Şimdi Ara

Teknoseyir Plus Geldi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
2
Favori
7.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kefelon

15 TL çok pahalı. Tamam istemeyen vermez falan ama 10 TL psikolojik sınır oluyor bu tür aylık aboneliklerde. Keşke 10 TL olarak belirleselermiş. Düşünmeden abone olurdum ancak 15'de bir düşünüyorum...
    1 ay ₺15, 3 ay ₺40, 6 ay ₺80, 12 ay ₺150. Uzun vadeli aboneliklerde dediğiniz fiyatlara yaklaşıyor aylık ücret.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Echoés

Donanımhaber' de başlamıştır hemen çalışmalara.
    Şahsen para vermem.

Forumu forum yapan ücretsiz bilgi paylaşımıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Öyle değil işte. Teknoseyir'e girin yorumlarda da Murat Gamsız açıklamış. İş resmiyete döküleceği için faturalandırma, vergilendirme, cart curt derken 10 TL kalıyormuş ellerine. Zaten ellerine 10 TL geçmesi için 15 TL yaptıklarını söyledi. Hedef ellerine geçecek 10 TL'yi tutturmakmış son fiyatı belirlerken.

O değil de ben tam anlayamadım bu Plus'ın ne işe yarayacağını sadece reklamları mı kaldırıyor yoksa sadece para verenlere özel içerikler falan da mı olacak? Yani para vermeyenlerin göremeyeceği bir içerik olacak mı? İnşallah böyle olmaz.

Alıntıları Göster
    Vimeo'dan reklamsız yayın yapacaklar. Markalarla anlaşmalı olarak plus üyelerine özel çekilişler ve indirim kuponları olacak. İçerikler ilk önce plus üyelerle paylaşılacak. Bu tarzda artılar var ve gittikçe artacağını belirtiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikki Sixx

Vimeo'dan reklamsız yayın yapacaklar. Markalarla anlaşmalı olarak plus üyelerine özel çekilişler ve indirim kuponları olacak. İçerikler ilk önce plus üyelerle paylaşılacak. Bu tarzda artılar var ve gittikçe artacağını belirtiyorlar.

Alıntıları Göster
    Çekiliş yapamazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F8B3665B5

24 saatte 500 abone yaptılar bile

1500 abone yapsalar aylık 22.500 eder

Diyelim ki 2.500 kira vs olsa

Kaldı 20.000 5 kişide ekipten aylık kişi başı 4000 Tl eder

Güzel para
    Vergiyi de hesaba katalım lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ray Kurzweil

Çekiliş yapamazlar.

Alıntıları Göster
    Teknoseyir Plus Geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Nikki Sixx

Alıntıları Göster
    Yasal olarak yapamazlar diyorum bu attığın yazı bir şey ifade etmiyor.

• 1 lira bile olsa vermem saçma sapan yapamıyorsanız kapayıp gidin firmayı ozaman çekilin piyasadan görende bana bi katkısı var sanacak versin ozaman elektrik faturamlan internet faturasını sanki biz beleş bağlanıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Picmain

Internette bedava yaptığımız şeyler parali olmaya başladı oyunlari indirip crack atardik oynardik simdi steame 500 liraya yakin para attim muzikleri hafiza kartina indirip dinlerdik her ay spotify aliyoruz tv de dizi izlemek istesen netflix alacaksin neden herseyi parayla yapmaya basladik
    Bu sistem suyun ilk parayla satılması olarak ortaya çıktı. ( Elbette parayla satılır ) fakat bir damacana su 10-15 TL bandında.

• vergi açısından bakarsan %18 kdv ve %20 gelir vergisini düştüğümüzde abone başına 10 tl teknoseyire kalır.
    kiraladıkları ofisin stopajı vb onları hesaplamanın bir yolu yok zaten bu işi gelirlerine ek olarak yapıyorlar.
    dolayısıyla 500 üyede 5000 tl lik ek gelir elde etmiş olurlar aylık. bunlardan bazıları 3 aylık veya yıllık aldılarsa minimum 5000 tl diyebiliriz.

şu an ki sistemlerinden hiçbir şey değiştirmeseler en az 1 editör fazla çalıştırabilecek kaynağa ulaşmış oldular.
    otomobil kısmını çeken can akbulutu bu şekilde istihdam etseler otoseyir kısmı canlanır onun da genel gelire katkısı olur.
  • quote:

Donanımhaber' de başlamıştır hemen çalışmalara.
    Yalnız DH ile TS'in olayı farklı. Ben TS'ye para veririm ama DH'ye 1 kuruş bile vermem. Çünkü bana bu forumun katkısı üyelerden oldu her zaman. 2005 senesinden beri bu forumda takılıyorum teknoloji, bilgisayar, oyun, teknik destek, donanım gibi gibi aklıma gelmeyen birçok konuda ben faydayı tamamen üyelerden aldım özellikle de eski emektar dediğimiz bu foruma adeta gönül vermiş üyelerden aldım. Bana 1 DH editöürünün, yöneticisinin, yetkilisinin katkısı olmadı. Erdi Özüağ hariç de şu an işini beğendiğim bir adam yok şu sitede.

TeknoSeyir öyle değil, orada direk kendileri içerik üretiyor, forum ortamı falan yok. Ayrıca Murat Gamsız, Levent Pekcan buradaki editörleri 3'e katlar. Erdi hariç.

