Şimdi Ara

Telefon numalarımız alelade ellerde! Turktuccar.com Numara Sorgulama (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
380
Cevap
58
Favori
56.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bizim ahmet diye arkdaş devamlı ford arabasından bahseder bi onu sorgulatıyım dedim "fordu olan cocuk" diye çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrem'

İyide şimdi kendi numaramı sorguladım. Hat babamın üzerine ve birkaç ay önce annem kullanıyordu.
    Sorgulattığımda ise "İrem Yeni" yazıyor.

tırstım

ne yazacaktı :)
  • Arkadaşlar Bende kendi numaramı arattım feky bir hesabım vardı facebook ta onu isim soyad olarak o çıktı nasıl iş buyaaaaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardcrss

quote:

Orijinalden alıntı: aniceman

bizim kurumdaki hemen hemen herkes de çıktı. sırf şu nedenle yıllardır nefret ettiğim iosa saygı duydum bu akşam. kendi adımıza yapabilecek bir şey yok görünüyor, belki savcılık aracılığıyla numaramızın sistemden silinmesini isteyebiliriz. ama asıl yapılacak olansa gerek android konusunda google a, gerekse hızla android market gibi kontrolsuz buyuyen windows phone market için microsofta kullanıcıların mağazalarına uygulama yukleyebilmeye sınırlama getirmeleri lazım. yuklenen her uygulamanın da her yetkiye ulaşamamsının sağlanması gerekir. olur mu olmaz...
    önümüzdeki yıllarda telefonlarımızı spam arama ve spam sms engelleyici programlar kurmadan kullanamayacağımız günler bekliyor.

edit: ağır olacak ama şu cümleyi de yazmadan geçemeyecem.
    "android marketine çeki düzen verene kadar insanlık namına rafa kaldırılmalı"

ayni program ios da da var.

programın adını alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beycemm

Abi bunu yapanlar insan olamaz nasıl rehberimi çekebilir. O. Ç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yuh ya...

Bazı arkadaşlarım august rush der, öyle çıkıyorum ben de. ama yine de çıkıyorum ve beni telefona august diye kaydedeni de gayet iyi biliyorum. Hıyar yaaaaaa!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cumhuriyet. -- 27 Mart 2013; 22:27:40 >
  • Zoruma giden face google ne bilim her yere kayıtlı telefonum sızmamış :D Sakındığım hattı biri sızdırmış :)
  • Ben Busee diye kayitliyim ne alakaysa Annem babam yok rahaat.

• benim niye yok lan
  • quote:

quote:

quote:

bizim kurumdaki hemen hemen herkes de çıktı. sırf şu nedenle yıllardır nefret ettiğim iosa saygı duydum bu akşam. kendi adımıza yapabilecek bir şey yok görünüyor, belki savcılık aracılığıyla numaramızın sistemden silinmesini isteyebiliriz. ama asıl yapılacak olansa gerek android konusunda google a, gerekse hızla android market gibi kontrolsuz buyuyen windows phone market için microsofta kullanıcıların mağazalarına uygulama yukleyebilmeye sınırlama getirmeleri lazım. yuklenen her uygulamanın da her yetkiye ulaşamamsının sağlanması gerekir. olur mu olmaz...
    önümüzdeki yıllarda telefonlarımızı spam arama ve spam sms engelleyici programlar kurmadan kullanamayacağımız günler bekliyor.

Cia programın adı

• Kendim sevgilim annem babam yok cikmadi hicbir numara xd

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aile temiz de arkadaşlara falan baktım bir kaçı var.
  • Bu nasıl bisey bizimkide cıktı nasıl oluyo ? Babam derici babamın no yu yazdigimda yavuz derici cikti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eternity

quote:

quote:

quote:

Cia programın adı

tesekkurler. google a ettiğim lafları öyleyse tüm firmalara genelleyeyim. programın izinler kısmına bir bakın. firmalar bu izinleri alan bir yazılıma marketlerinde nasıl olur da izin verir. anlamak mümkün değil!
  • Kabak gibi çıktım ya la. Hemen şikayet.

• beyler bunu şikayet etmeliyiz diye düşünüyorum BTK ya falan yazmalıyız bence....
    Numaramın o sistemde olmasından rahatsızım ben ama rahatsız olmasamda sonuçta o kayıtları kullanarak para kazanıyor adamlar bu da bizim kullanıldığımız hissini veriyor bana...
    Cep telefonu operatörleri bile bilinmeyen numara servislerinde numaramızın olup olmaması konusunda bizden onay alıyoken, bunlar kim oluyoda benim telefon bilgilerimi herkesin kolayca ulaşabileceği bi sitede sergiliyo...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi echelon34 -- 27 Mart 2013; 23:01:07 >
  • beyler direkman adımı soyadımı verdi :S üstelik hat babmın üstüne :SSS
  • Arkadasimi yazdim Mercedes yazdi. ne alaka acaba. benim numarami yazinca tak diye yazdi adimi soyadimi
  • Anıl leroy

numaramın verdiği çıktıya bak bu ne lan

Bir dk beni birisi böyle kaydetmiş olabilir, ondan düşmüştür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XavierPedro -- 27 Mart 2013; 23:48:56 >
  • Babamın var bite bizim yok

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.