Şimdi Ara

★Telefon Tavsiyeleri Her Bütçeye Uygun★(Ana Konu)★ (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.009
Cevap
181
Favori
521.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam madem taksitle alma gibi bir imkanınız var bence daha yüksek bir telefon alın Redmi 5 Plus modeli internet üzerinde 999 tl ye satılıyor boşu boşuna 400 tl vermeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • prostart kullanıcısına yanıt
    İçerisindeki MediaTek işlemcisinden dolayı cihaza güncelleme gelmeyebilir ısınma sorunları yaşayabilirsiniz. Lenovo ve Motorola cihazlarda kronik sorunlar daha çok oluyor bu model yerine ;

Xioami Redmi Note 4X

Xioami Redmi 5 Plus

Modellerine bakmanızı tavsiye ederim.

• RdvnKrca kullanıcısına yanıt
    Hocam tesekkur ederim eve gecince inceleme videolarina da bakicam. Mi 6, mi note 3 ve xz1 arasindayim suan. Xz1 digerlerine gore biraz daha pahali ama kamera konusunda sonynin iyi oldugunu okumustum ayrica digerleri ithalatci garantiliyken sony garanti konusunda daha iyi. Tesekkur ederim tekrardan.

• Bu 3 telefon arasında kaldım

Xiaomi mi6 - Sony xperia xz1- Asus zenfone 5

Kafam çok karışık durumda şuanki telefonum sony düşük bütçeli telefonu sonyye geçersem bana çok bir katkı sağlıyacağını düşünmüyorum 960 fps dışında fiyatıda bütçemi biraz aşıyor sonynin arayüzünüde sıkıcı buluyorum.

Zenfone 5 kamera konusunda güzel işler çıkardığını düşünüyorum.Ancak oyun konusunda tereddütlerim var elimde biraz küçüktür elime fazla büyük gelirmi tedirginim açıkcası

Mi6 bugün arkadaşın elinde inceledim fiyat olarak güzel ekranı kaliteli duruyor elde tutuşu harika garanti konusunda kvk garantili alıcam tertemiz ama ya jdi panel çıkmazsa diye korkuyorum

Kısacası zenfone 5 mi mi6 mı ??
    arka kamera konusunda mi6 yı gerçekten beğendim ancak ön kamerası bir amiral gemisine yakışmıyor..

Xiaomi ile teknik servis ilgileniyor mu? Hepsiburadadan alacam

• prostart kullanıcısına yanıt
    Delta Servis - Ritzy Servis - Evo Servis ve KVK olarak teknik servisler ilgileniyor.
  • Hann- H kullanıcısına yanıt
    Asus Zenfone 5 cihazını 3-4 gün kullandım açıkçası beğenmedim tasarımı ekranı ve sesi çok iyi ama onun dışında iyi bir telefon değil arka kamerası gün içinde kapalı ortamda kumlanma yapıyor sistem sürekli arka planda bir şeyler açıyor her ram temizleme yaptığımda 600 mb uygulama durduruyor bir kaç saniye sonra tekrar açılıyor arka planda çalışan uygulamalar ayarlarda her ayarı yapmama rağmen pil tüketimini saymıyorum bile kısacası Zenfone 5 için henüz erken gelen güncellemeler ile düzelir belki.

XZ1 önereceğim bir telefondur 2 aya yakın kullandım evet Asus ve Xioami kadar özelleştirilebilir bir arayüzü olmasada diğer telefonlara göre daha uzun ömürlü bir telefon fakat onunda bir kaç kronik sorunu var ekranla alakalı REV 5 ve üzeri cihaz alırsanız daha iyi olacaktır.

Mi 6 3 ay kullandım evet fiyatına göre güzel telefon ama kamera paketinin daha iyi olmasını beklerdim arka kamera kapalı ortamda ve düşük ışıkta bariz zayıf.

