Şimdi Ara

tektaş pırlanta fırsatı, alyanslar ve kişiye özel takı tasarımı (İSTANBUL) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
456
Cevap
119
Favori
121.757
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Allah razı olsun iyi günlerde kullanın teşekür ederim iyi dilekleriniz için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatihsasa kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için aynı şekilde bende sizin gibi değerli birini tanıdığıma memnunum iyi gunlerde kullanın teşekür ederim.

• subway2 S kullanıcısına yanıt
    Merhabalar alınmış alınmıştır şimdiden hayırlı uğurlu olmasını dilerim iyi günlerde kullanın tabiki kısmet olursa elimden geldiğince yardimci olmak isterim iyi günler.

• Arkadaşlar, Barış bey ile bir süredir üzerinde konuştuğumuz takı seti siparişini bugün netleştirdik ve siparişimi geçtim.

• Merhabalar,

Barış beyle tektaş üzerine özel bir çalışmamız olmuştu ve sonucundan son derece memnun olmuştum. Kesinlikle tavsiye ederim.
  • Barış Bey, Gerçekten mükemmel bir insan. öncelikle hiç anlamadığım bir işte bana en ince detaylarına varana kadar anlattı. defalarca telefonda görüştük, fotoğrafları her aşamada olsun bana gönderdi. beklediğimden daha güzel bir ürün ortaya cıktı, bu anlamda Barış Beye cok tesekkür ediyorum. kendisiyle ilk alısverisim oldu bundan sonrada devamı gelecektir inşallah.
  • öncelikle iyi çalışmalar dilerim şu şekilde bir yüzük yapılması mümkün mü? mümkünse bize kaç liraya patlar :) teşekkürler tektaş pırlanta fırsatı, alyanslar ve kişiye özel takı tasarımı  (İSTANBUL)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silverlion -- 16 Haziran 2017; 16:28:46 >
  • Merhabalar; bende Barış bey ile forum üzerinden tanışanlardanım. Uzun bir süre model seçiminden sonra istediğim modeli hakkı ile yapıp göndermiştir. Gerek fiyat gerekse işçilik ve insanlık olarak güvenebileceğiniz birisidir. Bir kaç aksilik yaşadık fakat bunlarıda Barış beyin iyi niyeti ve işine olan saygısıyla aşmayı bildik. Forum aracılığıyla tekrar teşekkür ederim. Hayırlı işler. Antalyadan sevgiler, Barış :)
  • Hocam PM attım bi kontrol edersmisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spooker42 -- 17 Haziran 2017; 18:0:13 >
  • Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle Barış Bey'e ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Güven kaygısı yaşayan arkadaşların tedirginliklerini giderebilmek ve Barış Bey'in ne kadar ilgili olduğunu paylaşmak adına yazmak istedim. İstanbulda ikamet ettiğimden dolayı Barış Bey'i yerinde ziyaret etme ve tanışma imkanım oldu. Ben Fatih ilçesinde bir bankada görev yapıyorum. Barış Bey'in bulunduğu yer 20 dk uzaklıkta olduğundan geçtiğimiz Pazartesi iş çıkışı yanına gittim. Haber vermeyi geçe bıraktığım için ve Barış Bey o günkü işlerini bitirip atölyeden yeni geçiş yapmakta olduğu ofisinde bulunduğundan örnek modelleri göremedim. Ancak tektaş üzerine konuşmalarımız ve ne tarz bir model istediğimi belirttikten sonra Barış Bey sağolsun çarşamba sabahı örnek modellerle beni iş yerimde ziyaret ederek gerekli seçimi yapmama yardımcı oldu. Gün içinde sürekli olarak aşamalarla ilgili bilgilendirme yapan ve yüzüğün içine yazılabilecek yazıyla alakalı örnek fotoğraflarıda attıktan sonra perşembe günü yüzügün bitmiş halini bana iletti. Fotoğraf görüntüsüyle bile heyecanlanmama sebep olan yüzüğü perşembe akşamı teslim almaya gittim. Elime aldıktan sonra Barış Bey'in gayet güzel bir iş çıkardığı açıkça ortadaydı. İlk konuşmamızda anlaşmış olduğumuz tektaş rengi G iken taş sertifikasını teslim aldığımda tektaş renginin E olduğunu farkettim. Benim beğendiğim taş renginden iki seviye daha berrak olan taş için Barış Bey'e aynı fiyatı koruyarak bana büyük bir jest yapmış olduğundan dolayı tekrar teşekkür ettim ve burda bir kez daha sizlerin huzurunda teşekkürlerimi borç bilirim. Taşa ait Gia sertifika numarasını da kamera yardımıyla bilgisayardan okuduktan sonra alışverişi tamamlamış olduk. Temmuz başı kız arkadaşıma evlilik teklifimi yapacağım kısmetse. Alyanslar içinde Barış Bey'i ziyaret edecemiz aşikar :)

