Şimdi Ara

teknosis gruptan s3 almak (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
5
Favori
15.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mathiue

quote:

Orijinalden alıntı: chaka

ben bu firmadan iki telefon aldım biri s3 ve su anda one x
    iki üründe altı ayını doldurmadı hatta one x birinci ayında şuan.
    inşallah 6 aylık kayıtlar değillerdir çünkü s3ümü kuzenime sattım eğer kaydı düşerse rezil olurum.
    bişey sormak istiyorum imei sorgulamada IMEI numarası abone kayıt merkezince geçici olarak kayıt altına alınmış olup Kurum tarafından evrakları kontrol aşamasındadır

uyarısı kaç ay sonra kayıtlı cihaz diye düzeliyor bilgisi olan varmı?
    altı ay sonra kayıt düştü diyelim ben kendim birini buldum ve pasaportuna kayıt yaptırmak istiyorum diyelim daha önceki kayıtta kullanılan pasaport sahibini bulup kayıttanmı düşürmek gerekiyor? yoksa istediğim zaman başka bir pasaporta kaydını geçirebiliyormuyum?

merhaba

korkarım iki cihazınızda düsecektir. ben haziran ayında aldım ilk kapama 6 ay sonra oldu.. daha sonra da 2 ay sonra yine kapandı..

cihaz kapandıkdan sonra kendi pasaportunuza yada buldugunuz bir pasaporta e-devlet sitesi uzerinden otomatik olarak kayıt islemi yapabiliyorsunuz.. yalnız 115 lira vergi odemeniz gerekmekdedir. baska bir evrak testlim etmenize gerek yoktur.

gecmis olsun

evet
    geçmiş olsun
    adamlar süzme şerefsiz çıktılar.
    Allah'tan ahiret var...

• Bende mağdurlardanım

buldum gidiyoruz dediğiniz zmn ulaşın 0536 3555053

büyük ihtimalle onlarda takip ediyorlardır zaten ama bu iş burda bitmedi
  • Arkadaslar son zamanlarda giden ya da ulasan var mi teknosis e ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En son giden birileri varmı arkadaşlar son durumlar nedir gelmişler mi yoksa halen dükkanları kapalı mı ?
  • Benim de bugün mesaj geldi 3 numaralarını da aradım ses çıkmadı

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-85A8955A0 -- 10 Şubat 2021; 15:51:44 >
  • Arkadaşlar 3.5.2013 itibari tam iş saatleri arasında gittim baktım kapı duvar kilitli hatta içeriden perdeleri çekilmiş hatta kapının oradaki bazı afişler yırtılmış sanki yıllardır kapalı gibi bir görünüm olmuş yani gidiş o gidiş bence bunlar bir daha oraya gelmez
  • Telefon alırken şöyledir böyledir deyip dürüstü oynarlar,bastırır parayı alırsın. Telefon kapanır. Gider söylersin parayı bastırdım aldım kardeşim bu nedir böyle. Kusura bakmayın evraklarda eksik vardır,okunmuyordur,fotokopi kötü çıkmıştır,halledelim. Derler... Tamam dersin güvenmek istersin, telefon açılır. Bir süre sonra tekrar kapanır. Tabi bu süre zarfında az-çok araştırma yapmışsındır işten güçten kafayı kaldırıp. Ve işe uyanırsın,dolandırıldın.

2.defa gidersin, artık durumun farkındasındır işe uyanmışsındır,yapacak pek birşey yoktur. Ses tonunu yükseltme zamanında geçmiştir. Yükseltsen ne olur ki, alışmışsındır duruma. 2.defa geçici kaydı yaparlar. Bir süre sonra yine kapanır.

3. Defa gittiğinde ise neredeyse öyle duruma gelmişsindir ki sanki sen hatalısın gibi birde mahçup duruma düşmüşsündür. Adam imei atalım kurtulalım der. Kabul edersen bilemem. Kabul etmezsin sanki bedava işlem yaptırıyormuşsun gibi adam bu sefer daha sert sen ise haklı olduğun halde daha mahçupsundur.

Yani ivme nedense yavaş yavaş terse dönmeye başlamıştır. Ne günlere kaldık ya rab.

Esas bunlara izin veren maliye'ye hesap sormak gerek. Tamam evrakların kontrolü uzun sürdüğü için bunu art niyetli olarak kullanıyorlar belli ki. İyi de bunu tespit etmek çok zor değil herhalde. Bu firmaların her biri günde 3-4 tane ayda 50-60 tane böyle kayıt açıyor...

TEKNOSİS gibi ÇARŞI İLETİŞİM(Murat cura) gibi firmaların sahiplerine ticaret yasağı getirilmesi lazım.

