Şimdi Ara

Telefon Kilit şifresini kabul etmiyor. İlginç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
18.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Telefonum İp6 1 yıldır kullandığım şifreyi hatta sabah alarmını açtığım şifreyi aradan 5 dk geçtikten sonra tekrar telefona yazdığımda kabul etmedi. Denedim denedim olmuyor. Kapattım açtım yine olmuyor. Kimsede değiştirmiş olamaz çünkü kimse yoktu. Ve alarm için kilit açtım. Ama şuan açılmıyor. Noldu buna kafayı mı yedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Birçok kez yanlış girdiyseniz bloklamış olabilir. 5-10 dakika sonra tekrar deneyin.
  • Parmak okuyucu aktif mi? O çalışıyor mu? Eğer ikiside çalışmıyorsa, apple'ın kendi forumlarında, bu sorun başına gelmiş bir çok kişi var. Önce kapatıp açın, olmazsa telefonu fabrika ayarlarına döndürmeniz gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pritz21

Parmak okuyucu aktif mi? O çalışıyor mu? Eğer ikiside çalışmıyorsa, apple'ın kendi forumlarında, bu sorun başına gelmiş bir çok kişi var. Önce kapatıp açın, olmazsa telefonu fabrika ayarlarına döndürmeniz gerekiyor.

Parmak izi çalışıyordu telefonu kapatmadan önce ama kapatıp açınca Touch is yi etklinleştirmek için mecburen şifre girmem gerekli. Tek çözümü restorasyon herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alideniz357 kullanıcısına yanıt
    Çalışmazsa maalesef tek çözüm fabrika ayarlarına döndürmek.
  • içine pin kodu sormayan birkart çalışan interneti açık olan bir kart takıp bekleyin 10 dk falan arada bir kapatıp açın cihazı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.