Şimdi Ara

Telefon Hattı ve internet (dsmart) en ucuz nasıl olur ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kafamın hiç basmadığı bi konuda sorum var.

1997 den beri kullandığımız ev telefonumuz var. aylık 20-25 lira para geliyor.
    şubat 2018 te süresi dolacak olan DSMART internetim var . oda aylık 46 lira. (8mbit ve 50yada75gb) ama hiçbirşeyden memnun değilim ya neyse.

şimdi biz izmir balçova da oturuyoruz. izmir karşıyakaya taşınacağız. oradaki eve telefon ve internet taşıma işleri olacak ama . telefonu iptal ettirmeyi planlıyoruz.

nadir bu sorma ver parası ? KLASIK HAT aylık ücret 19.80 TL ama bize 20-25 lira arası fatura geliyor.
    biz Telefon ile nerdeyse hiç konuşmuyoruz. zaten evdeki herkeste cep telefonu var.

tavsiyelerinze ihtiyacım var . ne yapsak daha iyi olur. internetin çok hızlı çok kotalı olmasına gerek yok . telefonunda çok dakika olmasına gerek yok. baktım belki 10 dk konuşmuşuz bir fatura eçıklamasında. yada hiç aramayalım mininmum kaç para gelir.

hattı iptal ettirsek . nisan ayında taşınacağız bu adsl hattını da transfer etmek gerekir. telefon yoksa nasıl olur ? ekstra kaç para bilemiyorum.

evde daha önce abim oturuyordu o aynı semtte başka yere taşındı telefonu ve DSMART ı vardı. 1 sene önce .

şimdi ne yapsam bilemedim. numarada güzel 20 yıldır herkese vermişiz. bu olmasa yalın internet dedikleri olayı herhalde daha pahalı .

bu ev telefonu numarasını ve internetini başka servis sağlayıcıya taşıyıp güzel bi paket fiyatı elde edebilir miyiz ? turkcell superonline dsmart gibi. vodofone telekom en son seçenek. )) 12 aylık tahattüt parasını superonline bi yere kadar karşılıyormuş.

Kafam karışık. zaten bu taşınma olaylarından nefret ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.