• Arkadaşlar imei numaranız geçici kaydı olusturulmuş olanlar hiç bir zaman kesin kayıt olmayacak.kaydı düşenler yeni pasaport bulsalar dahi boşuna para yatırmayın hiç bir işe yaramıyor.benim yasal takip mesaj geldi bir hafta içinde kapanacak dendi.akşam baktım imei kontrol ettim yine geçici kayıt oluşturmuşlar .bu iş yaş öyle bir pisliğe bulaştık ki.sizden ricam elinde ekstresi olanlar savcılığa başvursunlar ben başvuracam korkmayın size bize bir şey olmaz.bunlar ilanlarında kesin kayıt olduğunu belirten reklamları vardı.NİTELİKLİ DOLANDIRICI BUNLAR.
    AŞAĞIDA ...

Açıklama

—–TEKNOSİS GRUP—–

Diğerlerinden Çok Farklıyız Neden Mi ?

- Satın Aldığınız Veya Almayı Düşündüğünüz Ürünlerde Satış Öncesi ve Satış Sonrası Soru veya Sorunlarınızda Bilgi ve Hizmet Alabileceğiniz,Birebir Muhattap Bulabileceğiniz Konusunda Uzman ve Deneyim Sahibi Sabit Telefon Numaraları ve Adresi 15 Yılı Aşkın Tecrübesi Olan Bir Firma Var..

- Aldığınız Üründe Fabrikasyon Fiziksel Sorun Çıkması Durumunda İlk 15 Gün İçinde Bekletmeden Sıfırıyla Değişimi Yapan Bir Firma Var…

- Değişim Süresi Olan 15 Gün Dolması Sonrasında Çıkabilecek Arızalarda Sattığı Tüm Cihazların 1 YIL Uluslararası Garantisi Olması Nedeni İle Bu Garantiden 1 yıl Boyunca Ücretsiz Olarak Faydalandırmak Suretiyle Uluslar Arası Yetkili Servis Noktalarında En Geç 20 Günlük Servis Süresinde Onarımının Yapılmasını Sağlayan Ve Bu Hizmeti Sattığı Her Ürüne Sunan Bir Firma Var…

- Satın Aldığınız Ürünler İşletim Sistemiyle Çalışmakta Olduğundan Kullanıcılar Trafından Yüklenen Uygulama ve Programlardan Oluşabilecek Yazılımsal Sorunlara Ücretsiz Destek ve Çözüm Üreten Bir Firma Var…

- Ayrıca Cihazlarınızın Düşme,Darbe Alma,Kırılma,Sıvı Temas Gibi Kullanıcı Hatalarından Oluşan Arızalara Profesyonel Teknık Servislik Hizmetleri Vererek Kalıcı ve Hızlı Çözümler Üreten Bir Firma Var..

Kesinlikle Göz Ardı Etmeyiniz ki Aldığınız Ürünlerde Yaşadığınız Arızalar veya Sorunlar Karşısında Sattığı Ürünün % 100 Arkasında Duran Garanti Süresince ve Sonrasında Sürekli Olarak Hizmet Alabileceğinizi Bir Firma Var…

Yüzlerce Başarılı Satış Hizmetlerimizde Bulunan Müşteri Memnuniyetimiz Haklı Gururumuz ve İtibarımızdır…

——ÖNEMLİ NOT——

18.06.2012 TARİHİNDEN İTİBAREN PASAPORT KAYITLI OLARAK SATIŞA SUNDUĞUMUZ TÜM CEP TELEFONLARININ 115 TL PASAPORT KAYIT HARCI(Vergisi) YATIRILMIŞ OLUP KAYIT İŞLEMLERİ TAMAMLANMIŞ OLARAK SATIŞA SUNULMAKTA ve KAYIT EVRAKI ÜRÜNLE BİRLİKTE ALICIYA TESLİM EDİLMEKTEDİR

- BU KOŞULLAR ALTINDA KAYIT İŞLEMLERİ TAMAMLANAN CİHAZLARIN

KAYIT DÜŞME-KAYIT SİLİNME-KAYIT KAPANMA GİBİ DURUMLARA MARUZ KALMASI MÜMKÜN DEĞİLDİR.

