Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.033
Cevap
183
Favori
521.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maks. 100 liraya telefon arıyorum samsung. Whatsapp,müzik,internet olsun yeterli.
  • Emree- E kullanıcısına yanıt
    S3 bulunur belki.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-uygun-fiyatli-s3-400086143/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Bütçe 500-1000 tl arası babam için arıyorum. 4.5-5.5 inç arası kasma,donma yapmayan bir telefon arıyorum. İnternet,müzik,video olarak kullanılacak. Babam iphone 4s'ten geçecek ona göre performansı ondan daha iyi olmalı. En f/p olanı arıyorum. 1000 tl olmazsa olmaz bir model varsa olur.

İphone6 bulunabilir

https://www.sahibinden.com/iphone-6?price_min=800&price_max=1200#/

• 1500 2000 civari butcem var p10 lite almayi dusunuyorum tavsiye edermisiniz

• Lithium kullanıcısına yanıt
    Xioami Redmi 4X
    Xioami Redmi Note 4X
  • P10 Lite da olabilir fakat P9 Lite 2017 modelinden aman aman bir farkı olmadığını düşünüyorum bakabileceğiniz telefonlar ;

Xiaomi Redmi Note 4X
    Xioami Mi 5
    Xioami Mi 5S
    Xioami Mi 5S Plus
    Asus Zenfone 3
    Sony X
    Sony X Compact
    Huawei P9 Lite 2017
    Huawei Nova
    Huawei P9
  • Bilerek sizin istediğiniz gibi bir cihaz yapılmıyor yapılsa herkes o modelden alır uzun yıllar kullanır telefon üreticileri her 6 ve 12 ayda bir telefon çıkarıyor yeni telefonlarını kim alacak ? Bknz. Pazarlama Stratejileri
  • Apollon kullanıcısına yanıt
    Huawei P10 var ama listenizdeki telefonlardan fiyatı yüksek olur ayrıca OnePlus 5 de bakılabilir
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Büyük markaların yaptığı o samsung ve apple ın son telefonları batarya olarak hep geriye gitti. Bir sonraki modelde batarya geriye gidince millet yeni çıkan modele geçmek istemez. Pazarlama stratejisinden çok bataryaya önem verilmiyor. Demekki çoğunluk 1 günü çıkarsın yeter diye düşünüyor. Bu mantıklı çünkü her gün eve geldiğinde telefonun bataryası %50 de olsa %20 de olsa yarın için şarjını fulleyeceksin.

Neyse epey konudan uzaklaştım. Xz1 compact gelirse güzel cihaz alınır, gelmezse başka markalara yönelirim. Xz1 modelinede gidip xz1c ile aynı bataryayı koymuş adam olmaz bu sony. Zenfone 4 pro çıkacakmış 3600 mah bataryası varmış.

• XZ1C bence düşündüğünüz kadar pil performansı vermeyecek çünkü sony bu yazılım işini beceremiyor bende Z2 vardı 4.4.4 sürümünde şarjı bitmiyordu telefonun sonra 5 verdiler stamina modunu kaldırdılar daha da toparlayamadılar telefonları aslında birazda yazılım kaynaklı bu pil tüketimi P2 düşündüğüm bir telefondu kısa dönem bile olsa zamanında P1 kullanmıştım telefon bataryası haricinde farklı kılan veya iyi olan bir özelliği yoktu bana göre ne parmak izi okuyucusu iyiydi ne ses kalitesi nede kamera performansı P2 de yine aynı olacağını düşündüğümden dolayı vazgeçtim hemde vücutta 1.650 SAR değeri var gayet yüksek bu arada Xioami Redmi Note 4X baktınız mı ?
    Hocam benim için sarj önemli p9 lite sarji iyi götürür mü?

Bir de p9 lite p10 lite arasinda 600 tl civari fark var. Cidden performans olarak cok fark yok mu ikisi arasinda?

