Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ametist77 , Dr Geyik Reoman , cuysal3456 , Ametist77 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
12.032
Cevap
183
Favori
521.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
52. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ekonomist1453

Onceligimiz kamera olan on ve arka kamerasinin da iyi oldugu bir telefon olarak ne onerirsiniz iphone 6 kamerasindan memnundum daha iyisi ne olabilir

İp6 dan sonra ip7 ideal olur.

2900 lira için.

http://m.avansas.com/apple-iphone-7-32-gb-cep-telefonu-siyah.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Hafıza biraz sıkıntılı hocam gerekli uygulamaları yükledikten sonra 3-4 gb boş alan kalıyor onun dışında güzel telefon ama hafıza kesinlikle bir sorun

Mail Whatsapp arama ve birkaç uygulama kullanıyorum. Oyun video v.s. yok. Mail önemli outlook express kullanıyorum. Yeterli olur diye düşünmüştüm. Sizce yetmezmi hafıza olayı.

Bahsettiğiniz kullanım şartları için 8 gb hiç kimseye öneremediğimiz için 16 gb yeterli.

16 gb da kaliteli hafıza kartı takılır,

Video ve foto birikintileri için.

• quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

quote:

Hafıza biraz sıkıntılı hocam gerekli uygulamaları yükledikten sonra 3-4 gb boş alan kalıyor onun dışında güzel telefon ama hafıza kesinlikle bir sorun

Mail Whatsapp arama ve birkaç uygulama kullanıyorum. Oyun video v.s. yok. Mail önemli outlook express kullanıyorum. Yeterli olur diye düşünmüştüm. Sizce yetmezmi hafıza olayı.

Bahsettiğiniz kullanım şartları için 8 gb hiç kimseye öneremediğimiz için 16 gb yeterli.

16 gb da kaliteli hafıza kartı takılır,

Video ve foto birikintileri için.

Detaylı cevap için tşk.

• muratoto kullanıcısına yanıt
    Telefonu hiç eline alıp kullanmamış arkadaşlar yorum yapıyorlar ya bir bilene sorun diye laf vardır hocam telefonda WhatsApp ve Sahibinden ve Pinterest programından başka program yüklü değil telefon zaten içerisinde birkaç uygulama ve oyunla beraber geliyor gereksiz kullanılmayacak bütün programlar devre dışı bırakılmış durumda cihazın kapasitesi bu sistem dosyaları her geçen gün daha fazla yer kaplamakla birlikte programlar da aynı şekilde boyutları ve kapladıkları alan artıyor siz uzun vadeli bir telefon düşünüyorsanız 32 GB bir telefon almanız gerekiyor telefonun kullandığı alan ne kadar azalırsa teklemeler, takılmalar, kasmalar o kadar artacaktır umarım bu sefer detaylı bir cevap vermişimdir.

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★

• quote:

Telefonu hiç eline alıp kullanmamış arkadaşlar yorum yapıyorlar ya bir bilene sorun diye laf vardır hocam telefonda WhatsApp ve Sahibinden ve Pinterest programından başka program yüklü değil telefon zaten içerisinde birkaç uygulama ve oyunla beraber geliyor gereksiz kullanılmayacak bütün programlar devre dışı bırakılmış durumda cihazın kapasitesi bu sistem dosyaları her geçen gün daha fazla yer kaplamakla birlikte programlar da aynı şekilde boyutları ve kapladıkları alan artıyor siz uzun vadeli bir telefon düşünüyorsanız 32 GB bir telefon almanız gerekiyor telefonun kullandığı alan ne kadar azalırsa teklemeler, takılmalar, kasmalar o kadar artacaktır umarım bu sefer detaylı bir cevap vermişimdir.

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★

Bu ekstra detaylı bir cevap olmuş. Tşk.

• Arkadaşlar max 1800'e güzel fotoğraflar çekebileceğini bir telefon önerir misiniz ?

• keles71 kullanıcısına yanıt
    https://www.hepsiburada.com/htc-u-ultra-64-gb-ithalatci-garantili-pm-HB0000092E04

Mi 6

Mi Note 3

• quote:

Mi 6

Mi Note 3

Mİ 6'nın kamerasından çok şikayet edenler var MATE 10Lite düşünüyorum ama bilemedim ya

Bütçeye göre telefon önerdim hocam kamera performansı çok iyi bir telefon istiyorsanız 3000-4000 tl para vereceksiniz ve Mate 10 Lite orta seviye bir telefon Mi 6 üst seviye bir telefon gece çekimlerinde iki telefondan da memnun kalmazsınız fakat orta seviye kullanmaktansa üst seviye telefon kullanırım üstelik aynı fiyat

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam ilginiz için :) Orta Seviye Telefonların iyi kamera performansı verenini arıyorum :) Hepsi aynı kalitede değildir mutlaka o yüzden araştırıyorum :)
    1500 tl civarında Mi Note 3 var mi 6 ile aynı kamera kompartmanını kullanmasına rağmen daha iyi fotoğraf kalitesi var

Aynen bu gayet sağlam çekiyor gerçekten IPhone X ile kıyaslamışlar daha canlı duruyor :) Teşekkür ederim galiba bunu alacam :)
    Hayırlı olsun hocam şimdiden

• Merhabalar bütçem 1500 civarı telefonda yaptığım şeyler

web de takılmak

Video izlemek

WhatsApp

Ve beelki hearthstone oynarım

En çok aradığım şey dayanıklı sağlam uzun ömürlü olması çünkü telefonda çok bir şey yapmıyorum

• Iphone x : 5400 lira

Iphone 8 : 3700 lira

Samsung s8 : 2750 lira

Note 8 : 3350 lira

Iphone 6s den gecmeyi dusundugum telefonlar

Iphone x fiyati sebebiyle alamiyorum , ios ve deger kaybetmeme konusundan dolayi tekrar apple almak istiyordum ama apple alamayacagim cunku iphone 8 e de gecsem bile ayni tasarim istemiyorum suanki telefonum ile

Note 8 de cok buyuk geldigi icin eledim

Geriye samsung s8 kaldi

Ithalatci garantili olmasi sebebiyle hangi konularda sorun yasarim ? Kutudan kullanilmis veyahut cakma telefon cikma olasiligi varmi ? Daha once hic ithalat garantili telefon almadigim icin bilmiyorum

Xiaomiyi sar degeri yuzunden dusunmedim hic

Ayni sey huawei icinde gecerlimidir ? P11 i bekleyebilirim veyahut mate 10 proyuda inceleyecegim

Huawei hakkinda arayuz ve kamera hakkinda cok iyi seyler duyuyorum ama sar degeri hakkinda durumlar nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TekstilciSase -- 18 Şubat 2018; 20:32:35 >

• kmesne kullanıcısına yanıt
    Xioami Mi Note 3

Mi Max 2

Mi 5X - A1

• TekstilciSase T kullanıcısına yanıt
    Huawei Mate 10 veya Mate 10 Pro modelini araştırmanızda fayda var

Xioami modelleri fiyat performans açısından en iyi telefonlardır ithalatçı garantili olması bir Apple garantisi gibi olmaz uğraştırır delta servis ise cihazınızda bir sorun olduğunda 20 iş günü unutmanız demek kaldı ki delta servis için kötünün iyisi deniyor gerisini siz düşünün son olarak Sony Xperia XZ1 modeline bakmanızı öneririm

Hocam dayanıklı sağlam istiyorum xiamoi ye pek güvenemiyorum

• kmesne kullanıcısına yanıt
    1500 tl ye ikinci el Sony XZ bulabilirseniz alın veya sıfır Nokia 6

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.