Şimdi Ara

Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar. (425. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
31.156
Cevap
395
Favori
1.355.134
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
58 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 423424425426427
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana alabilir misin? kapalı kutu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuhsaR.55

quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

quote:

137 TL'ye Samsung SIII

155 TL'ye Samsung SIII Mini

80-90 TL Civarına da 20" Monitör gitti...

Teknosanın hayvanlığı.
    Normalde outlet arasına serpiştirilerdi.
    Bungünküler hep ilk sayfadaydı.

Aynen öyle hocam, bu kadar indirimli ürünleri bir arada görünce, hangisini alayım diye birkaç dakikalık düşünme payında bitti gitti haliyle ürünler :(

Sitedeki outlet ürünleri arasına mı koyuyorlar hocam, ordan mı takip ediyorsunuz?

• BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    bence bulduğunuz herkese sorun beyaz yaka veya turunculara sans biri denk gelirse urunu alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertovic33

quote:

quote:

quote:

137 TL'ye Samsung SIII

Teknosanın hayvanlığı.

Aynen öyle hocam, bu kadar indirimli ürünleri bir arada görünce, hangisini alayım diye birkaç dakikalık düşünme payında bitti gitti haliyle ürünler :(

Sitedeki outlet ürünleri arasına mı koyuyorlar hocam, ordan mı takip ediyorsunuz?

Hocam bunlar haftaiçi her gün 12-13 arası böyle indirim yapıyorlar ama bu defa hepsini ilk sayfaya koymuşlardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mertovic33

quote:

quote:

quote:

137 TL'ye Samsung SIII

Teknosanın hayvanlığı.

Ana sayfasındaydı bu defa hocam..

• Arkadaşlar,

Teknosa'da bir ürün stokta ama yok deniyorsa şöyle bir senaryo işleyebiliyor.

Orada çalışan arkadaşlar onu depoda kendilerine ayırıp anasına, babasına, kardeşine vs. satıp daha sonra o ürünü letgo, sahibinden vs. üzerinden satıyorlar.

Bu sıklıkla karşılaşılan bir durum. Orada olduğuna eminseniz o an hemen Teknosa'ya durumu bildirin. Emin olun şikayet ederseniz bu tip sorunlarla karşılaşmazsınız.

Teknosa gün içinde çok iyi indirimler yapıyor ama bizim gibilere kalmadan ürünler satılıyor.
  • BekiRoRo B kullanıcısına yanıt
    Hocam sen bunları satın aldıktan sonramı atıyorsun sayfaya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mERTurk M kullanıcısına yanıt
    Hocam bu uygun ürünleri siteden nereden görüyoruz ben hep buraya link atılırsa denk geliyorum.

• Arkadaşlar teknosa outletten aldığım parrot spider rolling i iade edeceğim. pervaneleri yanlış gönderildiği için havalanmıyor. pervane alır kullanırım diyen olursa aynı fiyata verebilirim. yoksa teknosa iade kabul etti. yarın geri göndereceğim.

Edit: 82tlye satın alındı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lahmacunsavar -- 27 Temmuz 2016; 13:49:32 >
  • http://www.teknosa.com/urunler/800034360/silicon-power-sp032gbuf3b06v1w-32gb-blaze-b06-beya 32 gb 3.0 flash 22 tl çullanın
    http://www.teknosa.com/urunler/800034449/logitech-g410-atlas-spectrum-gaming-klavye-920-007 G410 190 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi durmanow -- 27 Temmuz 2016; 13:58:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kulspruta

İstanbul Beşiktaş mağazasında bişiler var mı, denk gelen oldu mu?

haftasonu cevahıre gıttım, bu aksamda besıktas magazaya gıdıcem. bıseyler denk gelırse paslaşırız. varmı ılla bak dedıgın bısey.
  • durmanow D kullanıcısına yanıt
    ürün büyük ihtimal vasat, çalışıp çalışmadığı yönünde bile net bilgi yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de ürünleri sitede bulamıyorum.
    Şöyle en ucuzundan bir telefon gören bilen var mı acaba. İstanbul da?
  • Kaçırdım üstteki süpürgeyi tüh yine olmadı :(
  • @kırmızımercimek hocama teşekkür ederim. Saolsun alıp kargoladı.

Teknosa Mağzalarında ilginç fiyatlar.

• durmanow D kullanıcısına yanıt
    usb yi kim aldı be ben alıcaktım :D:D
  • sitede adı dahi geçmiyor akıllı oyuncak sphero Ollie haftasonu cevahırde sıfır kapalı kutu 107 liraya aldım. hemde stokta 5-6 adet vardı.
  • tonntini T kullanıcısına yanıt
    Ben aldıktan sonra birdaha eklendi onun linkini attım belki birdaha eklenir :) beklemede kalın :)
    ekleme:
    Halen alınabilir durum da .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi durmanow -- 27 Temmuz 2016; 14:04:50 >
  • http://www.teknosa.com/urunler/115019018/aeg-a51110hsw0-a-mini-sandik-derin-dondurucu

yukarıdaki üründen aldım bir sıkıntısı yok memnunum. teşhir almıştım panoradan. tesadüfen Ankara Cepa avm dede gördüm. almak isteyenler cepa ya baksın derim.
  • 
Sayfa: önceki 423424425426427
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.