tektaş pırlanta fırsatı, alyanslar ve kişiye özel takı tasarımı  (İSTANBUL)

• iyi güzlde yüüzk numarasını nasıl öğreneceğiz. yüzükte takmıyor ahhh ahhh
  • fiona22 F kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Bu taşın büyüklüğü ne kadar acaba? Fotoğraflarda bayağı büyük görünüyor.
  • fiona22 F kullanıcısına yanıt
    Kaç liraya yaptırdınız hocam

• desu noto D kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Büyüklüğü 0.30 karat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fiona22 -- 2 Temmuz 2017; 12:37:41 >
  • cheem kullanıcısına yanıt
    Dostum 620 dolar. Yani 2.200 TL gibi bir fiyata geldi.

• cheem kullanıcısına yanıt
    Hocam önce bir gümüş yüzük ya da basit bir altın yüzük alıyorsun
    Tabi onun beğeneceği şık bir parça.
    Hem niyetini belli etmiş oluyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 2 Temmuz 2017; 14:24:28 >
  • Az önce Barış Beyin ofisinde taşı beğenip siparişi geçtim. Güzel bir ürün olacak gibi. Şimdiden teşekkürler kendisine.

• Merhabalar arkadaşlar.Forum vesilesiyle Dün akşam tel ile görüştükten sonra bugün Barış beyin dükkanına gittim.Sağolsun çok yardımcı oldu.Bende 0.44 karat f color Sı1 tektaş bi yüzük aldım.Taşın seçiminden/temininden Yapım aşamasına kadar yanındaydım sadece cila Ve zımpara işlemi için diğer atölyesine gönderdi yüzüğü.çok mantıklı maliyet etkin bir seçim oldu benim açımdan.Bir kaç saatlik bu işlem sırasında kendisi aklımdaki tüm soruları gayet iyi/net bir şekilde cevapladı.Barış bey benim izlenimlerime göre iyi bir esnaf.Ve en ufak bir art niyet veya şüphe uyandıran bir işlem görmedim.Fiyat konusunda zaten mağaza fiyatlarının çok çok altında olmasına rağmen bu fiyat fazlalığının tamamen tüketiciye yansıtılan yüksek kar marjlarından olduğunu farkediyorsunuz..Ürünün orijinalliğini ise sertifika Ve taş üzerindeki seri numaralardan görebiliyorsunuz.Tüm bunların yanında ufak bir kolye ihtiyacım dolayısıyla hiç bir menfaati olmaksızın tanıdık bir mağazaya kadar refakat edip orada da en makul ürünü almama yardımcı oldu.Kendisine tekrardan buradan teşekkürlerimi gönderiyorum.iyi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LE10 -- 5 Temmuz 2017; 21:49:7 >

• LE10 L kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, oncelikle hayirli ugurlu olsun. Nasipse onumuzde ki ay ben de ayni durumu yasiyor olucam nasipse ve zaman acikcasi azaldi. Sizin yuzugunuzun seklini ve boyutunu cok begendim. Fiyat bilgisi paylasir misiniz cok ozel degil ise?

• maske187 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.Allah tamamına erdirsin hayırlısıyla cümlemize. Ben yüzüğü aldığımda dolar 3,60tl ye dayanmıştı 3.28 gr 18 ayar altın ile ve Barış beyin ikramı ile 3050 TL'ye geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LE10 -- 10 Temmuz 2017; 12:35:31 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.