Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.027
Cevap
183
Favori
521.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
61. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nokia 8 teknosada niye bu kadar pahalı.. 1000 tl ye yakın fiyat farkı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • css2005 C kullanıcısına yanıt
    İşletmenin adı - Veriliyorsa Kirası - Çalışanların Ücreti gibi basitçe nedenlerden.
  • Hocam anlıyorum da bir şekilde satış yapmaları da gerek. Bu telefonu bu fiyata alacakların sayısı sınırlı....Artık herkes araştırarak alıyor.

Hediye çekim vardı ancak bu telefon için kullanmanın bir anlamı yok gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi css2005 -- 24 Ağustos 2018; 22:51:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Hocam 1 kişi yazmış sadece.
    Durduk yere söylememiştir herhalde.

redmi note 5 hakkında ne düşünüyorsunuz

• quote:

Sony XZ1 ve Nokia 8
    xiaomi taraflarında ne önerebilirsiniz hocam 2000-2500 bandında yine ekran süresi için?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumda bahsettiği telefonu uzaktan bile görmemiş sırf kendisi beğenmedi diye marka savunuculuğu yapan ( Troll ) insanlar mevcut.
    Dolayısıyla bir kişinin lafı ile fikrinizi değiştirmeyin forumda Nokia 8 ' in ana konusu mevcut bir göz gezdirin.

Redmi 5 Plus' tan hallice bir telefon sadece arkada çift kamera kompartmanı ve işlemci olarak Snapdragon 636 kullanılmış 1800 TL değecek bir telefon değil.
  • THECERN kullanıcısına yanıt
    Mi Note 3
    Mi 6

Bütçenizin biraz üzerinde kalıyor.
  • quote:

Mi Note 3
    Mi 6

Bütçenizin biraz üzerinde kalıyor.
    benim de gönlüm mi note 3 ten yana dediğiniz gibi biraz aşıyor.

diğer önerdiğiniz telefonların hepsi sd835 işlemcili, o işlemcilerin çok fazla güç harcayacağını düşünüyorum hocam yüksek performanslı amiral işlemciler olmasından dolayı, benim telefonda istediğim şey ekran süresi, bunu bana verebilir mi sd835li bir telefon (nokia8 veya mi6) ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THECERN -- 25 Ağustos 2018; 11:2:17 >
    10 NM ile üretilmiş olduğundan dolayı daha fazla güç daha az batarya harcayacaktır.

Eğer bir telefonda sadece pil performansı istiyorsanız Snapdragon 625 olan modelleri tercih etmelisiniz bakınız Redmi Note 4x

Fakat belirli bir zaman sonra telefonun yavaş çalıştığını anladığınızda keşke daha hızlı olsaydı diyorsunuz.

O yüzden Snapdragon 835 li bir cihaz almak daha mantıklı uzun süre kullanımda daha etkili olur.
  • Hocam 2000 liraya kadar telefon arıyorum.

İstediğim özellikler: İyi bir kamera, büyük bir depolama alanı, ve ısınmadan kullanabileceğim sorunsuz bir telefon.

Çok iyi bir seçenek olursa 2500 liraya çıkılabilir ama tercihim 2000'e kadar olması.Teşekkürler :)

• Currynin Üçlüğü kullanıcısına yanıt
    Nokia 8 ve Sony XZ1 öneririm.
  • Merhabalar bende 1500-2000 tl arası, oyun oynamak amaçlı bir telefon aramaktayım. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar.
  • 1500-2000 TL arasında alacağınız telefonlar oyun için pek ideal sayılmaz.

2100 TL ye Nokia 8 ve Sony XZ1 bulunuyor tercih ederseniz çok daha iyi telefonlardır oyun performansları gayet yüksektir.
  • quote:

10 NM ile üretilmiş olduğundan dolayı daha fazla güç daha az batarya harcayacaktır.

Eğer bir telefonda sadece pil performansı istiyorsanız Snapdragon 625 olan modelleri tercih etmelisiniz bakınız Redmi Note 4x

Fakat belirli bir zaman sonra telefonun yavaş çalıştığını anladığınızda keşke daha hızlı olsaydı diyorsunuz.

O yüzden Snapdragon 835 li bir cihaz almak daha mantıklı uzun süre kullanımda daha etkili olur.
    hocam şuan sd625li bir cihaz kullanıyorum ve 7-8 aylık kullanımda bile biraz daha hızlı olabilirdi demeye başladım, sd625'ten pek ümitli değilim yani

onun dışında mümkün olduğunca xiaomi markalı bir telefon istiyorum arayüzünden dolayı, (daha önce mi' kullandım ve çok memnun kaldım çünkü), ancak nokia8 e xiaomi rom yüklenebilirse o ayrı belki o şekilde düşünebilirim

bu durumlarda tek alternatif mi6 ve note3, peki bu mi6 ile note 3'ün arasında ortalama ne kadar ekran süresi farkı olabilir? çoğunlukla oyun oynandığını yani ikinci (performans) işlemcilerinin çalıştığını düşünürsek?

• Sizce telefon almak için bir kaç ay daha beklemeli miyim ? Fiyatlar düşer mi sizce ?
    Aralarındaki batarya Farkının en fazla 2 saat olabileceğini düşünüyorum.

Mi Note 3 pil performansı ve verimliliği Mi 6 ya göre daha yüksek fakat performans olarak daha gerisinde.

Kas gücü istiyorsanız Mi 6 daha mantıklı bir tercih olacaktır 1-2 saat belki daha az ekran süresi verir fakat uzun zaman boyunca hızlı olmasını korur.

• ensayg E kullanıcısına yanıt
    Bayramdan sonraki Pazartesi fiyatların artacağı konuşuluyor ayrıca dolar bir kere 6 seviyesini gördü artık uzun bir süre orada kalır diğer firmalar fiyatlarını güncellemeden önce telefon almak daha mantıklı.

• Zenfone 5z almayı düşünüyorum ama ön ve arka kamera ve pil performansı konusunda aklımda soru işareti var yardımcı olur musunuz

• 5z mi yoksa P20 mi?

• a4technic kullanıcısına yanıt
    Hocam Zenfone 5 çıktığında ilk alanlardanım hatta hatırlarsanız 2000 TL ye satılmıştı o zaman Mate 10 kullanıyordum ( Lite veya Pro değil ). Kamera performansı beklediğimden de kötü çıktı ön ve arka kamera için konuşuyorum bende sattım bir kaç gün içerisinde kameraya bir çok güncelleme gelmiş şu andaki durumu ne bir bilgim yok ama Huawei kalitesine erişmesi zor.

Pil konusunda ben 5 saat ekran süresi alıyordum dediğim gibi gelen güncellemeler ile bir miktar bu süre artmış olabilir.

5Z den bahsediyorsunuz farkındayım ikiside aynı telefon sadece işlemci konusunda değişiklik var.
  • 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.