Şimdi Ara

Teknosada peluşlar YANIYOR.... (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
573
Cevap
14
Favori
38.983
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ESvED1453

Çok üzüldüm kampanyanın bitmesine bu meretlerin ufağı bile çok para oluyor kızımda bunları çok seviyordu girdim ki fiyatlar yükselmiş tekrar nasip değilmiş

Benimde kızlarım var bir yerde görünce direk sipariş geçtim dediğiniz gibi gerçekten çok pahalı ürünler normalde. İhtiyacı olmayan sırf ucuz diye alan insanları gerçekten anlamıyorum. Ölücülük bir hastalık haline gelmiş. İhtiyacınız yoksa bırakın ihtiyacı olan insanlar alsın daha çok promosyon indirimli fiyatlar gelsin nedir bu bencillik açgözlülük anlamak mümkün değil. Bu açgözlü ölücüler yüzünden muhtemelen benim de siparişlerim iptal edilecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Vagrant

hala tedarik ediliyor gözüküyor sövmeye başlamalı mıyım?

Benımde hala tedarikte

C.tesi vermıstım kargoyu.

Yarın arayacagim ne zmaan verilecegine dair. 5 gün diyorlar ama gelmesi gerek verilsin artik kargoya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AsosyalBilgisayar kullanıcısına yanıt
    aynı cumartesi vermiştim ben de sipariş numarasına göre düzenliyorlar sanırım ve muhtemelen bize gelene kadar hiçbir şey kalmayacak:D gelmesi hiç problem değil kargoya verilsin 10 günde beklerim ben acelem yok
  • Bu kadar dandik bi firma olamaz.. müşteri hizmetlerini aradım, ürünler mağazada dediler.. mağazaya gittim abi sadece bı tane gelmiş diyor.. ürün nerde, gelir mi gelmez mi, ayrı ayrı mı gelir... Hiçbirinin haberi yok. Yazıklar olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ürünler tedarik edilemiyor diye mail geldi iptal etmişler. Simdi baktjm ürünleri kargoya vermişler ? Ne yapmam gerekiyor simdi ?

İyice salaklastilar. Kafalarına gore hesaptan para çekiyorlar falan.

• kargo takip bilgisi az önce güncellenmiş, ilginç.

Ürününüzün kargo durumunu kargo takip no ile öğrenebilirsiniz.
    Kargo Takip No: ................................ Kargo Dağıtımda
    Kargo firmasının takip sayfası için tıklayınız.

tıkladım: Paketiniz teslim sürecinde.

16.1.2018 18:31:26 ÇAĞRI SONUCU ALINDI ADANA HUB

arkadaş adana ne alaka ? adana dan mı yolluyorlar taaa ??
  • herkes uyuyor galiba peluşlarına sarılıp, oh mis
  • Tedarik sürecinden çıktı kargoya verildi görünüyor siparişlerim bakalım gelecekmi.

• Hala tedarik ediliyor yazıyor

• Mağazaya sevk ediliyor diyor ctesi mağazadan teslim ile sipariş vermiştim
  • kargolar 2 side gonderilmis gorulup takip no vardi ben 2 si bir sandim suan baktim frozen anna ayri woody e simdi kargo takip seysi girmisler bugun frozen gelecek iyiki baktim yoksa 2 tane beklerken 1 tanesi geldi diye geri falan yollardim bunu teslim alirsam digeride alinmia gibi görünür falan diye neyseki oylesine bakarken gördüm onu bugun teslim edeceklermis kargoya

• Tedarik ediliyor yazıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de Cumartesi sipariş geçmiştim. üstelik oğlumla birlikte...halen tedarik ediliyor diye yazıyor..

Bakalım gelecek mi?
  • bende de hala Tedarik ediliyor yazıyor,sanırım gelmeyecek :)
  • Indirim bitti tuh

• Tedarik ediliyorda beklemesi canımı çok sıkıyor
  • Ben 2 tane aldım... Bir tanesi Dağıtımda diğeri Kargoda yazıyordu.. Dagıtımda yazan bugun geldi , diğerinde hala kargo da yazıyor ve takip kodu yok.. Anlamadım nasıl kargoda bu ürün ?
  • Şimdide sitede teslim edildi yazıyor kargo takip no gelmiş baktım ondada şöyle

Paketiniz UPS’e teslim edilmek üzere beklemektedir

Son hareket yok, garip

• Bende 3 adet orta boy aldım halen Tedarik ediliyor yazıyo, müşteri hizmetleriyle görüştüm yoğunluktan dolayı gecikebilir, 1 - 5 iş günü içerisinde teslim edilir dedi. Mağazadan teslim olarak aldım. Bekliyoruz bakalım...
  • Ben kargo ile almıştım ancak hala tedarik durumunda hayırlısı...

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.