Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı , foruma özel !!! (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.350
Cevap
361
Favori
536.587
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Priori Incantatem

Liste güncel mi ?
    güncelledim şimdi yenileri de ekledik :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Büyük İskender

Ferhat bey merhaba. Eşimle beraber alyanslarımızı sizden almıştık. Şu anda tam tur yüzük bakıyorum, elinizde var mı acaba?
    var tamtur , watspp tan yazın bakalım isterseniz :) 05356197730
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoIF

Hocam tek taş boyut ve fiyat olarak benim bütçemi aşıyor şuan öğrenciyim, baget yüzük düşünüyorum var mi sizde baget pırlanta yüzükler
    var 1200 1300 tl den başlıyor ama kız arkadasınız illa bagetli olsun demiyorsa pek girmeyin derim ufak olsun tek tas olsun daha kullanışlı:) isterseniz watspp tan yazın bakalım 05356197730
  • hunter06 kullanıcısına yanıt
    Tek taşlar ufak geliyor ona hocam anlatamadım baget olsun dedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba hocam pırlanta beş taş yüzük fiyatlarınız nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

ilk mesajdaki fotolara baktım da tipik düz yüzüklere mi yapıyorsunuz genel olarak ? hiç bilmediğimden farklı adı vardır belki diğer modellerin bilmiyorum inanın.

diğer sorum bu tarzdaki yüzük modelinizi her karat için uygulayabiliyor musunuz ?

son sorum da 0,40 karat ile 0,50 arasında çok fark var mı boyut olarak ?
  • hunter06 kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar,

Size özelden ulaştım, yanıtlayabilirseniz sevinirim
  • RoIF kullanıcısına yanıt
    oneyy1905 kullanıcısına yanıt
    EngineerBaris E kullanıcısına yanıt
    firstcurse kullanıcısına yanıt
    RoIF , size pm attım

firstcurse, 1500 tl den başlıyor 20 bın e kadar var isterseniz watspp tan yazın bana bakalım 05356197730

EngineerBaris, genelde klasık modeller çok gidiyor ama, istediğiniz her turlu modeli yaparız resim veya link atmanız yeterli . resimdeki modeli her boy tas için uygulayabiliyoruz

oneyy1905, pm ler yanıtlandı watspp tan daha hızlı yanıt verebiliyorum :)
  • Fiyatlar sitenin neresinde yazıyor?
  • hocam öncelikle merhaba.

Forum referansınız vardır elbet bakmadım. Fakat siteniz aşırı derecede amatör gözüküyor. Ben pırlanta almayı düşünüyorum siteden bakayım dedim hiç bir şey yok.

Eğer sitenizi yenilemeyi düşünürseniz bu işi yapıyorum profesyonel bir site ile yardımcı oluruz.
  • 0.40 karat f renkli berraklığı da iyi olan bir tektaş için ücret ne olur acaba?
  • Ferhat Bey Merhaba,

Eski müşteriniz sayılırım. Altı yıl önce aldığım 0,32 E-VS1 (2155716770) yüzüğünüz var, alırken ekstra ödeyip yanına küçük taşlar ekletmiştik. Şimdi değiştirmeyi düşünüyoruz.

Bizim yüzüğün satış ve takas değeri nedir? Kabaca baktığımda alttaki taşlarla takas edebilirim diye düşünüyorum. Mümkün olduğunca büyük rengi de çok bozmadan...

0.46 D SI1 890 USD GIA 6342621544

0.46 F SI2 749 USD GIA 2347287973

0.45 E SI1 852 USD GIA 6302579567 3X EXCELLENT
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcmb

Fiyatlar sitenin neresinde yazıyor?
    http://www.fahrikuyumculuk.com/tektas-pirlanta-fiyatlari/

ayrıca bu konun birinci sayfasında da yazıyor , model veya daha fazla detay için watspp tan ulaşabilirsiniz
    0535 619 77 30
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haygagan

0.40 karat f renkli berraklığı da iyi olan bir tektaş için ücret ne olur acaba?
    Haygagan , pm attım size

serghat, pm attım

• damla kesim tek taş var mıdır. varsa fiyat yazabilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: rymnd222

damla kesim tek taş var mıdır. varsa fiyat yazabilir misiniz
    onları sipariş uzerine getirtiyoruz , watspp tan yazın isterseniz fiyat bakalım :) 05356197730
  • Satıcı telefon da gayet ilgiliydi. Konuşma sonrasi kaporami yatırdım beğendim model icin. Yarın sabah yola çıkıyorum inşallah Ferhat beye şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaş konuyu bıraktı heralde, fiyatları 1 ay önce güncellemiş en son.
  • Geçen haftalarda iletişim kurmuştum, dükkanlarının 1 aydır kapalı olduğunu söylemişti, ondan güncelleme yapmamıştır. Şuan yardımcı olamıyor.

@EngineerBaris

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 1 Mayıs 2020; 20:57:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EngineerBaris

arkadaş konuyu bıraktı heralde, fiyatları 1 ay önce güncellemiş en son.
    konu güncel ama satıslar durdugu için guncellemedim ,taslar stokta satışımız devam ediyor

magazamızı 1 aydır haftada 1 veya 2 gun acıyoruz , talep olmadıgı için çalışma suremizi azalttık .

magazadan veya kargo ile alım yapmak için iletişime gecerseniz yardımcı oluruz . wastpp 05356197730

herkese saglıklı gunler diliyorum
  • 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.