Şimdi Ara

Telefon düştü açılmıyor. Tamirci yapabilir mi? Acil yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bel seviyesinden düştü telefon. Şarja takınca ton sesi veriyor. Bataryayı söküp takıp, açma tuşuna basıyorum ve telefon titriyor sanki açılmış gibi. Bunlar hayat tek hayat emareleri bunun dışında telefon ölü gibi.
    Neresi bozulmuş olabilir acaba? Daha önce de buna benzer bir şey olmuştu, ekranı gitmişti. Yedek parça aldım(şerit gibi bir şey ekranı telefona bağlayan), içini açıp yapmıştım kendim. Şimdi gene açtım baktım kırık bir yer varmı diye bir şey bulamadım. Şerit bozulmuş olamaz çünkü tuşların ışıkları da yanmıyor. O ışıklar direk anakarta lehimli şeritten almıyor gücü.
    Sizce neresi bozulmuş olabilir telefon düşünce? Ve tamircinin telefonu yapma ihtimali var mı?
    TEK DERDİM İÇİNDEKİ DOSYALARI KURTARMAK!
    Sizce tamirci kurtarabilir mi dosyaları? Hafıza kartı kullanmıyorum telefonun kendi hafızası. Galiba kurtarmanın tek yolu telefonu tamir etmek.
    Kablosunu bağlıyorum ama görmüyor. Aygıt yüklendi diyor pc ama çıkarılabilir diskte görünmüyor. Telefonun açık olması mı gerekli?
    Çok acil yardım! Yeni telefon almam çok zor ve asıl üzüleceğim şey resimlerin gitmesi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.