Şimdi Ara

Telefon numalarımız alelade ellerde! Turktuccar.com Numara Sorgulama (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
380
Cevap
58
Favori
56.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adım Erdoğan fakat arkadaşlarım falan erdi der bazen erdi diye yazıyor demek ki rehberden beslenniyor ayrıca abim, babam ve annem de var.
  • ben ve yakınlarımın hiçbirinin numarası çıkmadı

edit: 2 yıl öncce yanlış numarayı kaydetmiştim çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strange Night -- 27 Mart 2013; 19:14:49 >
  • kullandıgım numarayı sorgulattım benim ismim cıktı halbuki hat benim üstüme degil
    bi arkadasımın numarasını denedim beetttt. çıktı :D
    bunlar resmi kayıtlarda geçen isimler falan degil sanırım rehbere nasıl kayıt ediliyorsa öyle cıkıyor örnegin bi numara yazdım furki çıktı vs.
  • kalsın şuralarda
  • hangi uygulama olduğunu biliyor musunuz ? Numaraların bazıları benim rehberimde kayıtlı şekliyle isimlenmiş gözüküyor

bende sadece whatsApp kullananlar gözüküyor diğer rehberimdeki kişiler yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GévréK -- 27 Mart 2013; 19:51:36 >
  • numaram yazinca ismim cikti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok artık mesleğim ve çalışma yerimle beraber adım çıktı.
  • Kesinlikle bu verileri sağlayan uygulama WhatsApp tek tek baktım 300 kişilik rehberimde sadece WhatsApp kullananların numarası bende kayıtlı olduğu gibi çıkıyor.
  • Evet WhatsApphttp://www.aktifhaber.com/whatsapp-hakkinda-sok-eden-suclama-727318h.htm ayrıcahttp://shiftdelete.net/whatsapp-kullanicilari-tehlikede-39808.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beycemm -- 27 Mart 2013; 20:19:18 >
  • bir arkadaşı buldu. beni bulamadı . whatsapp kullanmıyorum
  • Güzel servis ücret ödemeye gerek kalmadan sorgulama niye kapatılsınki site saçmalamayın.
  • Ben de kendimi sorguladım ve çalıştığım şirketin baş harfi ve ismim çıktı.

Ablamı sorguladım "özkan efe ann" yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BayCicik -- 27 Mart 2013; 20:33:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @ Evoque kardeş saolasın android cihazlar kullanıyorum uygulamalara bnde he deyip geçerim normalde bundan sonra dikkat edeceğim.. baktım benim rehberimdeki nolar yok ama babamın müşterilerinden dolayı orada numarası var.. çok önemli bir konu... isme yönelik dolandırıcılık msjları geldiğinde kimse yönelmesin evdeki herkesi uyardım anlattım daha dikkatli olalım...
  • Benim ve babamın numaralar çıkmadı.Ama başka tanıdıklarınki çıktı rehberden alıyorlar sanırım.Ünvanlarıyla birlikte çıkıyor geneli.
  • Babamın adı "tessatçı necip usta" diye çıktı
  • Babamın numarası m.e.pancar diye çıktı. Babamın arkadaşlarından kim android tel kullanıyor acaba...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben whatsapptan birini sorguladım ama çıkmadı bence whatsapp değil başka bir program var
  • baya baya numara buluyor eski sevgililerimi falan deniyorum bakalım aşkım yazan çıkıcak mı :D
  • Whatsapp'tan almıyor gençler, 2,5 yıldır kullanıyorum ve benim listemde ki dayımın birisinin numarası varken diğerinin yok. Rehberini çaldırdığı düşündüğüm kişi , numarasını bildiği dayımı isim-soyisim olarak kaydetmiş. TTnet abonesi olan dayımın numarası çıkmıyor. Dediğiniz gibi bu "Kişi bulmaca" programları çalıyor , çünkü bu güne kadar ben öyle bir program kurmadım, iyikide kurmamışım. Ve benim rehberden sorgulattığım diğer kişi yine rehberini çaldıran kişinin hitabı ile kayıt edilmiş.

Bu çok büyük bir sorun çünkü rehbere ulaşan, tüm kişisel bilgilere ulaşır. Ne yazık ki akıllı telefon ile çok ciddi veriler bu şekil ortalığa dökülecek.
  • Eski.numaram.sapık ? Diye çıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.