- SATIŞA SUNDUĞUMUZ ÜRÜNLERDEKİ KAYIT İŞLEMLERİ FİRMAMIZ GÜVENCESİ ALTINDA OLUP GARANTİLİDİR

İphone 5G – 64 GB

Sıfır Siyah Beyaz

OrjinalAmbalajında İlk Siz Açacaksınız

Ürün Orijinal Kapalı Ambalajında Orjinal Eksiksiz Aksesurlarıyladır

SonradanPaketlenmiş, Tamir Görmüş veya Refurbished Ürün Kesinlikle Değildir

Orjinal TÜRKÇE Menü AVRUPA Çıkışlı Cihaz

Ürün Orijinal Avrupa Ülke Çıkışlı Olup Türkçe Dil Seçenekli Menüye Sahiptir

SonradanUygulama veya Yazılım Yükleme Yoluyla Asla Türkçeleştirilmemiştir

Orijinal SimFree

Sim Free`dir. Hiç birşeye İhtiyaç Yoktur. DirekSim Kartınızı Takın Kullanın.

ÜrünOrijinal Sim Free ( Sim Kilitsiz ) Olmasından Dolayı İstediğiniz Oparatör Sim Kartıyla Kullanabilirsiniz

Ürün Orijinal Sim Free Olduğu İçin İstediğiniz Zaman Versiyon Güncellemesi Yapabilirsiniz Kesinlikle Kilitklenmez.

Cihaz İşletim İOS-6 dir

Sonraki Çıkacak Tüm Versiyon Güncellemelerinde Sorunsuz Bir ŞekildeYükseltmeleri Sağlanmaktadır

Kesinlikle Kilitlenme Olmaz

Cihaz Belleği 64 Gb dır

Cihazın Dahili Belleği Kullanılabilir Belleği 64 gb dır

Cihaz Hafızası Harici Kart Desteği Yoktur

Cihaz Aksesurları Kesinlikle Orjinal dir

Cihazın Dünya Pazarına Çıkarken Kutu İçeriğindBulunan Orjinal Aksesuarları Eksiksizdir

Asla Kutu İçi Aksesurları Değiştirilmeden Size Teslim Edilir

Belgeli Pasaport Kayıtlı

Ürünün Pasaport Kaydı BTK Kurumuna Tarafımızca Yaptırılmış Olup Kapanma Sorunu Yoktur.

YENİ YASA GEREĞİNCE PASAPORT KAYIT HARCI OLAN 100 TL YATIRILMIŞ OLARAK KAYIT İŞLEMLERİ TAMALANARAK SATIŞA SUNULMAKTADIR

Ürünü Teslim Aldıktan Sonra Size Yanlızca Keyifli Bir Kullanım Kalmaktadır

ÖNEMLİ

- FİRMAMIZDA SATIŞA SUNULAN TÜM TELEFONLAR KENDİ ORJİNAL İMEİLERİ ÜZERİNDEN BELGELİ PASAPORT KAYIT İŞLEMİ YAPILMAKTADIR.

- ASLA İMEİ KOPYALAMA- İMEİ KLONLAMA GİBİ CİHAZIN DATA BİLGİLERİ DEĞİŞTİRİLMEK SURETİYLE YAPILAN İMEİ DEĞİŞİMİYLE SÖZDE YAPILAN KAYIT İŞLEMLİ CİHAZ SATIŞIMIZ YOKTUR.BU TÜR İŞLEMLERLE KAYIT OLAN CİHAZLARIN KAPANMA,GÜNCELLEME ALMAMA,DONMA ,KİLİTLENME GİBİ SORUNLARI SÜREKLİ OLARAK YAŞAMASI KAÇINILMAZDIR.DATA BİLGİLERİYLE OYNANAN CİHAZLAR ASLA SAĞLIKLI ÇALIŞMA SERGİLEMEZ.BU TÜR SORUNLARLA KARŞILAŞMAMANIZ İÇİN ÜRÜN ALIMLARINIZDA DİKKATLİ OLMANIZI RİCA EDERİZ

1 Yıl Uluslararası Garanti

Ürünlerimiz Uluslar Arası Garanti Kapsamında Olması Nedeni İle Uluslar Arası Yetki Belgesi Bulunan Tüm Ülkelerdeki APPLE STORE Servis Merkezlerinde 1 Yıl Garanti Süresinden Faydalanabilmektedir.Fakat Bu GarantiTürkiye’de Şu AnGeçerli Değildir.Ancak Firmamızdan Alınan Tüm Ürünlerde Uluslar Arası Garantiden Yararlanma İmkanı Firmamız tarafından 1 Yıl Boyunca Ücretsiz Olarak Sizlere Sağlanmaktadır

Bunun Yanı Sıra Aldığınız Ürünün İlk 15 Gün İçinde Fabrikasyon Bir Arıza Vermesi Durumunda Ücretsiz Sıfıryla Değişimi Vardır.

