Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.162
Cevap
184
Favori
527.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Snapdragon 845 Kirin 970 den daha iyi bir işlemci en basit örnek Kirin 970 de 4K 60 FPS çekim özelliği yok optimizasyonu kötü arayüzde bile sıkıntıları var kaldı ki Honor Play modeli hakkında en fazla şikayet bulunan model ekranı özellikle sıkıntılı almadan önce iyice araştırmanızı tavsiye ederim.

Dostum telefonu aldığında bootloader kilidi açıktı root yapılmıştı gereksiz Bloatware uygulamaları silinmişti EU rom kullanıyor aldığından beri. Güncelleme hiç yapmaz

Amoled yanığı olayına gelirsek amoled ekran kullanan her telefonun ekranında olabilecek bir sorun bence , ekran yanması olmasa bile renklerin belirli bir zaman sonra solduğuna bizzat şahit oldum amoled ekranda belirli bir simge paketi ekranda uzun süre kalırsa bu esnada ekran parlaklığı yüksek ve telefonda ısınırsa direkt başlıyor Samsung kullanıcıların bir çoğu alttaki navigasyon tuşlarının iz yaptığından şikayetçi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RdvnKrca -- 23 Ocak 2019; 14:29:32 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Son gelen güncelleme ile zaten hiç oynatmaz olmuştu.

Hocam şimdi ne bakayım ozaman. Mi8 de kulaklık girişi, stereo hoparlör, sıvı soğutma sistemi yok meizu 16th bunlar var fakat batarya zayıf ve NFC yok. Aslında 16th nin pro modeli varmış batarya 3600 diye biliyorum o olsa düşünmeden alınabilir gibi. Birde yazılım desteği konusu var tabi sizce hangisi yazılım konusunda ön plandadır. Garanti de 16th Tr garantili birde o var. One plus 6 da girebilir mi listeye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi 8 modelini KVK veya Evofone garantili olarak alırsanız kafanız daha rahat olur fakat eksi olarak saydığınız özellikleri sürekli kullanıyor musunuz ?

Meizu 16 TH modeli batarya olarak gerçekten düşük NFC olmaması da eksiklik bana göre fakat hem kendi distribütör garantisi mevcut yazılım konusunda Meizu modelleri genelde çıktığı gibi kalıyor veya çok uzun bir süre sonra geliyor ama bu modelde bir değişiklik yaparlar umarım.

OnePlus 6 modeli bu iki cihazdan daha hızlı bir model yazılımı çok iyi ama ithalatçı garantili eğer garantiyi çok dert etmiyorsanız tercih edilebilirliği daha yüksek bir model.

• quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Hocam sar değeri çift sim kartlı olan çoğu cihazda yüksek fakat cihazın üzerindeki bütün iletişim araçları açıkken örneğin WiFi , Bluetooth , GPS NFC mobil veri gibi bütün iletişim araçları açıkken alabileceğiniz maksimum değerdir.

Tavsiye ettiğim telefon modelleri ;

Xiaomi Mi 8 Lite

Xiaomi Mi A2

Xiaomi Redmi Note 6 Pro ve Redmi Note 5
    hocam merhaba Xiaomi Mi 8 Lite batarya performansı yorumunuz nedir? 3350 yeterli geliyor mu ?9
  • hoksi kullanıcısına yanıt
    1 günü rahat bir şekilde çıkaracaktır hocam.

• quote:

1300 TL ye Honor 9 Lite olabilir hocam.
    Cevabınız için tekrar teşekkürler, lakin ben 1300 liraya Honor 9 Lite bulamadım. 1500 liraya buldum en düşük. Bir de, Honor 9 Lite ile Mi A2 Lite'ı kıyasladığımızda pek fark yok sanırım aralarında performans olarak, öyle değil mi? Kamera Honor 9 Lite'ın daha iyi sanırım ama kameranın önemi yok benim için pek.
  • Domatesli Makarna Sosu kullanıcısına yanıt
    A101 Online sitesinde mevcut hocam. A2 Lite modeli daha uzun süre boyunca güncel kalacaktır Honor 9 Lite modeline göre , kamera olarak Honor 9 Lite daha iyi bir model garanti açısından Honor 9 Lite modeli daha iyidir

• quote:

A101 Online sitesinde mevcut hocam. A2 Lite modeli daha uzun süre boyunca güncel kalacaktır Honor 9 Lite modeline göre , kamera olarak Honor 9 Lite daha iyi bir model garanti açısından Honor 9 Lite modeli daha iyidir
    Evet şimdi gördüm ben de, lakin sadece mavi rengi varmış A101'de öyle yazıyor. Ben de mavi renk versiyonunu hiç beğenmedim. Genel olarak A2 Lite daha bir hoşuma gitti, A2 Lite tercih edeceğim. Çok teşekkürler yardımlarınız için, minnettarım.
  • Domatesli Makarna Sosu kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam şimdiden iyi günlerde kullanın cihazınızı. :)

Ayrıca Honor 9 Lite modelinin bu 3. Satışı A101 marketlerinde geçen sefer bütün telefonları siyahtı bilginiz olsun.

• arkadaşlar anneye babaya alınacak 1500 2000 lira arası telefon arıyorum

Kamerası iyi olacak
    Şarjı iyi gidecek
    kasma donma yapmayacak

Teşekkür ederim şimdiden

• MrCaner kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Mi 8 Lite

Xiaomi Mi A2

Xiaomi Mi Note 3

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

Hocam xiaomi mi 8 lite hakkında ne düşünüyorsunuz

Alıntıları Göster
    Evet

mi8 Lite de alınabilir.

64 gb modeli fiyat olarak uygun.

İşlemci ve kamera gayet yeterli.

.

Xiaomi modellerin benim sevmediğim yanı;

İthalatçı garantili olması (tr garantili olanları çok pahalı)

Çift hatlı olması,

6.3 inç gereksiz büyük,

Arkası Cam ,

.

Bunlar sizin için sorun değilse 1600-1700 lira için mi8 Lite 64 gb mantıklı

Bu markada note6 pro modeli de çok mantıklı,
    4000 mah batarya
    Metal gövde ve
    100 lira daha ucuz

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/128746-133060/xiaomi-mi-8-lite_xiaomi-redmi-note-6-pro-64gb/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordford50 -- 24 Ocak 2019; 14:25:29 >

• 2000-2500 tl arası kamera konusunda üzmeyecek hangi modelleri önerirsiniz ? oyun oynamıyorum.sosyal medya kullanıyorum ve fotoğraf çekimi önemli.
  • cod55 kullanıcısına yanıt
    pocaphone,zenfone 5,mate 20 lite ve mi note 3 üzmezler gibime geldi.
  • cod55 kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Pocophone F1

Xiaomi Mi Note 3

Xiaomi Mi 8 Lite

Xiaomi Mi A2

Meizu 16

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Honor 9 Lite ile Huawei P Smart özellik bakımından farkı varmı bilirmisiniz. İki telefonda 1300 TL olunca hangisini almalıyız.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Birbirine çok benzer telefonlar farkları P Smart kasası alüminyum arka tarafı dahil , Honor 9 Lite modelinde arka tarafı cam ve ön kamera performansı Honor 9 Lite modelinde daha iyi onun dışında herhangi bir farkı yok işlemcisi batarya kapasitesi aynı.

• Merhaba lg v30plusta logo yanması oluyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 234235236237238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.