Şimdi Ara

TELEFON NUMARASINDAN İSİM BULABİLİRMİYİZ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
1
Favori
814.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eskiden fatura sorgulanıyordu şimdi yok öle bişey?
  • quote:

Orjinalden alıntı: gecekusu084

alan kodu ve telefon numarasını girmen yeterli
    buraya tıkla

slmlar ben sadece bu kişinin bana aradığımı bulmam sebep olduğu için ve teşekkür etymek için üy eoldum teşekkür ederim gecekusu084

• sss
    teşekkürler gecekusu84
    verdiğin link herşeyi halletti

Arkadaşlar başka yola gerek yok...
  • idare eder
  • arkadaslar bende cep tel. numarası var ama kime ait oldugunu bilmiyorum nasıl bulurum?söylediğiniz yolları denedim olmadı.aranızda başka ollar bilen varmı?
  • arıyacaksın konuşturacaksın oda ötecek
  • topic 12 nisanda açılmış bende diyorum daha 12 nisan gelmedi ne oldu diyorum sonradan gördüm 2006 yı ya
  • hortlatmışlar topici
  • qarkadaslar pekı ısmını buldum da adreste lazım kım bu evınde zıyaret etmek ıstıyorum yazılı rehberden ısmıne baktım yok rehber eskı sanırım ınt den cıkıyor ısmı no yu yazınca ama adres cok genıs bı yerı kapsıyor sadece mahalle ısmı var bursada oturan elınde yenı rehberı olan arkadaslardan yardım beklıyorum tt yı aradım adresı ve ısmı soyleyemeyız savcılıga basvurun dedı varmıdır baska yolu
  • arkadaşlar, tel no yazıp isim yada adres bulamıyoruz ttnet rehber de. kaldırdılar herhalde o özelliği. bilen varmı başka taktikler ? ;)

• arkadaşlar peki bir türkcell numarasınn kime ait oldununu nasıl buluyorduk ???
  • turkcelli 11832 bilinmeyen numaralar servisini yi arayarak bulabiliyorsun

"132 Bilinmeyen numaralar danışma hizmetine 31.03.2007 tarihinden itibaren 11832 üzerinden ulaşabilirsiniz. Bilinmeyen numaralar danışma hizmeti vermek üzere Telekomünikasyon Kurumu tarafından yetkilendirilecek olan yeni firmaların 118 ile başlayan beş haneli numaraları, bu numaralar hizmete girdiğinde ayrıca duyurulacaktır"TURKCELL

Am bu konu forumda vardı...
  • Arkadaşlar bu fotoğrafta İl kodunu seçtikten sonra kişinin ismini bulmak için telefon numarasını nereye yazdığımızı biri söleyebilirmi zahmet olmassa
     TELEFON NUMARASINDAN İSİM BULABİLİRMİYİZ?
  • Tabiki hiç bi yere sallamışlar . Bilinmeyen numaralar servisinden farkı yok o sitenin 11811 de arasan aynı şey, numaraların kime ait olduğunu göremiyolarmış. TT tarama programına gelince çalışmıyor artık geçmiş olsun. Bende çok aradım ama yolu yok

1 seneden fazla süren topic olurmu yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coldnight -- 19 Ağustos 2007; 13:09:11 >

• bende bir pogram buldum ama nasıl çalıştığını çözemedim numara bulunamadi diyor telekomun programıymış

http://r a p i d s h a r e.com/files/1613994/TelekomNumaraBul.exe
  • quote:

Orjinalden alıntı: cosmopolitan

bende bir pogram buldum ama nasıl çalıştığını çözemedim numara bulunamadi diyor telekomun programıymış

http://r a p i d s h a r e.com/files/1613994/TelekomNumaraBul.exe

programda trojan var haberiniz olsun...
  • arkadaşlar lütfen çok acil yardıma ihtiyacım var telf numarsı var elimde ama ama kim olduğunu ne 118 den bulamıyorum ve acil kim lduğunu bulmam lazım numarasıda vodefon yardımcı olurda ban ban cevap yazarsanız sevinirim
  • telefon numarasından isim arıyor adam isimden numara değil 118i verip verip durmayın adam gibi anlayın ne dediğini
  • en iyisi arayıp sormak :D

bi program vardı neredeyse bir senedir çalışmıyo..
    bu konuda yapılacak en iyi şey gizli no dan ya da telefon kulübesinden bi arkadaşınıza aratmak olacak ;)
    gerisi Türk insanının zekası :))
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ge©eKu$u

alan kodu ve telefon numarasını girmen yeterli
    buraya tıkla

Link de sorun var

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.