Şimdi Ara

telefon seçimi konusunda acil yardım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık bir aydır araştırma içerisindeyim. Arc s , s2 ve x peria p arasında kaldım. Öncelikle tasarım benim için çok önemli tasarımdan sonra kamera , müzik ve internet performansınında iyi olması şart.Cihazı oyun için neredeyse hiç kulanmayacağımı söyleyebilirim. Daha öncesinde 5800 kullanıcısıydım ve bir sürü kronik sorunla ugrasmak zorunda kalmıştım. Artık bu kronik sorunları yaşamayacağım sağlam sorunsuz bi model arıyorum. Görüşler çok önemli

• tasarım çok da aşırı önemli değilse s2 eğer tasarım çok önemliyse xperia p arcs falan düşünme o telefonun işi bitti ölü yatırım onlar
  • tasarım kesinlikle önceliğim ama donanım ve performansta çok önemli işte bu yüzden s2 kafamı karıştırıyor
  • Kamera tasarım ve müzik dediysen sony alacaksın. P tam sana göre 80 saat müzik dinleme süresi var kamerasıda cok kaliteli tasarımı zaten harika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _-_bluedragon_-_ -- 1 Eylül 2012; 20:24:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fottili

tasarım kesinlikle önceliğim ama donanım ve performansta çok önemli işte bu yüzden s2 kafamı karıştırıyor

Bence s2 al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fottili

tasarım kesinlikle önceliğim ama donanım ve performansta çok önemli işte bu yüzden s2 kafamı karıştırıyor

ben ekran ve internet deneyimi için s2 demiştim xperia p s2 den geri kalan bir telefon değil asla tasarımıda çok daha güzel 1000 liraya düşünce bende edineciğim birtane
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.