ile Galaxy s3 Arasında Kaldım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun süredir android kullanıcısıyım; Xperia neo, xperia u ve xperia p deneyimim var. Şimdi ise elimdeki Xperia U cihazı sattım ve yeni bir cihaz almak istiyorum.

Androide artık doymuş bulunuyorum ama donanımdan dolayı da S3 düşünüyorum. 1200-1300 liraya kadar çıkabilirim. Kullandığım cihazlarda JB yoktu ama bu bana ICS'den çok farklı gelir mi? Yani S3 alsam eski deneyimlerinden farklı bir cihaza sahip olur muyum?

Bir de Iphone 4s düşünmekteyim. 5 çıktıktan sonra fiyatları bir nebze de olsa düştü. Kasası ve malzeme kalitesi üst düzey ama Google Play uygulamaları, oyunları gibi paylaşımları ücretsiz olarak Apple Store'de bulabilir miyim? En basitinden Mx Video Player gibi bir program...

Gerçekten burada bir fikir alışverişinde bulunma amaçlı bulunalım. Amacım fanboyluk vs değildir ki uzun zamandır Sony kullanıcısıydım.

• Android telefonlara doymussun.İp 4s al ios la tanış bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4S çok kalın bence cihaz olarak. Ama yine de alınmaz diyemem fakat S III ün de kasası plastik arkadaş valla yorum yapamadım şu anda.
    S III daha iyi ama dediğim gibi kasası plastik. Xperia Ion bak beğenirsin bence. Hem daha sağlam ve kaliteli bir cihaz inceledim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .::ÇaĞLaR::.

Android telefonlara doymussun.İp 4s al ios la tanış bence.

+ 1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nexus 4 en mantıklısı

• Ion inceledim ama Xperia S'ten bir farkı yok. Aynı zamanda ekranı büyük ama bataryası zayıf. Malzeme kalitesi olarak tabiki iyi ama IOS çok kafamı karıştırdı. Apple Store'de uygulamaları ücretsiz olarak bulabilir miyim ? Oyunları da aynı şekilde...
  • Galaxy s3 , iphone 5 ile karşılaştırılmalı ama sen 4s ile karşılaştırıyorsun bu yüzden kesinlikle s3 ama ios ile andoid kıyaslanamaz internet hızı ve şık görünüm için 4s.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vforbassist

Galaxy s3 , iphone 5 ile karşılaştırılmalı ama sen 4s ile karşılaştırıyorsun bu yüzden kesinlikle s3 ama ios ile andoid kıyaslanamaz internet hızı ve şık görünüm için 4s.

İnternette çok sık dolaşıyorum ve ekran küçüklüğü bana bir dezavantaj gibi geldi. Iphone 4s varken 5'e o para verilmez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cone

quote:

Orijinalden alıntı: vforbassist

Galaxy s3 , iphone 5 ile karşılaştırılmalı ama sen 4s ile karşılaştırıyorsun bu yüzden kesinlikle s3 ama ios ile andoid kıyaslanamaz internet hızı ve şık görünüm için 4s.

İnternette çok sık dolaşıyorum ve ekran küçüklüğü bana bir dezavantaj gibi geldi. Iphone 4s varken 5'e o para verilmez...

4s le 5 arasında bayan fark var.4s sanıldığı kadar iyi değil daha öncede dedim oyum nexus 4.

• Oyun + Film + Büyük Ekran S3
  • Bende ipod touch 5 kullanıyorum.Tabi fiyatlandırma konusunda app store ile play store arasında baya bir fark var ama ben pp25 diye bir program kullanıyorum ve uygulamalar ücretsiz VE kullanması da basit.Öyle uğraştıran bir şey de değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.