Şimdi Ara

Tekramarket.com guvenilir mi? MSI GE60 Apache 2QD-1018XTR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
7.983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar baslikta belirttigim gibi guvenilir bir sitemidir. Guvenilirse pc icin degerli yorumlarinizi merak ediyorum butcem 3300 idi...

http://www.tekramarket.com/urun-detay/210086854

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle Selamunaleyküm eğer karar verdiysen bu laptoba sana tavsiyem bilindik sitelerden şaşma reklam gibi olmasın vatan-gold gibi sitelerden alışveriş yap hatta imkanın varsa elden teslim al

• dalxdalx D kullanıcısına yanıt
    Aleykum selam, artik internetteki fiyat neyse elden alincada ayni hatta nette daha bile uygun. Zaten benimde tereddutlerim var, bu siteden daha once alisveris yapan arkadaslar varsa onlarin fikrini aliyim dedim site hakkinda, olmadi bekleriz dolari napalm...

• quote:

Orijinalden alıntı: smhyldz41

Arkadaslar baslikta belirttigim gibi guvenilir bir sitemidir. Guvenilirse pc icin degerli yorumlarinizi merak ediyorum butcem 3300 idi...

http://www.tekramarket.com/urun-detay/210086854

Hocam butcemiz ayni bende su ana kadar monster abra a7 almayi planliyodum ama su attigin linkteki msi ilgimi gecti eger almayi dusunursen bu site uzerinden aldiktan sonra kargoda yada urun teslimde herhangi bir sikinti yasayip yasamadigini bana mesaj atarsan sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mali18 kullanıcısına yanıt
    Siteyi ilk deneyen olacak kadar zengin degilim

• Ben birçok kez alışveriş yaptım hiçbir sıkıntı yaşamadım hatta baya bir ilgililer. Yine de güvenmiyorsanız aynı isim ile N11 ve Hepsiburada.com da da mağazaları mevcut ama N11 ve HB komisyonu üstüne binmiş şekilde fiyatla malı alırsınız. Bence değmez karar sizin. Öte yandan 1018XTR fiyatına göre güzel ürün ama yine de SSD li bir modele bakmanızı tavsiye ederim.
  • valla ilk defa senden duydum siteyi :)
    msı o kadar para verme servis berbat
  • tekramarket.com Msi tarafından tescilli satış sitesidir. Msi sitesine girip Where to buy a tıklayıp İstanbul'u işaretleyince göreceksinizz.
  • Losgalacticos kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler artik bu siteyide takipe alabilirim

• capucino C kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle ssd sart bu paralari veriyosan pc ye oda olsunda iste sinirlari zorlayamiyorm pek daha sonra alirim diye dusunmustum. biraz daha uygum bu site digerlerine gore sanki arada takip etmek lazim. Tesekkurler...

• ayponefoures A kullanıcısına yanıt
    Hangi yonden berbat servisi?

• Bende aşağıdaki laptobu almak istiyorum sizce verdiğim paranın hakkını verir mi ?

http://www.tekramarket.com/urun-detay/210088795

Guzel laptop ta ben olsam beklerdim ayni kasa msi iade ettim kasa dagiliyor menteşeler sallaniyor benmki ge 60 serisiydi mavi ekran hatasi cok sık aliyordum, bana gore msi düşeş denk gelirse alinir artik. E illaki saglam kasasi olan modelleri vardirda 4000 tl lik laptopun kasasida boyle olacaksa...

• Haklısın 4000 4500 verdikten sonra insan rahat rahat kullanmak ister öyle durduk yere problem çıkartırsa işimiz var ama durduk yere sorun çıkaracağını zannetmiyorum bir önceki laptopun casper markaydı ve hiç bir problem yaşamadan 3 4 yıl kullandım dediğim gibi kullanıma görede değişir bir ürünün sağlamlığı dayanıklılığı.

Kardesimde asus var taş gibi pc bnden once almisti birde, kasa onemli degil ozellikleri iyi olsun yeter mantigiyla almistimda bu sefer ince eleyecegim...

• Sağlam güvenilir sitedir

• reis biraz geç kalmışın
  • simtoecoten S kullanıcısına yanıt

ne olmuş yani, aynı aramaya 2023 yılında zaman kapsülüyle geldim. Bak güvenilirmiş bend öğrendim 😂

hoortt

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.