Şimdi Ara

Teknoseyir Plus Geldi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
2
Favori
7.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bardak satisi olursa bardak alicam oyle destek olucam.Ben zaten youtube'u reklamsiz ve indirerek izliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Echoés

Burda da forum dışında(üyelerin katkısı dışında) içerik üretiliyor incelemeler olsun, yurtdışından canlı yayın, etkinlikler yayınlanıyor. Zaten amacı bu ama karşılıksız yapılıyor sonuçta.
    Reklamlardan gelir elde ediliyor vs diyeceksiniz belki ama ayakta durmaları için gerekli, bir çok kişi de eklenti ile aşıyor zaten. .

Teknoseyir ücretli üyelikte ne sunuyorsa fazlasını donanımhaber de sunabilir, belki kadrosunu genişletir, değiştirir.

Bir göz attım teknoseyire, gereksiz geldi ücretli abonelik. İncelemelerin hepsini youtube da bulabilirim. Reklam zaten aşılıyor. diğerleri için 15 tl ben vermem açıkçası.

İlerleyen dönemlerde fiyatlar aşağı çekilip çoğaldığını görebiliriz bu tür olayların.
    Teknoloji ve Bilim Notlari hangi youtube kanalinda var ?

Inceleme var demissin coluk cocuga yonelik webtekno sdn 0-17 arasina yayin yapan sacma sapan kanallar.TS yi takip edenler 25+ daha cok yil sonu notlarinda bulabilirsin.Bende plus almayi dusunmuyorum bu arada bardak olursa bardak alicam her ay 15 banada fazla geliyor.

• Neyin kafası abi bu? 30 sn miz ne ara bu kadar değerli oldu yav? Youtube daki reklamlar bitek beni mi rahatsız etmiyor diye düşünüyorum mesela. Aynı şekilde bunun içinde aynını düşünüyorum... Ücretli üyelik getirilsin ama iş sadece reklamlarda bitmesin. Dh Premium sonunda gerçek mi oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçma ve gereksiz.. Anlaşılan Yurt dışı harcamalarını üyelerden çıkaracaklar.

Kolay mı 1 € - - 5 ₺ olmuş.

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Sdn konusunda kesinlikle haklısınız. Hala nasıl ayaktalar anlamıyorum. Alexa sıralamasında hala nasıl üstlerde acaba? Ancak webtekno her ne kadar küçük kitleye hitap etse de, çeviri haberler (birbirimizi kandırmayalım şimdi) geçirmekten bazen faydalı oluyor. Hatta bazı gerekli bilgileri orada denk geldim diyebilirim. Ama hala hiçbir kaynak dh kadar ince ayrıntısına kadar inmiyor. Dh olaya daha çok mühendis gözü ile bakarken. Teknoseyir olaya daha duygusal bakıyor bence ama hala iki tarafında incelemelerini büyük bir zevkle izlerim. Buradan da hayırlı olsun diyorum TS ailesine :)

• donanımhaber forumunda 1 kuruşun lafını bile yapan ölücüler bol oldugu için laf atan çok olmuş şuanda 700 civarı oldu abone sayısı keşke aylıgı 20 lira filan olsaydıda daha çok kazansalardı.
  • beyler burda bişey sattıkları falan yok sadece destek olmak istiyorsanız abonelik alabilir siniz webtekno sdn gibi siteler youtube üzerinden kazanıyolar donanımhaber ise bu forum üzerinden kazanıyor teknoseyir ise ne yt tarafında nede site tarafından pek bi gelir elde edemiyor o yüzden böyle şey yapmaları çok mantıklı
  • Güzel adamlar

• donanimhaber premium fiyatlarina zam gelir artik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teknoseyir Türkiye'deki en iyi teknoloji sitesidir, editörleri efsane sitedeki kullanıcılar birbirine saygılı daha ne olsun hatta Levent abiyle cuma sohbetleri var Hamdi abiyle salı sohbetleri var

• Olucu veya cimri birisi değilim ama Netflix Spotify gibi şeylere üye değilim. Ücretsiz bir çok şeye internetten ulaşılabiliyor. Steam v.b. oyun platformlarını kullanıyorum. İndirimde çok beğendiğim oyunları satın alırım. Ama bu şekilde sitelere v.b. uygulamaları tamamen kendi fikrim gereksiz buluyorum. Ay sonunda ona üyelik buna üyelik 5-10 derken aman tanrım diyorum Alan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum. TS severim ücretsiz olarak takip edeceğim.

