Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.015
Cevap
181
Favori
521.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xz1 sony ve s7 edge 2400 düşmüş hepsiburadada onada bak istersen ama xz1 daha iyi bir cihaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Antonio- - kullanıcısına yanıt
    As Hocam İyi Bayramlar ;

Sony XZ1 ve Nokia 8 modellerini düşünebilirsiniz.

Bütçenizi yükseltmeye gerek yok tasarım dışında para vermiyorsunuz artı olarak işlemci performansından kayıp yaşayacaksınız.

G2 ekranları genelde pahalı oluyor 300-350 TL gibi

Doların henüz ne olacağını bilmediğimiz şu dönemde bence yeni bir telefon almanızı öneririm.
  • karisiktost kullanıcısına yanıt
    Sony XZ1 ve Nokia 8
  • Mİ 4 Snapdragon 801 işlemcisi kullanan bir telefondu yani döneminin en hızlı çipsetinden birisi.

Tercih ettiğiniz Max 2 modelinde Snapdragon 625 var farkında olduğunuz gibi oyun performansınız düşecek.

Max 2 alırsanız batarya performansı gayet tatmin edici olacaktır fakat oyunlarda performansı düşük kalacaktır bu işlemci oyun için değil günlük kullanım için üretilmiş verimlilik odaklı bir çipset.

Ayrıca ekranın 6.4 İnç olması elinizdeki telefondan sonra kısa süreli şok etkisi yapabilir :) Elbet bir kılıf vs. alacaksınız telefon iyice kullanılmaktan çıkıyor.

Size tavsiyem bu kadar oyun oynayacaksanız bütçenizi 400-500 TL daha arttırıp Nokia 8 veya Sony XZ1 almanız Snapdragon 835 li cihaz ikiside oyun performansınız ve deneyiminiz çok daha iyi olur.
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    200-250 TL gibi bir rakama ekranı yapıyorlar hocam. Sony xz1 de fiyat baya artmış. Bakacağım duruma göre teşekkür ederim.

Haklisiniz mi4den cok memnunum tek problem ekran süresi 4-5 saat ekran süresi alsam hayatta değiştirmem çok sağlam telefon ama 2-3 saat ekran süresi maalesef çok az biraz daha para biriktiricez anlasilan

• quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Tekrardan Nokia 8
    Huawei p20 lite nasıl olur peki?

Selam dostum şuan 5s kullanıyorum pil dısında memnunum (kilit tusu dısındaki tusların cogu mefta). Daha önce tek android deneyimim maxipro 5 ile oldu ve sonrasında buna gectim ve iosta uygulamaların cökmemesi sacma donma ve kasmaların en aza indirgenmis olması kullanmaya basladıgım ilk günden beri (yaklasık 4.5 sene) cok memnun etti. Bir yandan pilini degistirip devam etmeyi istiyorum ancak eskimis bir telefonun yarın nerden patlak verecegi belli olmadıgı icin riske girmeyi de istemiyorum. Sonuc olarak telefondan baslıca beklentilerim olabildigince iyi pil performansı ve max 5 inç ekranının olması. Öte yandan arayüz gecislerinde problem yasamak istemiyorum ve kalan özelliklerinin de ip5s in altında olmasını istemiyorum. Bütcem 2000₺ ve altı. Kolay gelsin

Ekleme:İnternet tarayıcı,spotify,netflix ve biraz insta dısında neredeyse huc uygulama kullanmıyorum. Oyun oynamıyorum. Kamerası da 5s ten kötü ya da yavas olmadıgı surece problem degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nonprohibere -- 24 Ağustos 2018; 1:19:11 >

• Orta seviye bir telefon kullandığı işlemci 1500 tl ye satılan P Smart modelinde bile var kameraları pekte iyi değil yakın zamanda kullandım başka bir sorunuz varsa yardımcı olabilirim fakat tasarım dışında bir albenisi yok cihazın.

• Hocam uzun yıllar İOS kullandıysanız ve hâlâ aklınızda pilini değiştirip kullanabilirim diyorsanız size tavsiyem android almamanız hem boyut hemde alışkanlıklar konusunda yabancılık çekebilirsiniz.

Şu anda önerebileceğim bir telefon yok çünkü hem boyutu küçük hem 2000 tl hemde uzun yıllar götürebilecek bir android cihaz mevcut değil.

2000 tl civarında tavsiye ettiğim tek cihaz Nokia 8.

Size tavsiyem SE almanız hem 5S boyutlarında gayet hızlı arka kamerası daha iyi.

İsterseniz pil değişimi yapıp biraz daha kullanabilirsiniz İOS 12 ile bir miktar hızlanacak 5S

EYvallah hocam bu kadar hizli cevap beklemiyordum 5s ile devam edicem galiba hayırlısı bakalim

• quote:

Orta seviye bir telefon kullandığı işlemci 1500 tl ye satılan P Smart modelinde bile var kameraları pekte iyi değil yakın zamanda kullandım başka bir sorunuz varsa yardımcı olabilirim fakat tasarım dışında bir albenisi yok cihazın.
    Hocam p smart almam zaten o iyi değildi ben p20 lite demiştim o iyi gibiydi ondan sorim dedim.

Nokia 8de değişik sıkıntılardan bahsediyolar o yüzden soğudum ondan

• Hocam P Smart önermedim zaten sadece 1500 TL fiyatı olmasına rağmen onunda içinde aynı işlemci var dedim orta seviye bir işlemci ne kadar performanslı olduğu belli.

P20 Lite ' da aynı işlemciyi kullanıyor 2350 TL gibi bir fiyata orta seviye cihaz almaktansa Sony XZ1 ve Nokia 8 gibi cihaz almayı tercih ederim daha uzun ömürlü olur.

Ne gibi sıkıntılardan bahsediyorlar ben ana konusunu takip ediyorum sık sık ?
  • 2500'e ne önerebilirsiniz hocam, telefondan pil ve donanım istiyorum, oyun oynuyorum anlayacağınız, ancak teli çok zorlamayan büyük gbli oyunlar değil, daha çok, pil kapasitesi/ekran süresi istiyorum, 2500 civarına kadar bütçem var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • THECERN kullanıcısına yanıt
    Sony XZ1 ve Nokia 8

• hocam üniversite öğrencisi sayılırım 1000 1500 arası bir bütçem var samsunga xiaomi huawei sony tercihim bana uygun telefon var mı
  • madembadem M kullanıcısına yanıt
    Redmi 5 Plus

Mi A1
    teşekkürler bakayım hemen
  • quote:

Hocam P Smart önermedim zaten sadece 1500 TL fiyatı olmasına rağmen onunda içinde aynı işlemci var dedim orta seviye bir işlemci ne kadar performanslı olduğu belli.

P20 Lite ' da aynı işlemciyi kullanıyor 2350 TL gibi bir fiyata orta seviye cihaz almaktansa Sony XZ1 ve Nokia 8 gibi cihaz almayı tercih ederim daha uzun ömürlü olur.

Ne gibi sıkıntılardan bahsediyorlar ben ana konusunu takip ediyorum sık sık ?
    https://forum.donanimhaber.com/mi-5s-kullanicisina-tavsiye--134563066#134606357

Hocam açtığım bu konuda bir arkadaş söyledi nokia 8in bazı sıkıntılarını bir bakın isterseniz

• Hocam 1 kişi yazmış sadece.
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.