Şimdi Ara

Telefon kendi kendine kapanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
66.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son 15 gündür böyle bir sorun var. telefonu cebime koyuyorum çıkardığımda kapanmış olarak buluyorum. her zaman olmuyor ama %40 oluyor bu olay. sizce neden olabilir 1.5 yıl oldu telefonu alalı telefon 5800 sunrise 2.5 yüklü

• Batarya sallanıyor olabilir.Sağlam kapat
  • bataryanin arkasına kağıt sıkıştır düzelir
  • Yan Çevir Teli Bişiyi Kalmaz Şaka Şaka Arkadaşların Dediği Gibi Pildendir . . .
  • Ceplab.com'daki 5800 incelemesinde adam diyodu.Telefon sarsıldığında telefon kapanıyormul bataryanın tam oturmamasından dolayı.Siz arkasına kağıt koyut devam edin
  • tesekkurler arkadaslar yarin denicem
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 26 Ekim 2020; 23:23:39 >
  • Bendede başladı bu sorun.
  • Bende bu yüzden dolayı garantiye yolladım. İnşallah pili değişirler.
  • @faruk_17

telefon gelince bilgilendirirsen sevinirim bende yaza doğru garantisi bitmeden bi yollayacağım

kasa açıklığı kalem düşmesi falan bi komple bakım yapsınlar
  • Kardeş telefonu hoparlörde cızırtı var ve kendiliğinden kapanıyor diye yolladım. Telefon elime geçti. Telefonun batarya önceden vup diye kolayca girerdi ama şimdi batarya girerken vup diye girmiyor. Biraz bastırıyorum.Telefonun kapanması eskiye göre azalmış fakat böyle küçük mesafelerden bir yere düştü mü yine kapanıyor. Kapandımıda 1 dk felan sonra açılıyor. Niye böyle oldu anlamadım. Hoparlör sorunuda giderilmiş.
  • kağıt filan sıkıştır bataryanın arkasına
  • Hocam telefonu yine gönderdim. Bataryayı taktığımızda oradaki sarı kısım değişecekmiş. Bakalım ne zamana gelir.
  • sorun sunrise ın son versiyonunda bende uzun zamandır flash atmıyodum dedim 2.5 versiyonunu kurayım bir haftadır kullanıyorum telefonum şu son iki günde 2 ,3 kere kapandı açıldı bazen kapandı açılmadı kendim açtım eski versiyona döneyim sorun devam ederse yazarım yine buraya ama sanmıyorum pek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clopin -- 5 Nisan 2011; 23:57:59 >
  • Evet visivo. Sana katılıyorum. Bende 1 ay oldu sunrise ı kullanalı. Kullandıktan sonra telefon kapanmaya başladı. Bu yüzden garantiye yolladım. Geldiğinde batarya kısmı darlaşmıştı fakat telefon yine kapanıyordu. Yine yolladım ve telefonu bekliyorum.
  • Hocam artık telefonu garantiye yollamaktan bıktım. Gidip oradaki kadının yüzünü görmekten, sorduğu sorulardan bıktım.
  • başka cfw kurdum sorun yok 3 gündür
    quote:

Orijinalden alıntı: faruk_17

Evet visivo. Sana katılıyorum. Bende 1 ay oldu sunrise ı kullanalı. Kullandıktan sonra telefon kapanmaya başladı. Bu yüzden garantiye yolladım. Geldiğinde batarya kısmı darlaşmıştı fakat telefon yine kapanıyordu. Yine yolladım ve telefonu bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: visivo

başka cfw kurdum sorun yok 3 gündür
    quote:

Orijinalden alıntı: faruk_17

Evet visivo. Sana katılıyorum. Bende 1 ay oldu sunrise ı kullanalı. Kullandıktan sonra telefon kapanmaya başladı. Bu yüzden garantiye yolladım. Geldiğinde batarya kısmı darlaşmıştı fakat telefon yine kapanıyordu. Yine yolladım ve telefonu bekliyorum.

Hangisi hocam?? Söyle bende deneyeyim. Tabi telefon geldiği zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni
    son 15 gündür böyle bir sorun var. telefonu cebime koyuyorum çıkardığımda kapanmış olarak buluyorum. her zaman olmuyor ama %40 oluyor bu olay. sizce neden olabilir 1.5 yıl oldu telefonu alalı telefon 5800 sunrise 2.5 yüklü

hiç oynama servise gönder
  • merhaba bende nokia n73 var telefonu masanın üstüne koyuyorum hiç kıpırdamadı halde 10 dk. geçmeden kapanıyo sebebi nedir...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.