Şimdi Ara

Telefon-Kilif Uyumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
9.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hepinize merhaba arkadaslar aylarfir 5s almak icin ugrasiyorum sanirim sonunda son noktaya geldim ama renkte kararsizim kilifsiz kullanma taraftari degilim cesarette edemem zaten. Simdi bastan Silver rengini eledim 5le ayni cunku eger Space Gray alsam kilif uyucakmi siyah takilir baska sayili bir kac renk eger Gold alirsamda sonucta beyaz oldugu icin her renk gider gibi geliyo ama sari kisimlarla uyucakmi ablicaginiz kafam karisik aslina gold hosuma gidiyo ama biraz bayan telefonu havasi var Space Gray de kilif sikinti yani bi yardimci olun lutfen ne renk almaliyim sizce gonul rahatligiyla kullanmak icin ha bide 5s sagiplerine soriyim hangi renk telefon - kilif nasil , hangi renk belki ornekler yardimci olur bana sagolun simdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Apple case al geç.Siyah al.Kılıfı da telefonu da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Craie

Apple case al geç.Siyah al.Kılıfı da telefonu da.

Abi oda cok renksiz olmazmi

• Su isr bi aciklik getirelim yardimci olun be silver hic alasim yok ablamda beyaz 5 var cunku ya gold ya space gray dedigim gibi beyaz telefona her kilif gider ama goldda tam beyaz degil space graye her renk olmaz napcam ben ya

• Dostum sen iyi misin kilifa gore telefon mi alinir.

• quote:

Orijinalden alıntı: karti

Dostum sen iyi misin kilifa gore telefon mi alinir.

Tam oyle dusunmemek lazim sonucta dis gorunus icin renk tercihi yapicaz telefonu aldin renk sabit ama kilfla cesitlilik yarata bilirsin ben alirsam uzun vadeli kullanicam her ihtimali dusunmek lazim

• fagoldfagold kullanıcısına yanıt
    Bence cok sacma hocam ne kadar guzel kilif takarsan tak telefonun tipini bozuyor. İllaki ben kilifsiz kullanamam kilif sart diyorsan gold al beyaza daha cok kilif kombinasyonu bulursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: karti

Bence cok sacma hocam ne kadar guzel kilif takarsan tak telefonun tipini bozuyor. İllaki ben kilifsiz kullanamam kilif sart diyorsan gold al beyaza daha cok kilif kombinasyonu bulursun.

Abi gonul ister tai kilifsiz telefonu butun asaletiyle kullamak ama risk alamam ben cunku bilincsiz olarak yataga koltuga oraya buraya firlatirim ben

• 5s gold+ apple brown case
    aynı kombinasyonu kullanıyorum.
  • 5s Uzay Grisi + Apple red case

Biraz anlatım alıntı oldu ama.
  • Tesekkurler sadece bunlari sormustum

• bende space grey 5s ve apple blue 5s case var. Kırmızı almıstım sonradan değiştirdim. Cok cırtlak duruyor kelimenin tam anlamıyla
  • beyaz alma herkeste beyaz
    uzay grisi
  • Gold al pişman olursun ilerde.
  • 5S Gold + apple case red kullanıyorum çok uyumlu oldu memnunum tavsiye ederim yanlız bir kılıfa 100tl vereceğim aklıma gelmezdi ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaan™

5S Gold + apple case red kullanıyorum çok uyumlu oldu memnunum tavsiye ederim yanlız bir kılıfa 100tl vereceğim aklıma gelmezdi ama

sari kirmizi kullanmam besiktasliyim ben ve biraz olay sizofrenlik derecesinde

• quote:

Orijinalden alıntı: AMERICOS

Gold al pişman olursun ilerde.

Neden ki ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.