Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.162
Cevap
184
Favori
527.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mantıklı değildir hocam artık eski bir model.

Xiaomi Mi 8 / Mi 9 ( Yurtdışı )

OnePlus 6 / 6T ( Yurtdışı )

LG G7 ThinQ / V30 +

Meizu 16 TH

Daha güncel ve daha mantıklı tercihler olacaktır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ubeceren kullanıcısına yanıt
    Selam Hocam ;

Xiaomi Redmi Note 7 / Mi 8 Lite / Redmi Note 6 Pro / Redmi Note 5

Honor 8X / Honor 10 Lite / Huawei P Smart 2019

Modelleri gayet iyi ve bu bütçe civarında alınabilecek modeller özellikle Note 7 modeli hem güncel hemde özellik olarak gayet dolu bir telefon tercih edilesi yüksek uzun zaman boyunca kullanılabileceğini düşünüyorum şahsen aile bireyinizin.

• xyz35 kullanıcısına yanıt
    Gereksiz pahalı yahu. Kirin 970 gibi eski bir işlemciye sahip olsada bataryasıyla tasarımıyla güzel cihaz. Fakat 5500 e mate 20 pro bulunuyorken mate 10 pronun 3500 lerde olması lazımdı. Huawei az getirip yüksek fiyat çekiyor diye düşünüyorum. Sırf yeni modellerin satışını etkilemesin diye. Ek olarak android 8 le çıkan bir cihaz. Şurada 3 ay sonda android 10 gelir onu alır daha da güncelleme almaz herhalde.

Banada mate 10 pro gibi bataryasıyla beraber güçlü cihaz lazım ama alternatif yok. A50, mate 20 liteye doğru kayıyorum bu yizden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Söylediklerine katılıyorum. Özellikle kamera ve pil konusunda gerçekten güzel . 2017 sonunda çıktı evet biraz eski olabilir ama dediğin gibi, bende bu cihaza eş değer bir cihaz arıyorum. 2-3 güne zamlar yansır artık, artmadan almak lazım. Bütçe 4000 önerilere açığım

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Hocam bütçeyi 1500 lira civarına düşürdüm şuan bu iki telefon arasında kaldım

Xiaomi redmi note 6 pro 32 gb ile xiaomi mi a2 lite 32 gb(redmi6pro) arasında kaldım arkadaşlar arada 300 liraya yakın bir fiyat farkı var ne tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Hocam bütçeyi 1500 lira civarına düşürdüm şuan bu iki telefon arasında kaldım

Xiaomi redmi note 6 pro 32 gb ile xiaomi mi a2 lite 32 gb(redmi6pro) arasında kaldım arkadaşlar arada 300 liraya yakın bir fiyat farkı var ne tavsiye edersiniz?
    Ben de aynı soruyu sormuştum note 6pro ile birlikte honor 10 lite da önermişti.Ben honor 10 lite aldım n11den 1460a. Kredi kartı puan verirse 1360a gelmiş olacak

• Kassady kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Redmi Note 6 Pro öneririm hocam.

• xyz35 kullanıcısına yanıt
    4 bin bütçeye s9 plus s10e, p30 için zorlardım. Ben a50-a70 e bakıyorum.

• 3200TL bütçeye ne alınabilir?
    Ben kullanmıycam kullanacak kişi bayan.
    Xaomi Mi 8 , Galaxy S9 Mor Renk ve Samsung A70 önerisinde bulundum.
    Sizin öneriniz nedir?
  • Surpentor kullanıcısına yanıt
    Mi 8 güzel bir öneri olmuş ekstra olarak LG G7 ThinQ modeli eklenebilir. Samsung A70 orta seviye bir ürün tavsiye etmem kasasının plastik olması da cabası. S9 pil performansından pek memnun kalmayabilirsiniz. Mi 8 ve G7 ThinQ modelleri iyi olacaktır.

