Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.033
Cevap
183
Favori
521.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Mi Mix 2 öneririm hocam.
    Peki hocam neden mi mix 2? Note fe aklımı daha çok çeliyor gibi bayadır iyice araştırıyorum ama hala kararsızım. Nedenlerini sayarsanız benim gibi bu iki cihaz arasındaki kişilere cok yardimci olursunuz

Edit: Eski mesajlarida okuyunca çok fazla mi note 3 tavsiye ettiginizi gördüm ve listeye bunuda ekliyorum hocam. Mi mix2 - mi note 3 - note fe bunlardan hangisi seçilmeli sizce ve Bu iki xiaomi cihazından hangisi alınmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffaarruukk -- 13 Mayıs 2018; 18:20:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei p20 lite ile Samsung A8 arasinda kaldim. Samsung 100 tl daha pahalı. 100 tl vermeye deger bir fark varmı. Hangisini tercih etmeliyim. Yada o fiyatlara daha iyi bi telefon varsa onerebilirmisiniz. Tskler simdiden

• ffaarruukk F kullanıcısına yanıt
    İlk olarak Note FE ' nin pil tüketimi fazla ve 3-4 saat ekran süresi alınabiliyor.
    Samsung'un ne derece güncelleme vereceği tam bir muamma.
    Samsung bir cihazdan bahsediyoruz en fazla 6 ay sonra telefon yavaşlamaya,kasmaya başlayacak ekran renklerinin solması da cabası.

Xioami Mix 2 modeli daha güncel bir tasarıma sahip güncelleme desteği Samsung'dan daha iyi.
    Marka algısı olarak düşük olsada aynı paraya daha yüksek donanım alıyorsunuz.

Mi Note 3 1500 TL civarında alınabilecek en iyi telefon zaten gerek kameraları gerek performansı gerek bataryasıyla gayet iyi bir telefon.

Burada seçim size kalıyor ya yüksek donanımlı tasarımı daha iyi olan bir telefon alacaksınız ama kamera performansından biraz taviz vermeniz gerekecek.
    Yada orta seviye bir donanım alıp kamera performasınız daha iyi olacak.
  • MadMen kullanıcısına yanıt
    Ben olsam iki cihazıda almam 2000 TL civarında fiyatları var bu iki telefon yerine ;

Sony XZ1
    Asus Zenfone 5
    Xioami Mi Mix 2
    Xioami Mi 6
    Xioami Mi Note 3

Alabilirsiniz.
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Hocam mi 6 yerine mi note 3 mü tavsiye ediyorsunuz?

Biraz daha bütçemi arttırıp mi mix 2, mate 10, oneplus 5t düşünüyorum sizin fikriniz nedir? Dediğim gibi ön kamera ve batarya çok önemli

• DocMVK kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam mi 6 kullandım pil tüketimi çok fazla ne olduğunu anlamadan güç tasarruf modunda bile şarjı fazla gidiyordu gelen güncellemeler ile şu an ne halde pek bir bilgim yok fakat Mi Note 3 modeli çok daha iyidir batarya konusunda.

Eğer bütçenizi artırıyorsanız kesinlikle Mate 10 tavsiye ederim 2 gün öncesine kadar kullandığım bir telefondu.

• Hocam mi mix 2, mate 10, oneplus 5t ön kamera ve batarya konusunda mate 10 mu daha ön planda?

• Merhabalar,

Yeni bir telefon bakıyorum kendime.Bütçem doğrultusunda en mantıklı tercih Samsung S8 Plus olarak geldi bana. -- 2200 TL gibi bir fiyata alacağım --

Fazlasıyla standart bir kullanıcıyım.

-Oyunlarla çok alakalı değilim.
    -Kamera performansının ortalama olması yeterli.
    -Genel anlamda sosyal medya,sozluk-forum vb.platformlar ve video-tv izleme şeklinde geçecek kullanımım.
    -Bu standart kullanımda batarya en azından 1 günü çıkarırsa çok memnun olurum.

S8 Plus'ta karar kılmamın başlıca sebebi de bana fazlasıyla güzel gelen ekranıydı zaten.

Klişe bir soruyla yazıyı bitireyim: Bahsettiğim şartlar nazarında S8 Plus beni minimum 2 sene sorunsuz bir şekilde götürür mü ne dersiniz ?

Teşekkür ederim şimdiden.
    Doğrudur hocam , Mi Mix 2 modelinde kamera çok absürt bir yerde dolayısıyla öz çekim yapmak sizin için dert olur.

Oneplus 5T bir dostum da vardı deneyimlerim doğrultusunda söylendiği kadar iyi bir kamarası yok.