Mi Note 3 modeline bakmanızı tavsiye ederim aynı mi 6 gibi biraz daha büyük daha uygun ve kameraları kesinlikle daha iyi.

• iyi günler telefonla oyun felan oynamam kamera pek umrumda deil açıkçası biraz tasarımı ekranı ve gündelik şeylerde yani internete felan girerken problem olmayacak cihaz arıyorumda huawei p smart uygun gözüküyor siz ne diyorsunuz alayımmı 1400 tl ye .
  • Arkadaşlar Merhaba

S9 plus

P20 pro

mate 10 pro

Bu 3 telefondan hangisini alayım iphone istemiyorum onerebileceginiz başka modellere de bakabilirim aradığım en önemli özellik batarya ve telefonun donmamasi yardımlarınız içim şimdiden teşekkürler..

• tanju.altindag T kullanıcısına yanıt
    1. Mate 10 Pro

2. P20 Pro

3. S9 Plus

• Xioami modellerine de bakabilirsiniz

Redmi Note 4

Redmi 5 Plus

Mi A1

Ayrıca Honor 9 Lite da aynı telefon diyebiliriz P smart ile

• slm arkadaşlar,

-max 800-900 liraya
    -max 14 cmi uzunluğu geçmeyecek
    -4g bağlantı desteği ve üstü,
    -internette rahat gezincek (watsapp, face, youtube),

şık bir telefon tavsiyesi arıyorum, babama alcam, tşkler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssdsadas -- 22 Mayıs 2018; 19:3:17 >
    Teşekkürler... Peki onerinizin sebebini de söyler misiniz?

• tanju.altindag T kullanıcısına yanıt
    Mate 10 pro ile p20 pro içerisindeki işlemci aynı sadece biraz daha iyi bir kamera için 5000 TL verilmez diye düşünüyorum mate 10 pro 3500 TL ye sıfır bulunabiliyor 1500 TL cebinize kalsın.

• Merhaba hocam, beş senedir kullandığın sony xperia z perte çıktı haliyle bende yeni telefon arayışı içine girdim.

Size sorum 1500-2000 tl arası hangi telefonu tavsiye edersiniz ?

Kriterleriim:

Uzun ömürlü olması yani dayanıklılık.

Şarjının iyi gitmesi.

Normalde Htc almayı düşünüyordum fakat forumda Htc ile alakalı özellikle Htc 10'la alakalı hiç iyi şeyler yazmıyor.

Bu duruma rağmen yinede önerebileceğiniz bir Htc modeli varsa bilmek isterim.

Aslında Htc 10'da karar kılmıştım fakat forumda Htc 10 kullanıcılar kulübünde yazılanları görünce cesaret edemiyorum doğrusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OKTAW -- 23 Mayıs 2018; 12:55:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RdvnKrca

Xioami modellerine de bakabilirsiniz

Redmi Note 4

Redmi 5 Plus

Mi A1

Ayrıca Honor 9 Lite da aynı telefon diyebiliriz P smart ile
    Hocam bunlardan note 4 almayı düşünüyordum 1000₺ ye ama bugün bir yerde A1 de indirim gördüm 200₺ daha pahalı. Onu almaya değer mi yoksa note 4 iyimi

• OKTAW kullanıcısına yanıt
    Xioami Mi Note 3

Asus Zenfone 5

2200 tl civarına çıkabilirseniz Sony XZ1 modeline bakmanızı tavsiye ederim.

• akadirarik A kullanıcısına yanıt
    Her iki telefonunda birbirine göre üstün özellikleri var hocam size hangisi uygunsa onu tercih edin

Note 4 uzun batarya ömrü sunar

Mi A1 Çift kamera ile daha iyi bir kamera performansı verir ayrıca AndroidOne programı içerisinde olduğu için güncellemeler daha hızlı gelecektir.

Xz hakkında ne düşünüyorsun hocam ?

• Tavsiye etmiyorum hocam güncelleme desteği ha bitti ha bitecek.
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.