Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.033
Cevap
183
Favori
521.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alacağım telefon beni en az 3 sene idare edebilmeli oneplus 3t işlemci olarak da skor ve kullanıcı memnuniyeti açısından da tutuluyor. Tavsiye ettiğiniz xiaomi garanti yönünden sıkıntılı diye duymuştum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • genix G kullanıcısına yanıt
    Alacağınız Oneplus da sonuç olarak garantisi olmayan bir telefon varsa bile Xıoami modeli ile aynı servis olan delta servis bakacaktır Oneplus 3T modeli ile Xıoami Mi 5S birbirlerine çok yakın telefonlardır.

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Xiaomi kullanıyorsunuz herhalde. Herhangi bir şikayetiniz var mı? Çok ısındığından bahsediyorlar. Bu büyük sorunöar açar mı? Sonuçta ithalat garantili olacak.

• naim@gop kullanıcısına yanıt
    Ben Xıoami Mi 5 kullandım yaklaşık 6 ay kadar hiçbir sorun veya şikayetim olmadı ısındığını bile hatırlamıyorum

• naim@gop kullanıcısına yanıt
    devlet huzur verse sorun kalmayacak ta
  • Merhaba 1000tl civarı bütçem var. Fiyat olarak bu civarda daha ucuz da olabilir daha pahalıda olabilir. Kulaklık çıkışı güzel, rahatça video izleyebileceğim, arayüzü ve genel performansı akıcı olan bir telefon arıyorum.
  • keremec kullanıcısına yanıt
    Xıoami Mi 5 hocam

• Mi 5s mi 5s plus mı ?
  • Ekran boyutu bir sıkıntı çıkarmayacaksa Mi 5S Plus ama ergonomisi yüksek ele cebe sığan bir telefon istiyorsanız da Mi 5S

• quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Xıoami Mi 5 hocam

Hocam mi5 in tasarımını beğendim, özellikleri ve fiyatıda iyi ama resmi ithalatçı yok. Gg de cepport diye bir satıcı varmış delta servisle çalışıyor %100 olumlu geridönüş var ama donanımhaberde bir kaç konu gördüm kanım dondu resmen. Hepsiburada satıyormuş belki ordan alabilirim diye düşündüm ama hb nin hangi servisle çalıştığı yazmıyor sayfada.
  • keremec kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada cepport N11 bu tarz sitelerde satılan Xıoami modelleri genellikle Delta servis garantilidir bazen ritzy ve evo garantili olabiliyorlar kötünün iyisi delta servistir

• quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Hepsiburada cepport N11 bu tarz sitelerde satılan Xıoami modelleri genellikle Delta servis garantilidir bazen ritzy ve evo garantili olabiliyorlar kötünün iyisi delta servistir

Büyük ihtimal hepsiburada nın kendi sattığı ürünü alırım, en azından bir sıkıntı yaşadığımda muhatap olarak hepsiburada olur.
  • https://forum.donanimhaber.com/2000-2500-fiyat-araliginda-on-ve-arka-kamera-odakli-telefon-onerisi--128173469#128173469 bu konuya bakıp yardımcı olabilir misin hocam? Ordan ya da burdan farketmez gönlüne göre :)
  • TheTimeThief kullanıcısına yanıt
    Konuyu inceledim ilk önce size Huawei P10 ve Mate 9 önerisi ile başlamak isterim Leica ile işbirliği yapan Huawei gayet güzel fotoğraflara imza atıyor incelemenizi tavsiye ederim ve sizin söylediğiniz telefonlara gelirsek LG kesinlikle çıkartın Mi 6 ve Asus Zenfone Zoom S derim fakat Asus işlemci bakımından bu telefonların gerisinde kalıyor o yüzden Xıoami derim fakat ithalatçı garantili olan modelinin 2400 tl ye satılması zaten çok fazla bir fiyat bu telefon yurtdışından 128/6 olan versiyonu 1800 tl ye alınabiliyor ki Erdi Özuga aldı videosunu çekip siteye attı size tavsiyem Huawei almanızdır çok daha kaliteli bir servisi ve telefonları var

Huawei ve Mate 9 kullanan hiç arkadaşım olmadı çevremde, ana konularını tavsiyeniz üzerine incelerim, P10 distribütör garantili var galiba ama Mate 9 yok sanırsam, incelemememiştim o telefonları aslında kameraları kağıt üstünde gerçekten daha güzel duruyor, 20 MP ve 16 MP arka kameraları ve 8 MP ön kameralarıyla gerçekten bahsettiğim telefonlardan daha iyiler, Asus için dediğiniz doğru, işlemci olarak geride kalıyor ama onun da selfie kamerası 13 MP ve 12 şer MP arka kameraları var, onların da kameralarını başarılı buluyorum, sizce yurtdışından 1500 bandında Asus zenfone zoom getirtebilirsem o zaman tercihiniz ne olur? Çok teşekkürler tavsiyleeriniz için :)
    Mate 9 şu anda sadece ithalat garantili olarak bulunuyor evet 2250 TL civarında onun yerinde P10 2500 TL ve Distribütör garantili olması daha iyi anladığım kadarıyla siz Asus'u bayağı kafaya takmışsınız hocam :) 1500 bandına güzel duruyor fakat garanti olayıda soru işareti ?
    Aynnnnnen hocam tam da onu soracaktım, Amerika ya da Kanada içinden alınmış iphoneları biliyoruz unlocked oluyorlar ve burada açılabiliyorlar ancak ASUS için öyle bir şey oluyor mu, bilginiz var mı?
    Hayır olmuyor hocam Asus kendini Türkiyeye yeni yeni kabul ettirebildi.

• xiaomi mi5 prime ile huawei p9 lite 2017 modeli arasında kaldım.Telefonda oyun oynamam.İnternette geçirdiğim süre baya fazla.Telefondan beklentim şarjı çabuk bitmesin,iyi fotoğraf çeksin,beni uzun süre götürsün.2 model arasında karar veremedim.Siz hangisini önerirsiniz iki telefon arasından öne çıkan var mı ? 1200-1300 tl civarı başka alternatif var mı ? Teşekkürler
  • Hocam benim gönderime de boş vaktinizde göz atıp yardımcı olur musunuz?

https://forum.donanimhaber.com/kameralarina-gore-sectigim-telefonlar-ve-tavsiye-istegi--128106185
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.