Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (349. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.016
Cevap
181
Favori
521.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rıdvan bey merhaba tavsiyeniz ve araştırmalarımdan sonra LG V30+ almıştım kısa süreli inceleme sonrası şunları söyleyebilirim,

10 günde bozulup benden ayrılan telefonum asus zenfone 5 ile kıyaslamalar yapacağım...

Herkesin bahsettiği gibi ön kamera çok iyi değil ama gündüz iş görür.

Arka kamera fena değil, zenfone 5 ile çektiğim fotoğrafın benzerini çekerek PC'de karşılaştırdım ciddi farklar göremedim.
    Arka kamera bokeh efekti bulunmuyor ya da ben bilmiyorum. Asusta çok kolaydı ve güzel çalışıyordu.
    Kısaca kamera özelliklerinde asus biraz öndeydi gibi geldi.

Batarya konusunda test yapamadım ama normal kullanımda bir günü çıkarıyor. Fazlası olur eksiği olmaz.

Arayüz olarak klasik LG çizgisinden şaşmamış. Aşağıdan yukarı kaydırarak menüye girilemiyor. Eski usül uygulama çekmecesi veya iphone gibi herşeyin ana ekranda bulunması seçeneği var.

Arayüzde de asusu daha çok sevmiştim. Belki 5 yıllık G2 den Asusa geçince farklılık hoşuma gitmiş olabilir.. V30 biraz daha tanıdık geldi..

Asistan birkaç defa alarm kur komutunu denememe rağmen her seferinde uygulamadan attı sebebini bilmiyorum, sonradan tekrar denedim atmadı.

Akıcılık gayet iyi,

Dış hoparlör mono ve yeterli seviyede. Yine asusta stereo hoparlör vardı ve ses çıkışı biraz daha yüksekti

Kulaklığı denemedim.

Parmak izi okuyucusu çok hızlı ve stabil. Buranın aynı zamanda uyandırma düğmesi olması da çok güzel olmuş.

Klavye olarak SwiftKey kullanıyorum google klavye veya bir başka klavyede yazamıyorum.

Gcam yüklemedim. Yüklemeyi düşünüyorum.

Oyun oynamıyorum bu sebeple deneyimim yok.

Görüşme ses kaydı özelliği asusta vardı lg'de yok.

Always on dp. farklı renk seçenekleriyle çok hoş oluyor. Premium telefon hissini veriyor. Ausuta yoktu.

Tasarım olarak da telefon ince ve hafif. Kılıfsız elinize aldığınızda da üst sınıf hissini alıyorsunuz..

Alanlara spigen kılıf tavsiye ediyorum zaten bir modeli var arayınca çıkıyor.

Şimdilik aklıma başka bir şey gelmiyor. Merak ettiklerinizi sorabilirsiniz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam 3000 butce ile onceligim oyun ve batarya performansi ayrica kamera stabilize islemci olarakta cok geride birsey istemiyorum yani kisaca her ozellik belli bi seviyede olacak ama oncelik oyun ve batarya performansi olacak bunlarin ışığında hangi telefonu onerirsin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EFAE9B29C -- 1 Ağustos 2019; 3:31:15 >
  • zaladin kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam ;

İlk izlenimlerinizi ve düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim burada alacak yada tercih edecek kullanıcılar için bir fikir vermiş oldunuz , iyi günlerde kullanın cihazınızı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LG G7 ThinQ - Batarya konusunda biraz düşük olsada işlemci konusunda iyi ve güncel sayılabilecek bir işlemci ile geliyor.

LG V30 + - Batarya konusunda G7 ThinQ modelinden biraz daha iyi bir batarya performansı mevcut işlemci konusunda Snapdragon 835 kullanıyor

Benim size tavsiyem şu şekilde olur alacağınız telefonun garantisiz olması sizin için sorun olmazsa forumdan yada sarı siteden garantisiz sıfır imei kayıtlı olarak bulabileceğiniz OnePlus 6 / 6T ve çok az bir bütçe arttırımı ile alabileceğiniz OnePlus 7 modellerini daha çok öneririm özellikle 7 modelinde Snapdragon 855 işlemci mevcut bu işlemci akıllı telefonlarda görebileceğiniz en güncel ve en güçlü işlemci şu an için.

Xiaomi Mi 9 modelini de yine sıfır garantisiz imei kayıtlı olarak belirttiğiniz bütçe aralığında bulabilirsiniz.

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Rıdvan bey.

• quote:

Orijinalden alıntı: yksln

Telefon özelliklerine göre çok iyi fakat özellikle bataryalarının kısa sürede arıza yapabileceğini veya performansının çok çabuk düşeceğini tahmin ediyorum.

Alıntıları Göster
    Bayaryasi neden durup durmadik yerde ariza yapsin? samsung yada herhangi bir markanin li-poly bataryasi ile xiaominin ki arasinda ne fark var? ikisi de ayni batarya.

Ayrica cihazda SD660 var. Bu chipsetin performansi dustugu gun dengi tum chipsetlerin de (exynos9610, kirin710) performansi benzer oranda hatta daha fazla dusecegine emin olabilirsin.