• P9 Lite 2017 kullandım pil konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız hocam 2 gün kullandığımı bilirim bir kaç ufak ayar ile ayrıca P10 Lite almaya gerek yok 3 yerine 4 Gb ram var başkada aman aman bir artısı yok 600 TL cebinize kalsın
    Tesekkurler

Ben xz1 in batarya performansının iyi olmasına güvenerek xz1c nin gayet iyi süreler sunacağını düşünüyorum. Benimde eski telefonum z2 idi kardeşime verdim kullanıyor. Telefonda oyun oynuyor telefon deli gibi ısınıyor ve şarjı su gibi bitiriyor. Xz1c de ise 720p ekran snapdragon 835 ile ısınma performans sorunları olmayacak ve bataryayı fazla etkilemeyecek. xz1 in batarya testi gsmarenada gayet iyi çıktı. xz1 bile bu kadar iyi ise xzc1 4.6 inç 720p ekranda çok daha iyisini sunacaktır. Tabi p2 gibi 5100 mah bataryası olan telefonla karşılaştıramayız. p2 de bataryadan ibaret bir telefon diğer özellikleri hiç iyi değil, tabi telefonun fiyatıda buna göre uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taylor Swift.

Bir de p9 lite p10 lite arasinda 600 tl civari fark var. Cidden performans olarak cok fark yok mu ikisi arasinda?

600 fark vermeyi gözden çıkarttıysanız 750 fark verip P9 tercih edilirse daha isabetli olur.

Yoksa p9 lite 17 ; fiyat performans ürünüdür.

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/48372-61246-73008-73935-74648/huawei-p9_huawei-nova_huawei-p10_huawei-p10-lite_huawei-p9-lite-2017/

• quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

quote:

Orijinalden alıntı: Taylor Swift.

600 fark vermeyi gözden çıkarttıysanız 750 fark verip P9 tercih edilirse daha isabetli olur.

Yoksa p9 lite 17 ; fiyat performans ürünüdür.

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/48372-61246-73008-73935-74648/huawei-p9_huawei-nova_huawei-p10_huawei-p10-lite_huawei-p9-lite-2017/

Gr5 2017 nasil bir bilginiz var mi

• Zamanında M4 Aqua modelini 2 gün batarya ömrü diye satışa sundular 1 günü anca çıkarıyordu telefon Compact serisinin pili daha uzun ömürlü olabilir ama yakın zamanda Z5 Premium ve XZ kullanmış birisi olarak uyku modunda telefonun çok şarj yediğini söyleyebilirim temkinli yaklaşmakta fayda var XZ Premiumda 960 FPS video kayıtını çok abarttılar fakat 5 sn ye çekilebiliyor her modelinde kamera performansının çok iyileştirdiklerini söylüyorlar fakat durum hiç öyle olmuyor umarım XZ1C iyi bir model olur fakat fiyatı da düşünülmeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Zamanında M4 Aqua modelini 2 gün batarya ömrü diye satışa sundular 1 günü anca çıkarıyordu telefon Compact serisinin pili daha uzun ömürlü olabilir ama yakın zamanda Z5 Premium ve XZ kullanmış birisi olarak uyku modunda telefonun çok şarj yediğini söyleyebilirim temkinli yaklaşmakta fayda var XZ Premiumda 960 FPS video kayıtını çok abarttılar fakat 5 sn ye çekilebiliyor her modelinde kamera performansının çok iyileştirdiklerini söylüyorlar fakat durum hiç öyle olmuyor umarım XZ1C iyi bir model olur fakat fiyatı da düşünülmeli

P9 lite 2017 mi gr5 2017 mi

• P9 Lite 2017
    m4 aqua da kullandım ama bataryasını hatırlamıyorum ortalama bir şeydi herhalde. 4.6 inç 720p snapdragon 835(10nm işlemci ne zorlanacak ne ısınacak) ve 2700 mah batarya olunca kötü performans sunma ihtimali yok bence. Z3 compact gibi bir telefon geliyor. Z5c de s810 vardı o işlemci ısınma sıkıntıları vardı iyi değildi. x compact da s650 vardı orta seviye bir telefondu. P2 gibi uçuk kaçık batarya performansı sunmayacak tabi ama çoğu amiral gemiye fark atacak. Üstelik rakibi iphone 8'i 2'ye falan katlar batarya performansında 1k batarya farkı var :) Çıkış fiyatı 500 euro hatta 400'e kadar düşecek falan diye söylentiler vardı. Fiyat/performans olarakta iyi olacak. 32 gb depolama, malzeme kaliteside abisi kadar iyi değil. "glass fiber reinforced plastic unibody" diye geçiyor. Böyle özellikleri kısıp fiyatı düşürmüşler. xz1'de 3000 den fazla batarya olsa onu alırdım herhalde. v30'da 3300 varken sen git xz1'e 2700 koy :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 17 Eylül 2017; 12:41:25 >

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.