Şimdi Ara

Tel Tavsiye nokia,samsung....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 240 ytl ye kadar bi telefon tavsiye edermisiniz marka tercihi nokia ve samsung tur.

• Nasıl birşey istediğinide yazsan daha iyi yardımcı olurduk.Kamerasımı daha iyi yoksa sesimi daha iyi kapaklımı yoksa klasikmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: __SpY__

Nasıl birşey istediğinide yazsan daha iyi yardımcı olurduk.Kamerasımı daha iyi yoksa sesimi daha iyi kapaklımı yoksa klasikmi
    quote:

Orjinalden alıntı: __SpY__

Nasıl birşey istediğinide yazsan daha iyi yardımcı olurduk.Kamerasımı daha iyi yoksa sesimi daha iyi kapaklımı yoksa klasikmi

evet yani tavsiye isterken yeterli bilgi verilmeli...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartallar_yalnız_uçar

quote:

Orjinalden alıntı: __SpY__

evet yani tavsiye isterken yeterli bilgi verilmeli...

Alıntıları Göster
    E250

• quote:

Orijinalden alıntı: |_ÖmeR_|

E250

Alıntıları Göster
    kesinlikle nokia ve 6300 yazdğın fiyatın biraz üzerinde ama aldığına değer
  • quote:

Orijinalden alıntı: sony kamera

kesinlikle nokia ve 6300 yazdğın fiyatın biraz üzerinde ama aldığına değer

Alıntıları Göster
    6300 derim ben...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khán

6300 derim ben...

Alıntıları Göster
    6300
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Maxy_

6300

Alıntıları Göster
    6300 derim 300 ytl
  • Nokia 6300 güzel bir seçim olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..Knight..

Nokia 6300 güzel bir seçim olabilir.
    2630 da olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: kedimi kestim

2630 da olabilir

Alıntıları Göster
    6300 demişsiniz çoğunlukla ama şarjı 1,5- 2 gün giden bir telefon olduğu söyleniyor. eğer doğru ise o telefon kesinlikle yaramaz. en az 3,5-4 gün gitmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yüksel75

6300 demişsiniz çoğunlukla ama şarjı 1,5- 2 gün giden bir telefon olduğu söyleniyor. eğer doğru ise o telefon kesinlikle yaramaz. en az 3,5-4 gün gitmeli.

Alıntıları Göster
    arkadaslar 6300 365 ytl 240 nerde 365 nerde kafayımı yedınız e250 al derım tanırsın benı ugur topac

• quote:

Orijinalden alıntı: atech362

arkadaslar 6300 365 ytl 240 nerde 365 nerde kafayımı yedınız e250 al derım tanırsın benı ugur topac

Alıntıları Göster
    Samsung J700 (250 YTL)
    50 YTL daha çıkabilirsen Samsung F250 modeli var , 80 çıkarsan Nokia 6300...

• quote:

Orijinalden alıntı: _bilge_

Samsung J700 (250 YTL)
    50 YTL daha çıkabilirsen Samsung F250 modeli var , 80 çıkarsan Nokia 6300...

Alıntıları Göster
    e250 senin bütcene uygun bir tel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atech362

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: atech362

arkadaşım ben seni nerden tanıycam lütfen sözlerine biraz daha dikkat et istersen üm.ak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capot -- 16 Mart 2008; 2:53:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: capot

quote:

arkadaşım ben seni nerden tanıycam lütfen sözlerine biraz daha dikkat et istersen üm.ak

Alıntıları Göster
    nokia n70 ben kullanıyorum çok güzel bir telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: capot

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ugurtopac

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: kartallar_yalnız_uçar

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    ARKADAŞLAR BİRŞEY SORACAKTIM BEN TELEFON ALICAĞIM NOKİA N73 YADA SAMSUNG G600 FORUMLARI OKUDUKÇA DELİRDİM ÇOK KARARSIZIM YARDIM EDİN NE OLUR FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM
    ARKADAŞLAR KONU AÇILACAK YER NERDE BULAMADIM DA

• quote:

arkadaşlar 240 ytl ye kadar bi telefon tavsiye edermisiniz marka tercihi nokia ve samsung tur.

nokia 6300 derim dediğiniz fiyatlarda.samsung bir çok formatı desteklemez kamerası iyi deiğil karşılaştıra bilirsinselamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: violina

ARKADAŞLAR BİRŞEY SORACAKTIM BEN TELEFON ALICAĞIM NOKİA N73 YADA SAMSUNG G600 FORUMLARI OKUDUKÇA DELİRDİM ÇOK KARARSIZIM YARDIM EDİN NE OLUR FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: violina

kardeş forma yazılarını küçük harfle yazarmısınız.tavsiyem n73 alacağına e serisinden e65 alabilirsiniz,kablosun internet var ayni fiyatlarda.selamlar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.