Şimdi Ara

TELEFON NUMARASINDAN İSİM BULABİLİRMİYİZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
89
Cevap
1
Favori
812.189
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> TELEFON NUMARASINDAN İSİM BULABİLİRMİYİZ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    58 Mesaj
    Bunu bende arıyordum. Şöyle bişi yapmışlar numaradan isim sorgulama diye. linke tıklayın doğru sonuçlar veriyor. Tek tek 10 tane numara denemişimdir
    |
    |
    |
    |

Ayrıca Vodafone hat kullananlar dikkat etsinler, Vodafone'da kampanyalı bir paket kullanıyorsanız veya hat taşıdıysanız bilgileriniz direk rehbere ekleniyor ve vodafone'un sitesi veya müşteri hizmetleri üzerinden siz iptal etmedikçe rehberde kalıyor.

Tablet sürüm geri gelmediği için 22.02.2019'da forumdan ayrıldım...
  • Yarbay
    7799 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hezgin

Bunu bende arıyordum. Şöyle bişi yapmışlar numaradan isim sorgulama diye. linke tıklayın doğru sonuçlar veriyor. Tek tek 10 tane numara denemişimdir

kullanmadığım bir hattımı arattırdım. 5 aylık oğlumun ismi çıktı.
    Bu numarayı, oğlumun adına açtığım facebook hesabına tanımlamıştım. Başka hiçbirşekilde bir yerde kayıtlı değildi..
    sistem facebbok üzerinden taratıyor numarayı, kime tanımlıyda onun ismini veriyor.
    |
    |

• Binbaşı
    1598 Mesaj

Vodafonun sitesi üzerinden nasıl iptal ediyoruz hocam? Online self servisten yapılabiliyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    teknofone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1598 Mesaj

Vodafone Rehber servisini kapatma hakkında Vodafone forum bilgi vermişler. Online self servis üzerinden kapatılabiliyor.
    https://forum.vodafone.com.tr/t5/Tüm-Servisler/Rehber-e-kapatma-servisi/td-p/3951

|
    |
    teknofone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2185 Mesaj
    cia diye uygulama var ama sizin rehberin tamamini veri tabanina ekliyor haberiniz ola

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: effect68

Vodafone Rehber servisini kapatma hakkında Vodafone forum bilgi vermişler. Online self servis üzerinden kapatılabiliyor.
    https://forum.vodafone.com.tr/t5/Tüm-Servisler/Rehber-e-kapatma-servisi/td-p/3951

Teşekkürler. Site üzerinden kapatılabildiğini önceki mesajımda zaten belirtmiştim. Ancak önemli olan yeni alınan hatlarda otomatik olarak bunun açık olması. Turkcell ve Türk Telekom'da siz istemezseniz kapalı olarak geliyor.
    |
    |
    Bahsedilenler: effect68

Tablet sürüm geri gelmediği için 22.02.2019'da forumdan ayrıldım...

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.