Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Dr Geyik Reoman , promax34 Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.027
Cevap
183
Favori
521.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
50. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam 600 700 liraya ne tavsiye edersiniz? 2.telefon olarak alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanmak istersen deji batarya alıp kullanmaya devam edebilirsin
    satmayı düşünüyorsan da cihazını kaç GB olduğuna ve ne kadar temiz olduğuna bağlı olarak 500 TL civarında gider

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 500-600 ₺

• Merhabalar,
    Xiaomi k30 satışı var yurtdışından getiren telefoncularda, 2300TL civarı önerir misiniz , türkiye gsm’lerinde sorun yaşar mıyım alsam.

• quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Kullanmak istersen deji batarya alıp kullanmaya devam edebilirsin
    satmayı düşünüyorsan da cihazını kaç GB olduğuna ve ne kadar temiz olduğuna bağlı olarak 500 TL civarında gider
    Deji ile ilgili ilk 6 ay çok iyi yorumlar var fakat bir yıl sonrasında performans düşüklüğü oluyor diyenler var.
    - Uzun kullanım performansı sizce nasıl ( 1-2 yıl).
    - ayarlarda batarya pil sağlığında maksimum kapasite yüzdesi gösteriyor mu?

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben kullanmıyorum ama çevremde kullananlar çok
    iPhone 6 ve üzerinde pil sağlığı gösteriyor diye biliyorum 5S de gösteriyor mu bilmiyorum
    evet benim birkaç arkadaşım 6 aydan sonra biraz performans kaybı yaşadı ama ürün 1 yıl garantili o yüzden hemen Garanti gönderdiler sorunsuz bir şekilde firma ürün sıfır mı gönderdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İmei kayıt ücreti 2020 yılında 1838 TL oldu

• arkadaslar merhaba,
    anneme telefon bakıyorum, 1500-2000 tl arası android olacak. anne kullanacak işte foto çekme, instagramda bakınma, haber okuma şeklinde. sorunsuz birkaç yıl kullanabileceğimiz garantili bir cihaz önerebililir misiniz? mi a3 128 gb gördüm ancak onun da ekran çözünürlüğünden şikayetçi olunmuş.
    Hocam imei’yi kendim atamıyor muyum yada telefoncular ucuza atıyorlar diye biliyorum, 2000tl ye bir tane k30 buldum hocam çin sürümü var içinde zaten 8 ay imei atmadan kullanabiliyorum diye biliyorum yanlışım yoksa , merak ettiğim şey bunlara global sürüm atabiliyor muyum k30 alsam başım ağrır mı. Mi9t ve k30 arasında kaldım ucuza temiz k30 bulduğum için biraz çekiyor ve ileri dönük 5G teknolojiside mevcut. Akıl almak ve bilgi edinmek adına yazıyorum hep ios kullandım.

• 5G ye hazırlanmanız mantıklı ama alacaksanız global sürüm alın derim.
    sürekli ios kullandıysanız iphone 9 da beklenebilir.
    mart ayında çıkıyormuş.

https://hwp.com.tr/cin-romuna-sahip-xiaomi-cihazlara-artik-global-rom-yuklenemeyecek-104398
  • Seneler sonra emektar sony xperia'yı emekliye ayıracağım. Piyasadan falan baya uzak kaldım. Bilen varsa birkaç sorum olacaktı.

Sahibinden'de ve telefoncularda gördüğüm Samsung S10 5G nasıldır? Telefonda genelde sosyal medya + mesajlaşma + görüşme + foto dışında kullanmıyorum fakat yine uzun süre telefon almamayı düşünüyorum. Çinli üreticilere baktım oneplus 7t pro dikkatimi çekti fakat çinli üreticilerin SAR değerleri yüzünden burun kıvırıyorum. Tavsiyeniz ne olur?

Tabii birde s10 5g almak için bildiğiniz,güvenilir satış yapan(replika olmayan) yer varsa önerilere açığım.

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elessarTT -- 3 Şubat 2020; 20:10:46 >
  • Herkese merhaba,sizlerden fikir almak istiyorum. 2 senedir Huawei mate 10 lite kullanıyorum.Yenileyeceğim artık.Kendime göre nacizane kriterler belirledim.Huawei modellerine abd,google vs. sebeplerle hiç bakmadım ve eledim.
    En önemli kriterim Netflix'i sorunsuz izlemek. Örneğin redmi note 8 pro tam benlik diyordum ama işlemcisi uyumsuz sanırım ,tam anlayamadım bu konuyu da.Bu konuda net bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirse çok sevinirim.

Bütçe : Max 5000 TL

Ram: Min 6 gb

Ekran : Min 6.3 inç

Hafıza : Min 64 gb

İşlemci: Netflix uyumlu

Android: 10 destekleyen

Herkese çok teşekkürler.
  • Merhabalar. Öncelikle elektronik ürünlerin birazda şans işi olduğunun bilinci ile, fazla sorun çıkartmıyacak F/P ürünü (oyunda oynayabilecek) max 1750 civarı telefon bakıyorum çin markalarına çok olumlu bakmamak ile beraber F/P ise degerlendirme yapılabilir.. ustalardan yorum bekliyorum saygılar.

• iPhone 6 plus kullanıcısıyım ve telefonum beni terketmek üzere. Telefonum bozulmadığı sürece telefon değiştiren bir insan değilim. Telefonda oyun vb. oynamıyorum. Telefonun asli amacı dışında arada fotoğraf vb. ile günlük kullanımda ihtiyaç duyulabilecek not alma gibi işlemler ile müzik dinliyorum. Uzun süre çok kasmadan kullanabileceğim, çok ağır ve kalın olmayan, kullanım kolaylığı sunan işlevsel bir telefon almak istiyorum. Bütçe maksimum 5.500 civarı olabilir. Bu bütçeye göre ilk gözüme çarpanlar Samsung Galaxy S10 veya S10e, Huawei P30 ya da Xiaomi Mi9 ama sizlerin başka önerileri olursa onlara da açığım. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
  • sculptor S kullanıcısına yanıt
    redmi note 8 alıyorum arkadaslar, forumda gördügüm kadarıyla önerilen bir telefon, yine de aksi bir düşünceniz varsa yazarsanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: LaNDaR

Merhabalar. Öncelikle elektronik ürünlerin birazda şans işi olduğunun bilinci ile, fazla sorun çıkartmıyacak F/P ürünü (oyunda oynayabilecek) max 1750 civarı telefon bakıyorum çin markalarına çok olumlu bakmamak ile beraber F/P ise degerlendirme yapılabilir.. ustalardan yorum bekliyorum saygılar.
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/143490-144061-149805-166669-203377/samsung-galaxy-a50_samsung-galaxy-m30_samsung-galaxy-a30_samsung-galaxy-m40_samsung-galaxy-m30s/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 4 Şubat 2020; 10:34:51 >

• dutkurusu D kullanıcısına yanıt
    MART ta İphone 9 satışa sunulunca ,
    ip 11 , ip XS, ip XR de indirim olursa;
    değerlendirilebilir.
    Netflix'in kendi sitesinde de desteklediğini yazan mi 9t pro en mantıklısı gibi görünüyor.

Gözü kapalı alınır bir model midir mi 9t pro ? Ne dersiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.