Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (347. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.033
Cevap
183
Favori
521.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teeşekkür ederim hocam ..
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Hocam bu Xiaomi TR garantili ile ithalatçı garantili'de ne fark var? Satış yapılan sitelerin yorum bölümlerinde bazıları imei kayıt uyarısını aldıklarını söylemişler. Her telefonda yaşanmıyor mu bu imei sorunu?
  • Ghost0791 kullanıcısına yanıt
    Xiaomi TR garantili ürün almanızı tavsiye ederim orjinal olması gereken distribütör garantili ürünler bunlar.

İthalatçı garantili ürünler ise biraz risk içeriyor Delta , Ritzy gibi firmalarla muhattap olmak durumunda kalıyorsunuz ve kullanıcı yorumları servis konusunda pek iyi değil bu sizin kişisel tercihiniz.

İmei kayıt uyarısı sıfır telefonlarda olabiliyor özellikle sıfır ve güncel modellerde bu sorun olduğunda genellikle 1 - 2 hafta içerisinde sorun çözülüyor fakat çözülmezse faturası sizde olacaktır aldığınız yer ile bu durumu konuştuğunuzda yardımcı olacaklardır pek dert edilecek bir problem değil açıkcası.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba maksimum 2.000 TL bütçem var,

Redmi note 7, meizu not 9, honor 8x arasında kaldım

oyun oynamam oyun perfonması önemli değil, sadece sosyal medya v.s ve fotoğraf için kullanıyorum.

Benim içim önemli olan kasa ve ekran kalitesi ele alındığında amiral gemisi hissi uyandırması
    ekrana bakıldığında iyi bir çözünürlük, renk ve güneş ışığında iyi göstermesi

Bu 3 telefonda çevremde kimse de olmadığı gibi buradaki küçük mağazalarda da yok, elime alıp inceleme olanağım yok
    internet üzerinden sipariş vereceğim, bu nedenle sizin tavsiyeleriniz benim için önemli

sizin tavsiyeniz ne olur bu üçü dışında başka bir telefonda olabilir tavsiyeniz,
  • messut34 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam ;

Listelediğiniz telefonlar arasında Xiaomi Redmi Note 7 modelini öneririm.
    Hocam teşekkür ederim, fiyatı da diğerlerine göre daha uygun
  • g7 android 9 güncellemesini yeni almış 10 için çok beklemek gerek ya da çıkmaz belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Merhaba Hocam ;

Mi A2 Lite dışında , garantisiz sıfır imei kayıtlı olarak forumdan yada sarı siteden Xiaomi Redmi 5 Plus ve Xiaomi Redmi Note 5 modellerini bulabilirsiniz özellikle Redmi Note 5 modeli çok daha iyi bir modeldir yakından ilgilenmenizi tavsiye ederim.
    Redmi Note 5'in Özelliklere baktım da Mi A2 Lite'ın kamerası daha iyi diğer bütün özelllikleri aynı görünüyor. Hangi açıdan çok daha iyi bir model acaba ?
  • Solert kullanıcısına yanıt
    Kamera noktasında aynı cihaz değiller megapiksel olarak aynı gözükebilirler fakat Redmi Note 5 modeli f/1.9 diyafram açıklığına sahip , Mi A2 Lite modelinde ise bu durum f/2.2 düşük f değerine sahip modeller her zaman iyidir daha fazla ışık topar.

Ön kamera noktasında ise diyafram olarak aynı fakat megapiksel olarak Redmi Note 5 modeli 13 megapiksel iken, Mi A2 Lite modeli ise 5 megapiksel kameraya sahip.

İşlemci konusunda Redmi Note 5 modelinde Snapdragon 636 bulunuyor , Mi A2 Lite modelinde ise Snapdragon 625 mevcut. GPU performansı Redmi Note 5 modelinde daha iyi.

Bence bu farklar Redmi Note 5 modeli daha iyi demek için yeterli belki de siz Redmi 5 Plus modeli ile karıştırdınız.

• Rıdvan bey sizin tavsiyeniz ve konu başlığındaki yorumları okumam sonrasında LG V30+ sipariş ettim hayırlısı olur inşallah..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaladin kullanıcısına yanıt
    İnşallah , cihazınız geldiğinde ve kısa süreli kullanımdan sonra izlenim ve değerlendirmelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim hayırlı olsun iyi günlerde kullanın şimdiden.

Tamam inşallah, teşekkür ederim.

• Hocam m20 hakkında görüşleriniz nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Galaxy note 4 kullanıcısıyım 5 yıldır Yakın bir tarihte telefon almayı planlıyorum max 4 bin tl bütçem var telefondan beklentilerim ise şunlar
    Kamerası ve ekranı note 4 ünkü gibi güzel olsun
    İşlemci noktasında yolda bırakmasın yeter öyle pubg falan fazla oynayan birisi değilim genel olarak iş hayatımda yazım çizim office işlerinde kullanıcam
    Bataryası 1 günü rahat çıkartsın note 4 te şarjdan çok çektim 2 kere batarya değiştirdim
    Piyasada ufak çaplı araştırma yaptım
    Galaxy a70
    Galaxy note 9 (şuan için bütçemi aşıyor ama ağustosta note 10 tanıtılınca 4 bin tl civarı olursa alınabilir)
    Xioami mi9t
    Aklıma gelen cihazlar bunlar sizinde tavsiyelerinizi bekliyorum kafam çok karışık model seçeneği takdir edersiniz ki bir hayli fazla

• yksln kullanıcısına yanıt
    Bir telefondan sadece batarya isteyenler için alabilinecek bir model , batarya performansı ile öne çıkıyor.

• teknoalem T kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam ;

LG G7 ThinQ / LG V30 +

Xiaomi Mi 8 / Mi Mix 2S

Modellerine bakabilirsiniz.

Garantisiz olarak tercihiniz olursa forumdan yada sarı site üzerinden sıfır imei kayıtlı garantisiz ;

Oneplus 7 ve Xiaomi Mi 9 modellerini tavsiye ederim.

• lg g8 neden türkiyede satılmıyor 5 ay önce çıkmasına rağmen
    orumlariniz dogrultusunda basta MI 9 SE almayi duusnmustum ancak son donemdeki IMEI yazma ve pasaport kayitlarindaki durumlardan dolayi fikrimi degistirdim ve Garantili RedMI 7 Note aldim.

1 aylik surecteki izlenimim, gayet hizli ve kullanisli. Butun islemlerimi rahatca halledebiliyorum. Tesekkurler tavsiyeleriniz icin tekrardan,
  • Merhaba. 1000 liraya kadar telefon önerilerinize ihtiyacım var. Annem için alacağız. Telefonda tek yaptığı mesaj göndermek/almak, facebooka girmek ve fotoğraf çekmek Batarya performansı uzun ömürlü olursa iyi olur. Pek beklentimiz yok açıkçası. Sadece taksitle alabilmek istiyor. Yani media markt, vatan vs olursa daha iyi olabilir. Şimdiden teşekkürler

• Dracarys D kullanıcısına yanıt
    https://www.hepsiburada.com/general-mobile-gm8-32-gb-general-mobile-garantili-p-HBV00000A8P6D?magaza=ceptelefonuonline

İnternet bankacılığından nakit avans çekerek taksitli yapabilirsiniz ya da alışveriş kredisi kullanırsınız.
  • 
Sayfa: önceki 345346347348349
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.