Şimdi Ara

Telefon 4.5g olmasina ragmen gonderdikleri 2g sebeke

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iyi gunler telefonum 4.5g destekliyor ama bana yolladiklari 2g telefon redmi not8 mh aradim servis ayarida yaptim yine 2 g anlamadim gitti ne yapmam lazim 4.5g gecmesi icin yeni cihaz aldim ayarlarida kurdum sadece 2gde kaliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hattı resetlemeyi denediniz mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • -*100# üzerinden internet ayarlarinizi alip, uygulayin.
    -TT Online İşlemler'deki Ayarlar bolumunden Hat Resetleme kismindan hat resetemeyi deneyin.
    -Telefonunuzun 3G/4G ayarlarini tekrar kontrol edin, manuel ağ taramasi yapip AVEA 4.5G veya Turk Telekom 4.5G aglarina baglanmayi manuel bir biçimde deneyin.
    -Başka bir telefonda tekrar deneyin.

Buradaki hiçbir çözüm işe yaramaz ise Musteri Hizmetleri ile görüşün.

• Hat resetlemeyi yeni yaptim *100# yaptim ayarlarida aldim yukledim 4.5g alanda sebekeyi 1 dakikalik kesiliyor ve yeniden geliyor yine 2g olarak geliyor 3g kapali zaten mh aradim cozemediler ne yapacagim bilmiyorum turktelekom kadar acemi bir sirket gormedim

• Twitter'dan Türk Telekom'a yazın.

• 4.5G açıkken 3G kapali gorunuyor Online İşlemler uygulamasinda zaten. Oraya bakmayin SMS yolu ile once 4.5G hizmetini, akabinde 3G hizmetini iptal edin. Sonra telefonu acip kapatip tekrar SMS yolu ile 3G ve 4.5G'yi aktif etmeyi deneyin. SMS ile aciktan sonra telefonu tekrar acip kapatip tekrar inceleyin.

• Ayar falan yapmanıza gerek yok 4g açıksa kapsama alanı varsa bağlanır

telefonunuz yurt dışı cihazı ise bundan kaynaklı sorun yaşabilirsiniz

Online işlemlerde bakın ne görünüyor 3 g kapalı ise zaten 4g de kullanamazsınız açık alanda deneyin

• Dediginizi yapacagim insalah olur 5555 4.5g yazip yoladim basvurunuz isleme alinmistir dedi bekledik bakalim ne olacak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.