Şimdi Ara

Telefon Bayiilerinden Alınan Yurtdışı Kayıtlı Telefonlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
67
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, iyi forumlar öncelikle. SahibindenCOM üzerinde gördüğüm ve daha önce bu ilanlar üzerinde bir tecrübem bulunmadığından sormak istedim.
    Bir çok telefon bayiisi yurtdışı kayıtlı/kayıtsız telefonlar satıyor. Fakat bunlar güvenilir midir değil midir? size danışmak istedim.
    Örnek olması açısından, buraya ilan atacağım. İzmir'de 7 şubesi bulunan, azda olsa bilinen bir telefon bayiisine aittir ilan:

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-tarhan-gsmden-iphone-xs-sifir-kapali-kutu-yetisen-alicak-6149-tl-638222221/detay

Dediğim gibi daha önce yurtdışı kayıtlı telefon kullanmadım, herhangi bir sorun olur mu? Böyle bayiilerden aynı şekilde alışveriş yapmış birileri varsa fikir verirse iyi olur.
    Facetime'ın çalışmaması veya başka bir özelliğini kullanamama gibi sorunlar olur mu? veya IMEI kopyalanması gibi? Ayrıca telefonu kayıtsız alsam, kaç TL'ye kayıt ettiriliyor (pasaportum var).

edit:link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi just4w0n -- 4 Mart 2019; 21:4:29 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.