DH'yi DH yapan bizleriz ama onlar farkında değil (bkz. Amazon Olayları)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 22 Nisan 2018; 18:48:40 >

• Promoting yapan bir siteyi amma övdünüz he teknolojiyi takip etmek istiyorsanız edersiniz bunun için böyle saçma sapan sitelere ihtiyacınız yok. Abartmayın.
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    Burda da forum dışında(üyelerin katkısı dışında) içerik üretiliyor incelemeler olsun, yurtdışından canlı yayın, etkinlikler yayınlanıyor. Zaten amacı bu ama karşılıksız yapılıyor sonuçta.
    Reklamlardan gelir elde ediliyor vs diyeceksiniz belki ama ayakta durmaları için gerekli, bir çok kişi de eklenti ile aşıyor zaten. .

Teknoseyir ücretli üyelikte ne sunuyorsa fazlasını donanımhaber de sunabilir, belki kadrosunu genişletir, değiştirir.

Bir göz attım teknoseyire, gereksiz geldi ücretli abonelik. İncelemelerin hepsini youtube da bulabilirim. Reklam zaten aşılıyor. diğerleri için 15 tl ben vermem açıkçası.

İlerleyen dönemlerde fiyatlar aşağı çekilip çoğaldığını görebiliriz bu tür olayların.
  • quote:

Burda da forum dışında(üyelerin katkısı dışında) içerik üretiliyor incelemeler olsun, yurtdışından canlı yayın, etkinlikler yayınlanıyor. Zaten amacı bu ama karşılıksız yapılıyor sonuçta.
    Reklamlardan gelir elde ediliyor vs diyeceksiniz belki ama ayakta durmaları için gerekli, bir çok kişi de eklenti ile aşıyor zaten. .

Teknoseyir ücretli üyelikte ne sunuyorsa fazlasını donanımhaber de sunabilir, belki kadrosunu genişletir, değiştirir.

Bir göz attım teknoseyire, gereksiz geldi ücretli abonelik. İncelemelerin hepsini youtube da bulabilirim. Reklam zaten aşılıyor. diğerleri için 15 tl ben vermem açıkçası.

İlerleyen dönemlerde fiyatlar aşağı çekilip çoğaldığını görebiliriz bu tür olayların.
    Hocam beni anlamadınız ki, ben de diyorum ki DH'yi DH yapan forumudur, üyeleridir. Forum yarın kapansa en az %75 hit kaybeder burası adminler de çok iyi biliyor bunu. Yani sizin o anasayfada bahsettiğiniz şeyler fasa fiso, şu forumda olanların büyük çoğunluğu ana sayfaya hayatında bir elin parmak sayısı kadar bile bakmamıştır. Yani yarın öbür gün inceleme videoları için, ana sayfadaki editör ve yetkililerin yaptığı içerikler, paylaşımlardan ötürü para alınacak deseler benim gibi birçok kişinin umrunda olmaz. TeknoSeyir gibi bir yer değil burası.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Hocam beni anlamadınız ki, ben de diyorum ki DH'yi DH yapan forumudur, üyeleridir. Forum yarın kapansa en az %75 hit kaybeder burası adminler de çok iyi biliyor bunu. Yani sizin o anasayfada bahsettiğiniz şeyler fasa fiso, şu forumda olanların büyük çoğunluğu ana sayfaya hayatında bir elin parmak sayısı kadar bile bakmamıştır. Yani yarın öbür gün inceleme videoları için, ana sayfadaki editör ve yetkililerin yaptığı içerikler, paylaşımlardan ötürü para alınacak deseler benim gibi birçok kişinin umrunda olmaz. TeknoSeyir gibi bir yer değil burası.

Alıntıları Göster
    Katılıyorum. 8 senedir DH'yi takip ediyorum ama hep forumu takip ediyorum Anasayfa üzerinden kim ne haber yapmış pek umurumda olmuyor açıkçası anasayfaya bile gitmiyorum diyebilirim. Tabi ilgilenenler olabilir ama şahsen benim gibi de çok insan var.

• Türkiyedeki en iyi teknoloji kanalıdır bence. Para vermeyenler yine videoları ızleyebılecek, degısen bır sey olmayacak. Ama ben yıne de abone olucam, katkıda bulunmak ıstıyorum boyle guzel ınsanlara.
  • Teknoseyir Plus Geldi

Webtekno vb değişik şarlatan teknoloji kanalları para basıyor ama TeknoSeyir'in bir kalitesi var o yüzden o maddi seviyeye ulaşmaları zor. Bu yüzden, üyelerin de uzun süredir maddi destek yapmak istediklerinden dolayı böyle bir sisteme geçmişler.

Kısaca, ücretli ve ücretsiz takipçiler arasında farklı video paylaşımı olmayacak. Sadece reklamsız site, ek çekilişler ve indirimler olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akbell -- 22 Nisan 2018; 21:22:54 >

• trde adammakarna yiyemiyor bunamı para vercek 15 ayda puhahahhah güldürmeyin beni

boş iş,saygı duymuyorum.
  • Epsilon kullanıcısına yanıt
    667 plus abone olmuş şu an
    güncel plus abonelerin tam listesi
  • 15 tl gereksiz pahalı , en fazla 5-7 tl aralığında olması gerekirdi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.