Mate 10 ön ve arka kamera konusunda bu iki telefondan daha iyi olup öz çekim yaparken arka planı bulanıklaştırma özelliği mevcut.

• heycudder H kullanıcısına yanıt
    Hiç bir Samsung telefoun 2 sene götüreceğinden emin değilim hocam çok yakın bir dostum daha geçen gün video attı telefonun donduğuna ve hiçbir işlem yapamadığına dair Samsung bu en fazla 6 ay sonra telefon donmaya kasmaya pili ilk günkü gibi gitmemeye ekranı solmaya başlayacak size önerilerim ;

Asus Zenfone 5

Sony Xperia XZ1

Huawei Mate 10 (Lite veya Pro modeli değil düz Mate 10)

• Sizce kamera performansi ve guvenilirlik olarak u11 mi note fe mi almayaliyim ikiside 2200 civari fiyata alinabiliyor

• statli123 S kullanıcısına yanıt
    U11
  • ekran boyutu en az 5.5 , pili güçlü ve en fazla 2 bin tl olacak şekilde telefon önerileriniz nelerdir?
  • RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Görüşleriniz için teşekkür ederim hocam büyük ihtimal mate 10 alacam yine de hâlâ 5T kafamı kurcalıyor

• Hocam öncelikle günaydın.

2000-2500 tl bütçem var en fazla 2800e çıkabilirim o da çok çok beğenirsem. Hiç iphone kullanmadım merak ediyorum iphone 7 almak istiyordum ama sonradan biraz araştırma yapınca mi 6'nın f/p canavarı bir telefon olduğunu gördüm başka başka telefonlar da gördüm kafam karıştı.

İphone kullanma isteğim var, satış sonrası servisi için, telefonun stabil kalması için vs. Ancak baktığım zaman 2 gb rami olan telefonla 6 gb rami olan mi 6 yı kıyaslayınca ister istemez mi 6 geçiyor kafamdan. Sizin de görüşlerinizi almak isterim.

Telefondan oyun oynamıyorum öyle alışkanlıklarım yok. El terlemesi olduğu için zaten zehir oluyor telefonu kullanmak.
    Genel olarak insta,twitter,dh vs takılıyorum.
    Büyük telefon sevmiyorum, şuan hali hazırda 2 yıldır kulladığım telefonum GM 4G Android one. 4,7" sanırım emin değilim. Yani büyük telefon kullanmadım ama rahat kullanabileceğimi de sanmıyorum.
    Evde pc de mevcut ama genel olarak çoğu işimi telefondan halletmeyi seviyorum. Daha özgür olmamı sağlıyor.

Kendi paramı kendim kazanıyorum öğrenciyim aynı zamanda. Alacağım telefonun parasını kuruşu kuruşuna hak etmesini istiyorum o yüzden.

Kamera çok önemli benim için. Fotoğraf çekmeyi çok seviyorum.

Tüm bu kriterler doğrultusunda ne önerirsiniz?

Şimdiden çok teşekkür ederim.

• Merhaba Arkadaşlar,

Mediamarkt veya teknosa gibi firmalardan cepkredisiyle telefon alacağım max. 1.500 TL'lik telefon bakıyorum. Teknosada 1.400 TL'ye redmi 5 plus var. Almak mantıklı olur mu? Yada aynı fiyat aralığında farklı bir telefon mu önerirsiniz?
  • Merhaba, bataryasindan dolayi Lenovo Moto E4 Plus almayi düşünüyorum nasil sizce? Fotoğraf çeken biri degilim, oyun oynamam sadece internette face, youtube takılıyorum

• heycudder H kullanıcısına yanıt
    Samsung eskisi gibi sağlam üretmiyor hocam. Eskiden daha beter Kasıyordu ama malzeme kalitesi iyiydi şu an 4.1.2 antşdroid cihazı hala çalışabiliyor.

Huawei daha başarılı bir cihazdır hocam tercih elbette sizin.

• Heyea kullanıcısına yanıt
    Xioami modellerine yönelmeniz daha mantıklı olacaktır çünkü verdiğiniz para ile alabileceğiniz en yüksek donanım Xioami modellerinde oluyor.

Mi 6 güzel cihazdır fakat kamera performansından pek memnun kalmayabilirsiniz.

Mi Note 3 modeli var daha uygun fiyatlı bir cihaz ve daha güzel fotoğraf çekiyor bakmanızı tavsiye ederim.

Asus Zenfone 5 bakabilirsiniz

Sony Xperia XZ1 modeline de göz gezdirin derim.

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.