• Telefon alacaklar 100tl puan ve 6taksit istiyorsanız ziraat combo kullanın yada olan birini bulabilirsiniz....N11 in 33tl lik kuponu da aklınızda bulunsun

Aklımda ikinci tel olarak honor 9 lite almak var 1200 tl Eni 72mm boyutu tek el kullanıma uygun diye fakat 1200 tl ye eski model tel almaktansa 1500 tl ye honor 10 lite almalı mıyım?
    İşlemci daha iyi ekran benim için büyük olması tercih sebebi değil. Şuan Xiaomi Redmi 5 plus kullanıyorum telefon büyük olunca sıkıntı çekiyorum biraz da ağır
    Ram, hafıza aynı. Honor 10 lite bataryası 400 mah daha fazla fazladan 2 saat ekran süresi verir. İşlemcisi daha iyi Bir de yeni sürüm. Kamera önemli değil hemen hemen aynıdır diye tahmin ediyorum
    Benim için öne çıkan artı yönleti daha iyi işlemci fazladan batarya için
    300 tl ye farka değmez gibi geldi bana ne dersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 4 Mayıs 2019; 0:45:29 >
  • ellekem kullanıcısına yanıt
    Orta seviye ürünler amiral gemisi modellere göre unutulmaya daha yatkın ürünler oluyorlar dolayısıyla elde imkan varken güncel olanı almak daha mantıklı olacaktır.

• ilonsahiden kullanıcısına yanıt
    n11 demi ziraar 100 tl

• toprak12345 T kullanıcısına yanıt
    Sadece n11 değil ama 33 TL indirim çeki var... hb trndyol VS de var

• Merhaba, eşime bit telefon almak istiyorum bütçe 1000-1250 tek kriterim kamera, bu fiyat aralığında kamerası en iyi telefonu arıyorum, yardımcı olur musunuz? Hafıza 16gb olsa yeter, hatta 8 bile olabilir, şarjı az gidebilir, hatta çok iyi işlemci olmasa da olur tek şart iyi kamera, ne önerirsiniz?

• nebigil25 N kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam

Honor 9 Lite modelini önerebilirim.( A101 sitesinden )

• P-MaN kullanıcısına yanıt
    Mi 8 SE modelini almanız daha mantıklı olacaktır yeni bir işlemci daha iyi bir ekran deneyimi sunuyor.

Vatan'da kampanya var. A50 ve A70 alana 400TL'lik hediye çeki veriyor.
    Küçük ev aletlerinde geçerliymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 4 Mayıs 2019; 15:32:9 >
  • Merhabalar. Uzun yıllardır Galaxy S3 kullanıcısıyım. Artık yavaş yavaş başka bir telefona göç etmeyi düşünüyorum.

Bütçe olarak maksimum 2000 veririm herhalde. Ama ne kadar düşük o kadar iyi benim için.

Telefondan asıl isteğim uzun ömürlü olması, beni götürebildiği kadar götürmesi. Bu konuda Samsung'a teşekkür ediyorum Galaxy S3 beni yıllarca iyi kötü getirdi bu güne kadar.

Uzun ömürü kenara bırakacak olursak asıl telefon alma nedenim 4G desteği. Hatta 5G gündemdeyken bir yanım bir yıl daha bekle 5G destekli bir model al diyor. Hız olarak hız limitim yok ve kotam yeterince yüksek fakat S3 ile 3G hızında bu interneti kullanmak işkence. 4G benim tam da ihtiyacım olan şey.

Ayrıca büyük ekran ve büyük batarya da isteklerim arasında.

Son olarak işlemci kısmına geleyim, güncel Android kullanıcıları arasında giderek daha az popüler olsa da Root/Rom işlerine çok meraklıyımdır (S3'ten gelen bir alışkanlık) Bundan dolayı telefonun olduğu kadar işlemci de benim için oldukça önemli. Asıl gönlümden geçen Snapdragon işlemcili bir telefon almak. Belki duruma göre F/P oranı çok iyi ise Exynos da tercih edebilirim. Huawei ve kendi Kirin işlemcileri hakkında nötr durumdayım denebilir. Mediatek ise kesinlikle kabul etmem. MTK önerecek arkadaş varsa zahmet etmesin.

Kameraya ne diyeceksin diye soracak olursanız pek umrumda değil açıkçası. Ön kamera çalışmasa herhalde çalışmadığını fark bile etmem. Arka kamerayı da ayda, yılda bir önemli bir şey olduğunda kullanırım. Fotoğraf çekse yeterli.

• 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.