Şimdi Ara

Teknosada E177+Faturasız Data Hattı+Aylık 4 GB İnternet 49 TL (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
639
Cevap
1
Favori
30.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bahsi geçen 29tl'lik paket kontratli tv'de reklamı görmüştüm paket aşımıda olmuyor 4gb dolunca internet kesiliyor.
    Bugün kayseri'deki teknosaları tekrar dolaşacam umarım vınn getirmişlerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c_._s -- 10 Temmuz 2011; 13:39:24 >
  • Bu data hattını faturalı data hattına dönüştürebiliyor muyuz acaba?
    Ankamall da var mi modem?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inexo -- 10 Temmuz 2011; 13:51:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

Bu data hattını faturalı data hattına dönüştürebiliyor muyuz acaba?

Evet dönüştürebiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

quote:

o zaman yeni hat vergisi avantajı oluyormu acaba misal kamu vinn alsak yıllık
  • quote:

quote:

quote:

Hazırkarttan geçiyormuş gibi vergi avantajı tabii ki oluyor.

Edit: Bu arada bildiğim kadarıyla kamu vınn da verilen fiyat vergiler dahil fiyattı. Yanlışda biliyor olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 10 Temmuz 2011; 14:44:42 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Edit: Bu arada bildiğim kadarıyla kamu vınn da verilen fiyat vergiler dahil fiyattı. Yanlışda biliyor olabilirim.

oda doğru o halde taahhüt vermeden kullanmak için iyi olacak

• quote:

quote:

quote:

quote:

evet kamu vınnda vergiler dahil 29tl. sadece ilk ay 31 geldi ondan sonra 29 geliyor hep

• Cepa Teknosa da 8 tane kaldı,Turkcell yetkilisi de gayet kibar biri sağolsun yardımcı oldu bayağı.Armada daki öküzlerden kat kat iyi yani o kadar diyim,turkcellci evlenmiş mi ne çarşamba geliyormuş,aktive edemediği için de satamıyormuş,bir de cepa da yok diyor
    Ankara da almak isteyenler Cepa ya gidebilirler,Go karta 5+2 den 7 taksit de yaptılar E176 modeli kalmamış şimdi gelenler E177 modeliymiş.
    Ankamall de var mı bilmiyorum.

Beytepe;

Teknosada E177+Faturasız Data Hattı+Aylık 4 GB İnternet 49 TL

• cepada görevli yok kaçta ayrılıyor ki bunlar
  • quote:

cepada görevli yok kaçta ayrılıyor ki bunlar

Erkenden kaçmışlar demek ben 5 de aldım
  • quote:

telefonda turkcell 3.5g yazıyor modem 3g yi çekmiyor anlamadım bozuk desek başka zaman çekiyordu

telefonda 3.5 g yazıyorsa,modemde hsdpa yazması gerekli.yani daha hızlı olması gerekir..
  • Arkadaşlar bu E177G modelinin ne artısı var E176G'ye göre
  • quote:

cepada görevli yok kaçta ayrılıyor ki bunlar
    Bende bugun 5 civarı cepadan alışveriş yaptım ayrıca birde oradaki arkadaşlar cok ısrar etti anket doldurdum teknosayla ilgili..Ben alırken standda 2 tane vardı görevlide öyle söyledi ben tam formu doldururken başka birisi daha aldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mortallight

quote:

Orijinalden alıntı: mortallight

Bugün Mersin Forum Teknosa'dan aldım. Şu anda da Vınn üzerinden bağlanıyorum. Evde ttnetten 8Mbit bağlantım (gerçekten de 8mbit alabiliyorum) olmasına rağmen vınn gayet eğlenceli geldi :). 4gb kota 30 gün içinde kullanılmalıymış bu kötü oldu. ttneti zaten temmuz sonu kapatacaktım.

