Şimdi Ara

Telefon çöktü :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün telefondan daha iyi verim alabilmek için telefona rom atmayı denedim. Atmasına attım ama telefon açıldıktan 1 dk gibi bir süre sonra ya takılıyor ya da kendi kendine restart yapıyordu. Beceremedim heralde diye düşündüm ve odin ile stock firmware yükledim. Ama aynı sorun devam ediyor. Bu arada telefon Samsung Galaxy Y 5360
    şimdiden teşekkür ettim

• https://www.youtube.com/watch?v=Z7R7UzKHLqY bunu izle videonun altında gerekli dosyalar var. Bunları uyguladıktan sonra hala aynı sorunu alıyorsan donanımsal bir sıkıntı olabilir telefonda.
  • tolgahan29 kullanıcısına yanıt
    hocam bir şey değişmedi malesef :(
  • şuanda telefonu açtığınızda ne gibi hata alıyorsunuz.resmini alma imkanınız var mı?
    hocam malesef şuan resim alamıyorum ama size tam olarak anlatmaya çalışayım. normal logo falan geliyor bekleyince telefon açılıyor ama pini falan girip home ekranı geldikten bir süre sonra telefon restart yapıyor. şöyle de bir ilginçlik var bu problem hem custom rom da hem stock rom da olmaya başladı telefon dün sağlamdı. ayrıca sim kart takılı olmadığında kapanma yapmıyor, sim kart takılıyken restart atıyor :(
  • ingilizceniz nasıl ? bide bu telefonun açıp kapama tuşuna bakabilirmisinz belki zarar görmüştür ve takılı kalıyordur.burada aynı sorunu yaşayan biri var
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2235033.
    tuşu kontrol ettim şimdi bir sıkıntı yok hocam, sitede bir şey katmadı sağolun yinede teşekkür ederim.
  • sorun çözülmedi arkadaşlar yardım eder misiniz?
  • Telefonu root edip cwm yükleyin sonra full wipe yapıp tekrar rom yükleyin.Samsung logosunda takılı kalırsa cwmden format atıp birde öyle açmayı deneyin.Donanıma zarar gelmediyse bu yolla düzelmesi lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.