Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.009
Cevap
181
Favori
521.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam artık iphone alıcak bütçem yok , 2500 TL’den fazla veremem o yüzdende yurtdışından getirilen ürünlere bakıyorum. Tavsiyeleriniz için çok sağolun o zaman mi9t almak daha mantıklı k30 un globalı ne zaman gelir belli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turtle Punch -- 4 Şubat 2020; 11:39:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozenc_35f

Netflix'in kendi sitesinde de desteklediğini yazan mi 9t pro en mantıklısı gibi görünüyor.

Gözü kapalı alınır bir model midir mi 9t pro ? Ne dersiniz ?
    mi 9t yeterli olmaz mı?
    fiyat farkı çok fazla.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/167771-223930/xiaomi-mi-9t_xiaomi-mi-9t-pro-128gb/
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

mi 9t yeterli olmaz mı?
    fiyat farkı çok fazla.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/167771-223930/xiaomi-mi-9t_xiaomi-mi-9t-pro-128gb/

Alıntıları Göster
    Mİ 9T alacağım sanırım.

Önümüzdeki 1 hafta içinde başka modellerde şok fiyat düşüşü olmazsa.

Mİ9t gayet yeterli görünüyor.

Cebimde para kalacak fazlasıyla :)

• Merhaba hocam, ben amoled ekran ve kamerası iyi olan bir de en az 2-3 sene götürecek perfonmansa sahip bir telefon arıyorum. Max bütçem 2700 TL.
    Baktığım telefonlar;
    Mi 9T ama 64 GB olan benim bütçeye giriyor ve 64 yeter mi bilemedim bir de pop up kamera ve yazılımsal sıkıntıları var yazmışlar.
    A70 ve A51 arasında da kaldım. A51 kamerası daha iyi ve daha güncel. A70'inde işlemcisi iyiymiş sanırım. Ama 6 GB olan A51 iyidir A70 kadar perfonmans verir dediler.
    A71 daha çıkmadı ama çıkarsa da 2700 TL gibi yerlere inmesi uzun sürer diye düşünüyorum yoksa şubat sonu mart gibi falan daha iyi telefonlar çıkar mı bekleyeyim mi?
  • Merhabalar redmi 8 mi redmi "note"7 daha iyidir.. sorun çıkartmıcak ve en önemlisi Ghost Screen olmaması

• Arkadaşlar Merhaba,

Annem için 1000-1300 arasında telefon bakıyorum. Oppo A5s, Redmi 8 ve mi a2 lite arasında kaldım.
    Kamera ve işlemci olarak oppo redmi8 den daha ağır basıyor. Fakat a2 lite hakkında pek bilgim yok veya sizin bu fiyat aralığında önerebileceğiniz telefon var mıdır? Sosyal medyayı kullanacak ve ufak bir kaç oyun oynar. Şimdiden teşekkürler.

Düzeltme : Şimdi incelememde listeye redmi note 6 proyu da ekledim. İthalatçı garantili bu fiyat aralığında buldum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Note 6 çıkış yılı bakımından çok mu eski kalır güncellemeler geldiğinde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanzatu_ -- 6 Şubat 2020; 9:23:18 >
  • lordford50 kullanıcısına yanıt
    Ben kullanmaktayım hocam, 1,5 yıl oldu ve pil performansı %100.

iPhone 6
    2200’lük batarya kullanıyorum.
    Gayet memnunum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sanzatu_ S kullanıcısına yanıt
    A2 lite eşim kullanıyor. Saf android var ve birçok program - galeri bile- yok. Yani o işten anlamayan insanlar için zor telefon. Açıkçası tavsiye etmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

mi 9t yeterli olmaz mı?
    fiyat farkı çok fazla.

Alıntıları Göster
    Hocam bu Mi9t'nin garantisi nedir? Sıkıntılı diyorlar ama anlayamadım.

• albati kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Realme 3 Pronun fiyatı 1500'ün altına düşmüş fakat ithalatçı garantili ona da bakacağım.
  • capsef C kullanıcısına yanıt
    a71 yakın zamanda , %10 fiyat farkıyla yani 3000 + üzerinde gelir. 3200-3300 ₺ civarı olur.
    fiyat performans olarak a71 beklenebilir.
    A80 ile benzer performansta ama %20 ucuz olacak.
    a50 de mantıklı.
    2-3 yıl rahat götürür.

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/143490-155585-393643-402688/samsung-galaxy-a50_samsung-galaxy-a70_samsung-galaxy-a51_samsung-galaxy-a71/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 7 Şubat 2020; 9:54:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanzatu_

Arkadaşlar Merhaba,

Annem için 1000-1300 arasında telefon bakıyorum. Oppo A5s, Redmi 8 ve mi a2 lite arasında kaldım.
    Kamera ve işlemci olarak oppo redmi8 den daha ağır basıyor. Fakat a2 lite hakkında pek bilgim yok veya sizin bu fiyat aralığında önerebileceğiniz telefon var mıdır? Sosyal medyayı kullanacak ve ufak bir kaç oyun oynar. Şimdiden teşekkürler.

Düzeltme : Şimdi incelememde listeye redmi note 6 proyu da ekledim. İthalatçı garantili bu fiyat aralığında buldum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Note 6 çıkış yılı bakımından çok mu eski kalır güncellemeler geldiğinde?
    Samsung m20 ve m10s de değerlendirilebilir

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/145013-241690/samsung-galaxy-m20_samsung-galaxy-m10s/

https://www.a101.com.tr/elektronik/honor-10-lite-32gb-cep-telefonu-mavi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 10 Şubat 2020; 23:4:48 >

• Merhaba. samsung note 5 telefonum kirildi. Bana bu cihazi aratmayacak birsey onerebilir misiniz arkadaslar? Butcem en fazla 2.200 civari. Telefonla bluetooth kulaklik ile cok gorusen biriyim. Onun haricinde biraz sosyal medya ve tarayici ile internette gezinirim. Kamera da iyi olsa fena olmaz. Gozume xioami redmi note8 pro carpti. Ne dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: .Predatör.

Merhaba. samsung note 5 telefonum kirildi. Bana bu cihazi aratmayacak birsey onerebilir misiniz arkadaslar? Butcem en fazla 2.200 civari. Telefonla bluetooth kulaklik ile cok gorusen biriyim. Onun haricinde biraz sosyal medya ve tarayici ile internette gezinirim. Kamera da iyi olsa fena olmaz. Gozume xioami redmi note8 pro carpti. Ne dersiniz?
    Mi9t

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .Predatör. kullanıcısına yanıt
    Ekran değişimi kurtarmıyor mu?

Telefonda hic ses yok hocam sadece ekran oldugunu sanmiyorum. Sadece ekran olsa bile maliyeti 800 liradan asagi degil. Yeni telefon daha mantikli sanki.

• AsosyalBilgisayar kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim baya iyi bir modele benziyor.

Sagolun hocam redmi note 8 pro alacagim gibi.

• 2500 e kadar ne alınabilir. 8 pro da aklım kaldı.
  • 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.