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Bardaktan onlara kalan kar 10 tl dostum murat gamsız açıkladı.

15 liralık abonelikten 10 lira onlara kalıyor ama.

40-50 lira bardağa verip 10 tl destek olacağına 40 liraya 3 aylık destek ol 30 tl falan katkım olmuş olur...

• kaand12@ kullanıcısına yanıt
    İş reklamlarla bitmeyecek zaten kendileri açıkladı.

Buradaki amaç teknoseyirin devam edebilmesi.

Çünkü ne diğer siteler kadar takip ediliyor ne de donanımhaber gibi amazondan ya da gearbestten kar payı alıyor.

Gerçekten yaptıkları incelemeler tamamen tarafsız böyle yayın yapan yok gibi birşey.

Durum böyle olunca sponsor bulmakta zorlanıyorlar, çünkü sponsorlu içerik bile olsa kötüye kötü diyorlar.

Bu şekilde yayın yapan kalmadı malesef, piyasadaki en bilgili en dürüst insanlar fakat para kazanamıyorlar ve içerik sıkıntısı yaşıyorlar.

Bu insanların geçinmesi gerekiyor ve tek gelir kaynakları reklamlardaı, youtubedan zaten birşey kazanamıyorlar.

Durum böyle olunca sona yaklaştıklarını onlarda biliyordu.

Ve bu insanları görmek istiyorsak destek olmamız gerekiyor.

Yoksa sponsorlu, reklamlı incelemeleri çaktırmadan izletmeye çalışan kanalların eline kalırız.

Teknoseyiri ayakta tutan kişiler gazeteci kimliğinden ödün vermek istemiyor ve bu takdire değer birşey.

Onlarda bilir her ürünü gazlamayıp allamayı pullamayı.

Fakat duruşlarını hiçbir zaman bozmadılar ve çöplüğe dönen sektörde birşeyleri doğru yapmaya çalıştılar.

En sonunda iş buraya kadar geldi ve bugünden itibaren bin üyeyi geçecekler.

Para veren insanlar aptal değil ya da reklam izlememek için para vermiyor, Teknoseyir ayakta durup yayın hayatına devam edebilsin diye veriyor.

Bunu görüp ağzı sulanan yayınlar olacaktır fakat hiçbiri Teknoseyir kadar üye toplayamaz.

Teknoseyir hiçbir zaman takipçilerine yalan söylemedi.

• Tek takip ettiğim teknoloji kanalı. Adamları seviyorum ama biraz özeleştiri de yapmaları gerekiyor. Haftada 1 gündem çekmekle yürümez bu iş. Özellikle bu kadar kişinin desteğinden sonra farkedilir bir yenilik yapmaları lazım.
  • TeknoSeyir takipçileri ilk etap'da destek olmak istemeleri doğal lakin üyelik sistemi ne kadar Uzun soluklu olur tartışılır.

İşin içine para girdimi üyelerin İstekleri, beklentileri farklı olabilir. Video'da Hamdi yerine Levent Pekcan olsun denilebilir..
  • 9.99 yeterli olacaktır. 🤔

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Booker DeWitt

Arabanın teybini çalan hırsız da emek mi vermiş oluyor sana göre?

Tanımadığın insanlar hakkında da ithamlarda bulunma. Gel bak bilgisayarımda korsan ürün varsa al götür.

Alıntıları Göster
    Winrar lisansı satın aldınız mı hocam?

• Destek olun arkadaşlar , Türkiyede böyle kaliteli platform yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cübbeli gandalf

Winrar lisansı satın aldınız mı hocam?

Alıntıları Göster
    Hocam vur diyip öldürmek bu oluyor sanırsam

• Şahsen, aldım ben, memnunum.

Bu 10 lira olsaydı da alsaydık diyen arkadaşları, işporta tezgahı önünde bütün malları mıncıklayıp, sonra arkasını dönüp gidenlere benzetiyorum... :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.