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Merhaba tekrardan:) Sizden öneri istemiştim ya 1000 lira kadar. (Değer dediğinizde 1300’e kadar çıkabiliriz ancak) Annemi internetten telefon almaya ikna edebildim ancak hepsiburada, trendyol vs tarzı yerlerden garantili alacağız. Bu şekilde bir öneriniz olabilir mi acaba? 32 gb hafızalı, batarya ömrü uzun olsun yeter:) Hiç yoktan bir model önerseniz çok iyi olur. Teşekkürler şimdiden

Bu arada bunları bulmuştum siz ne düşünürsünüz
    Huawei Y6 1115 tl
    Xiaomi redmi 6a 949 tl
    Xiaomi redmi s2 1200 tl
    Samsung a20 1276 tl
    Samsung a10 1035 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dracarys -- 1 Ağustos 2019; 9:43:50 >
  • Dracarys D kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam ;

Öncelikle önereceğim modelleri tam olarak içime sinmeden önereceğim.

Samsung J7 Prime
    Asus Zenfone 4 Max
    Xiaomi Redmi S2

• Çok teşekkürler benim için yeterli

• Merhabalar ben de özellikle ön ve arka kamerası iyi ve gerçek renklere yakın çekim yapabilen 3000 TL civarı telefon arıyorum.Günlük kullanımda oyun vs oynamıyorum bataryanın 1 günü çıkarması da benim için önemli.Daha önce mi note 3 kullandım özellkle ön kamerasıyla selfie çekerken bütün güzelleştirmeler kapalıyken bile yüzümü resmen beyaz yapıyodu.Ve gerçek renkle alakası yoktu.Bu açıdan yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candircan -- 1 Ağustos 2019; 16:35:32 >
  • Candircan C kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam ;

TR Distribütör Garantili olarak amiral gemisi seviyesinde kamera performansı olan bir cihaz bütçeniz dahilinde maalesef ki yok.

Eğer garantisiz cihaz kullanmakla alakalı bir sorununuz yoksa sıfır garantisiz imei kayıtlı olarak sarı siteden yada forumdan OnePlus 6T yada OnePlus 7 modellerine bakmanızı tavsiye ederim.

• Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Bayaryasi neden durup durmadik yerde ariza yapsin? samsung yada herhangi bir markanin li-poly bataryasi ile xiaominin ki arasinda ne fark var? ikisi de ayni batarya.

Ayrica cihazda SD660 var. Bu chipsetin performansi dustugu gun dengi tum chipsetlerin de (exynos9610, kirin710) performansi benzer oranda hatta daha fazla dusecegine emin olabilirsin.

Alıntıları Göster
    Evet ama maalesef kalite ve dolayısı ile dayanım değişiyor. Piller aynı malzeme olsa da...
    Geçmiş telefon tecrübelerinden pilleri değişen giriş soketi sıkıntısı kart sıkıntısı ve değişimi olan telefonlarım oldu. Çinli, daha alt kalite telefonlarda bu tip sorunlar daha fazla oluyor bence, maalesef. Lenovo Motorola vs. Gibi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yksln -- 1 Ağustos 2019; 23:49:3 >

• Merhaba ben a50 kullaniorum cok guzel tel merak ettiklerinizi sorun 🖐

• hocam acaba samsung harici, geniş açı çeken çift sim telefon tavsiyesinde bulunurmusunuz, teşekkür.

Bütçe: max 3k
  • jackhammer kullanıcısına yanıt
    LG V30 +

• quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

LG V30 +
    sarı sitede bile maalesef çift simli modeli yok :(
  • jackhammer kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmayın çift simli yazdığınız yer gözümden kaçmış V30 + bütçeniz dahilinde çift kamera dizilişiyle istediğinize uygun görünüyordu çift SIM desteği istiyorsanız şu şekilde bir öneride bulunabilirim yine forumdan yada sarı siteden sıfır kapalı kutu kayıt edilmemiş olarak satılan Mi 9 6/64 GB modelini tercih edip sonrasında bir imei yazma işiyle kullanabilirsiniz.

• Hocam LG g7 ön ve arka kamera renk dengesi nasıl gerçeğe yakın renkler ortaya çıkarıyor mu?Video çekimi değil de fotoğraf çekimi için soruyorum

• Candircan C kullanıcısına yanıt
    Hocam ben LG G7 ThinQ modelini uzun zaman önce kullandım fotoğraf deneyimi açısından size ne söylersem şu an için etik olmaz bundan mütevellit cihazın ana konusunda bu soruyu sormanız daha iyi olacaktır sorunuzun cevabını bulabilmek için konuda bir çok çekilmiş fotoğraf bulabilirsiniz ayrıca GoogleCam yükleyince telefonun fotoğraf kalitesinde bariz bir şekilde artış oluyor özellikle GCam ile çekilmiş fotoğraflarada göz gezdirmenizi öneririm.

• 
Sayfa: önceki 347348349350351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.