Sanırım bu 3g bağlantı yapan cihazlarda istediğimiz hattı kullanabiliyormuşuz. 4gb kota bitince vodafone alıp 8tl-sınırsız ile düşük hızlı ama f/p olarak gayet güzel bir sonuç ortaya çıkacak sanırım. Zaten temmuzdan sonra yaylada olacağım orada 3g bağlantı yok, edge ile idare edeceğiz. Yeter de artar da :)

Mersin'de almak isteyenler için ek bilgi : Salı günü almaya gitmiştim, kalmamıştı. Telefon numaramı aldılar ve gelince biz sizi arayalım dediler ve dün aradılar. Saat 21.00 gibi aldığımda bir sepetini içinde yaklaşık 100 adet vardı. Sadece Mersin Forum Teknosa şubesinde satıyoruz dedi görevli arkadaş. Yine bitmiş olabilir ama düşünenler kaçırmasın derim malum yaz ayı, yazlık, yayla, gezinti tatil derken mutlaka lazım olan birşey artık.

Mersin için güncel durum: Bugün bir arkadaşa da almak için gittik, kalmamıştı (doğal sonuç :( ) ÇARŞAMBA günü bir uğrayın 50-60 adet gelme durumu var dedi. Almak isteyenler kaçırmasın!

• Samsun için özet: yok ve daha gelmeyecek :(
  • arkadaşlar anlamadığım birşey var , yada tim deki kız benim kafamı karıştrdı. teknosadaki 39 liraya olan kampanya neleri kapsıyor yani 39 lira = 7.2 mbps lik wınn(sim kilitsiz) + 4 gb aylık kullanımlı kota + data httı+daha hattının vergisi oralma 30 kusur lira) olay bu mudur ... yokda tcell deki kızın dediği gb 39 lraya wınn+hat+vergıler mıdır ayrıca 4 gb lık paket almam gerektiği söylenmişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: bymusa

Arkadaşlar bende istanbul marmara forumdan aldım dedikleri gibi 39 Tl daha denemedim inşallah diğer hatlar kullanabiliyodur.

bende bugun ogleden once

IKEA nin karsısındaki İSTANBUL BAYRAMPAŞA

FORUM daki teknosa EXXTRA dan

39 tl den bonus a 2+3=5 taksit olarak

2 adet E176G satın aldım aldım, ;) ;)

ellerınde daha +5 den fazla vardı,

cihazlar kesinlikle 2. el degil sadece

yanında verilen sim kartların altında

""Daha once kullanılmıs olan bu numara, en az 1 yıl once iptal edilmistir""

yazıyor yani hatlar once den kullanıma kapatılmıs.

cihazlar sıfır,
    -----------------------

not olarak, mevcut ta toshiba notebook hediyesiymis bunlar,

yani toshiba notebook aldıgınızda,

39 tl lik (e176g Vınn + 1ay 4gb + 3g hazırkart) hediye ediliyormus.

bilginizee ... =D =D ,

• quote:

Orijinalden alıntı: şafi

arkadaşlar anlamadığım birşey var , yada tim deki kız benim kafamı karıştrdı. teknosadaki 39 liraya olan kampanya neleri kapsıyor yani 39 lira = 7.2 mbps lik wınn(sim kilitsiz) + 4 gb aylık kullanımlı kota + data httı+daha hattının vergisi oralma 30 kusur lira) olay bu mudur ... yokda tcell deki kızın dediği gb 39 lraya wınn+hat+vergıler mıdır ayrıca 4 gb lık paket almam gerektiği söylenmişti

Teknosa olayı TİM lerdeki kampanyadan ayrı TİM lerde farklı bir kampanya var teknosadaki TİM lerdekinin yanında neredeyse bedavaya geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allen Walker

Data hattına kontör yüklemek lazım mı, yüklemesk kapanma ihtimali var mı sıfır data hattı fiyatları ne kadar bilen var mı

Cevap yok mu.ikinci bir modem daha alabilirmiyim 177 nin ne gibi artılari var
  • Bende E177 Aldım, arada sadece şekil farkı var E177 Daha kibar :D
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.