Hemen Teslim Beklemek Yok

Satın Aldığınız Ürünümüzü Sirkeci Mağzamızdan Beklemeden Elden Teslim Alabilirsiniz.

İstanbul İçi Kuriye Hizmetimiz Vardır Fiyatlandırma İçin Bilgi Alınız. (20tl ve 50 tl )

İstanbul İçi Alışverişlerinizde Kredi Kartıyla Kapıda Ödeme İmkanımız Vardir.

Havale-Eft ileTürkiye’nin Her Yerine Aynı Gün Yurtiçi Kargo ile gönderiyoruz.

Ücretsiz İphone 5 Hizmet Paketi

Cihaz Ayarlarının Yapılması Ücretsiz’ Eski Cihazınızdaki Rehber, Video ve Foto vb. ‘Bilgilerinizin Yeni Cihazınıza Aktarılması’Ücretsiz Parmak İzi Bırakmayan, Işık Yansıtmasız, Çizilmez, ‘Mat Ön Jelatin Film ile Kaplanması Ücretsiz’ Olarak Firmamız Tarafından Yapılmaktadır

……………..

Bonus+ Axess + Adventage+ Maximum+ World

Bank Asya Card + Card Finans

Kredi Kartlarına % 5 Vade Farkıyla 12 Taksite Kadar Satın Alma İmkanı Vardır

Diğer ürünlerimiz için Mağzamı Ziyaret Ediniz

http://teknosisgrup.sahibinden.com/

………………

TEKNOSİS GRUP
    Hamidiye Cad. NafizBey İşHanı Kat:2 (Doğubank Yanı)
    Eminönü/Sirkeci/İstanbul

0 532 362 01 24
    0 212 526 88 99

• ARKADAŞLAR GİDİYORSUNUZ BOŞ GİDİYORSUNUZ.İNSAN BİR SORAR ETRAFA BUNLAR KİMDİR ADI NEDİR ÇEVRESİ KİMDİR.BUNLAR KARGOYLA ÇALIŞIYORLAR.SABİT TELEFONLARI VAR CEP TELEFONLARI VAR.KARGODA İSİMLERİ KAYITLI.MALİYEDE KAYITLI İTO DA KAYITLI BABALARININ HAYRINA DÜKKAN AÇACAK DEĞİLLER YA.İLLAKİ BİR YERLERE KAYITLI.HERKES NE BULUYORSA YAZSIN DÖKSÜN.ÖYLEKİ SIKIŞACAKLAR BUNLAR LÜTFEN PES ETMEYİN ONURU ŞEREFİ OLMAYAN UĞRAMASIN BURAYA.BEN BUNLARIN İZİNİ SÜRECEM O SAKALLININ SAKALINI GÖZLÜKLÜ OLANINDA GÖZÜNÜ OYACAM.BİRDE SANALPAZAR VAR BUNLAR ORAYA KAYITLIYDI SAHİBİNDEN COMDA KAYITLIDIR YANİ RESMİ BİLGİLER VAR.EĞER SAHTE İSİM KULLANDILARSA BU BAYAĞI BİR SUÇ YANİ NERELERİNDEN TUTSANIZ BİR YERLERİ YANACAKLAR.

CEP TELEFON
    SABİT TELEFON.
    KARGO ADRES VE KİMLİK BİLGİLERİ
    İŞ YERİ RUHSATI
    İŞ YERİ ADRESİ
    KAŞELERİ
    FATURALARI
    MALİYE KAYITLARI
    SANALPAZAR KAYIT BİLGİLERİ
    SAHİBİNDEN COM
    T.C BİLGİLERİ HERDEN ÇIKAR
    BUNLARIN İÇİNDEN SAHTE BİLGİ ÇIKARSA O ZAMAN GÖRÜN.
    OYÜZDEN BU İŞİN PEŞİNİ BIRAKMAK YOK.HERKES LÜTFEN MAĞDUR OLDUĞUNU VERMİŞ OLDUKALRI İLANLA SAHTEKARLIK YAPARAK YALANCILIK DOLANDIRICILIK VERGİDEN MAL KAÇIRMA VB. İŞLMELERDEN DOLAYI SUÇ DUYURUSUNDA BULUNUN.ÇÜNKÜ SESSİZ KALIRSANIZ.BUNLARA YANLARINA KAR KALIR.BU PİSLİĞE DEVAM EDERLER.
    BİZDE ELİMİZDEKİ TELEFONLARDAN OLURUZ.ZARARI BİZ DEĞİL ONLAR ÇEKECEK.BİZ PASAPORT KAYITLI DİYE ALDIK YANİ DÜZGÜN CİHAZ DİYE.BUNDA ALICININ BİR GÜNAHI YOK.SATICININ VAR.KİMSE KENDİSİNDEN ŞÜPHELENMESİN.İÇİNİZ RAHAT OLSUN.ONLAR BURDA YİNE YAZIYORLAR VE OKUYORLAR.DOLDURUŞA GELMEYİN.SİNMEYİN.

