Şimdi Ara

Telefon Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar hayırlı forumlar dilerim her ne kadar aklımda bir iki cihaz olsa da sizlerinde deneyimlerinden yararlanmak istedim fikirleriniz benim için önemli... z5 premium cihazımı babama verip kendime yeni bir cihaz alma arefesindeyim. Önerilerinizi Anroid camiasından yapmanızı rica ediyorum. Aklımda 2 ürün var Huawei mate 10 pro ve Oneplus 5t modeli bekleyip 845 li bir model alınabilir diyeceksiniz ama o kadar dolgun bütçeye sahip değilim 3 bin maks verebilirim. Ve acelem var o kadar vaktim yok henüz yeni duyuruldular bu dolar kurunda ülkeye ne denli fiyatlardan gelecekleri dahi belli değil.. Aradığım özellikler

Günümüz şartlarında kaliteli fotoğraf çekebilen ön arka kamera
    Ses kalitesi
    Kasa kalitesi
    Ekran kalitesi
    ve göreceli kavram olan tasarım konusu da önemli.

• Huawei Mate 10 Pro veya HTC U11+ bakılabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Öneri için teşekkür ediyorum.
  • ThE LoSt kullanıcısına yanıt
    Hocam bütün kriterlerinizin tek bir cihazda sağlanmadığını sizde biliyorsunuzdur. Ama en yakını HTC U11 ya da U11+ diye düşünüyorum.

• Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Ekran kasa oranından yana tercihimi kullanmak istiyorum o yüzden u11+ daha yakın olacaktır velakin mate 10 Pro aklımı çeliyor yapay zeka gündelik hayatta çok işime yarayabilir ayrıca çift kamera konfigürasyonu u11+ dan bi adım daha önde olacağı kanaatindeyim.

• ThE LoSt kullanıcısına yanıt
    Elbette. Ancak ses konusundan ziyade kamera diyorsanız Mate 10 Pro hayırlı olsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.