• şirketin adı bu ito kayıtlı olan şirket adı
    SİNAN ÖZDEMİR TEKNOSİS TELEKOMÜNİKASYON

elime bilgileri geçtikçe buraya yazacam.bunların peşini bırakmayacam.lütfen sizlerden de girdi varsa buralara yazalım ki .bunları ilgili yerlere iletirken elimizde bilgi çoğalsın.
  • http://teknosisgrup.com/contact.aspx

İletişim Bilgileri
    Firma Adı : TeknosisGrup İletişim Sistemleri Teknolojileri
    Telefon No : 0212 526 88 99
    Fax No : 0212 526 88 99
    E-Posta : info@teknosisgrup.com
    Adres : Hamidiye Caddesi Nafizbey işhanı No 27/217 Sirkeci istanbul

sinan özdemir

0 (212) 526 88 99
    Mobile
    0 (507) 290 66 92

0 532 362 01 24
  • Hocam benim telefonda bugün kapandı bende bu heriflerden almıştım. Sormak istediğim sorular var yardımcı olursanız sevinirim.

Bundan sonra başka bir pasaport üzerine kayıt yaptırabiliyor muyum

Bu pasaport un yurtdışına gidip gelmek için kullanılmış olması şart mı

Kullanım tarihi geçmiş pasaportla alabiliyor muyum yoksa yenilemem mi lazım

Bir arkadaşım Kıbrısa giderken aldığı hudut geçiş belgesi ile almış imei sini bu yolu da kullanabilir miyim

Acil cevap verirsiniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webcok -- 7 Mayıs 2013; 15:18:32 >
  • Kaydı operatör bayinden sildirdiğiniz takdirde başka bir pasaporta kayıt yaptırabilirsiniz. Pasaport 1 ay içinde giriş çıkış yapılmış bir pasaport olmalıdır.

Kullanım tarihi geçmiş pasaport ile kayıt ettiremezsiniz.

Hudut geçiş belgesi hakkında bir bilgim yok ancak normal şartlarda 1 ay içinde kıbrısa giriş çıkış yaparsanız o pasaportu kayıt için kullanabilirsiniz.
  • Sorularıma cevap verdiğin için teşekkürler. Sanırım hudut geçiş belgesi ile alınıyormuş. Aynı işi görüyormuş.

Ayrıca eski kaydı sildirdikten sonra 115 liralı btk ya vermem gerekiyor değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webcok -- 7 Mayıs 2013; 17:13:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: webcok

Sorularıma cevap verdiğin için teşekkürler. Sanırım hudut geçiş belgesi ile alınıyormuş. Aynı işi görüyormuş.

Ayrıca eski kaydı sildirdikten sonra 115 liralı btk ya vermem gerekiyor değil mi?

Önceki kayıt düşmüş ise , sildirme işlemine gerek yok. Kıbrıs için zaten pasaporta bile gerek yok. Giriş çıkış kağıdı 4 tane mühür yeterli. Forumda konu vardı bir bakın. Mobilim detaylıyyazamıyorum.

• Evet 115 lira vergi alıyor devletimiz. Onu yatırıp kaydettirebilirsiniz.
  • Arkadaşlar sahibinden.com un müşteri hizmetlerini aradaım eğer savcılıktan yazı gelirse en son girdikleri bilgisayarın IP numarasına kadar verebiliyolarmış
    Savcılığa suç duyurusunda bulunmak için yeterli belgem yok çünkü elden aldım telefonu ama kredi kartı ekstresi ya da kargo kağıdı yazışmaları olan savcılığa suç duyurusuna bulunup adamların herşeylerini öğrenebilir aracı kanallar ile
  • arkadaşlar bana kapanacak mesajı geldi kapanmadı ama ben telefonu kendi pasaportuma kaydettirmek istiyorum nasıl yapabilirim ay sonu yurt dışına çıkıcam gedğimde yaapablirmiyim kayıtın silinmesine gerek warmı yardımcı olursanız sewinirim şimdiden teşekkürkler
  • İmei sorgulamasında Kayıtdışı olduğu tespit edilen cihaz demediği sürece kayıt yaptıramazsınız...Silme işlemide artık yapamıyorlar diye biliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gti -- 8 Mayıs 2013; 22:57:52 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.