Şimdi Ara

TEKNOSA DOLANDIRICILIĞI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
3.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: islandman

Bu mesaj silindi.
    Bilader senin bircok postune denk geliyorum. Seviyesiz ve ortalıgı karsıtrmaya yönelik birisisin farkındayım.

Intihar eden gencin arkadasından ''zuhahaha kesin inanclı kesimdir'' demen kadar asagalayıcı birşey yok.

Burda da 500 Euro paylasıp insanlar sanki hcibir seyin farkında degilmiş gibi görgüsüzce davranıyorsun.

Ben almanya'da yasıyorum ve emniyette calısıyorum. Senin gibi kalkıp forumda kimseyi kücümseyip farklı bir algı yaratmıyorum.

Karakterden yoksun birisi oldugun da aşikar ve senin gibiler elbette forumda ve gercek hayatta var, lakin adabınla takıl, insanların canını daha fazla sıkma forumda. Zaten ülkemizde herkes gergin ve üzgün. Bari katkın olmucak, sus.
  • Teknosa CEOsuna mail atın. İsmi yanilmiyorsam Bülent Gürcan idi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • islandman İ kullanıcısına yanıt
    İslam oldugu için demiyorum ben muslumanım elhamdurullah kardes sen ilk basta islamı bir tanı bi araştır belli konusmalarından belki yasın küçük belkide cok asosyal hayattan bi habersin belli dediklerinden
    Sadece islam a degil insanların inançlarına ve degerlerinr saygı duy işte ancak sen o zaman tasıdıgın insan sıfatına deger insan olursun
    Terbiyesizlik yapma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Görgüsüzlüğe de gerek yok eline almıssın 500 euro belli senın için o 500 euro büyük paraki burda insan konusunu yapabiliyosun

• Senin gibi din delileri yüzünden bu ülkenin halki sefaletle sinaniyor

• Benim din delisi oldugumu nerden cıkardın sen ?

Sen saygısız birisin kardes zaten saygılı olsan böyle bu milletin halkına asgari ücretle geçinen insanları asagılamazdın

Simdide beni damgalamaya mi calısıyorsun ?

• The Abyss kullanıcısına yanıt
    Kardesim bu arkadas 3-4 hesaptan bana link saldırısı ve küfür gönderdi şikayet ettim belliki yaşı küçük

• Aynı ürünün 8 gb olanını aynı paraya aldim.

• Bende aynı şekilde nisan ayının başı gibi yanılmıyorsan yada sonlarında bu cihazı almayı düşünüyodum. Ancak araştırma yaptığımda bu ürünün çok pahalı olduğunu düşünüp aspire serisinden aynı özelliklere sahip radeon 540X'li cihazı almıştım. Ancak burda sanırsam ki kişisel olarak sizinde hatanız var. Çünkü ben kendim araştırma yaparken mutlaka pc'nin yazan 314-41G gibi kodlarına çok dikkat ettim. Çünkü acer aspire ve swift 3 modellerine çok fazla kombinasyon ve model eklemiş. Bu nedenlede kafa karıştırmaya çok müsaitti. Kendi web sitesine girdiğimde de 314-41G modelinde vega 8 yazıyor hocam. Bu tip durumlarda biraz araştırmacı olmak gerekli diye düşünüyorum. Özellikle yüksek meblağlı bir alışveriş yaparken çok fazla araştırmak gerekli. Sizin kişisel olarak hatanız olduğu gibi karşı tarafında şuan ayıplı mal satmış durumuna girmiş olduğunuda unutmamak lazım. Geri alınması gerekli.

• burakcangokay kullanıcısına yanıt
    Bende Forum Yöneticilerine ilettim durumu. Böyle kanser insanlara hic gerek yok. Kendi cöplügünde oynasınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: islandman

Bu mesaj silindi.
    Bomboş adamsın sana + oy verenlerde bomboş

Sınırsız ban yakındır böyle forum ortamını karıştırmaya devam et sınırsız ban Yemen için elimden geleni yapıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mark Selby -- 2 Mayıs 2020; 4:5:5 >
  • Ryzen 5 3500u'da dahili olan zaten vega 8 var. Bunun haricinde diğer gpu olması gerekiyor. İki farklı model var. Biri 4 GB RAM'li, harici gpulu (senin aldığın) diğeri ise 8 GB ramli model. Eğer bilgisayarında 4 GB Ram var ise yanlışlık yok gibi yani harici gpunun sürücüsünü falan kur eğer denemediysen

Laptop 500 Euro..
    Adamlık paha biçilemez !!!

• laptop geldi mi?

SF314-41- R46C vega8 8gb ram 3500u
    SF314-41-G R4SG vega8 4gb ram 3500u + rx540

Suradan kolaylikla tum kodlara ulasabilirsiniz.

https://www.epey.com/laptop/urun-serisi/sf314/

tekrar kontrol edip donebilir misiniz sizi urununuz tam olarak hangi kod?

• Çok basit bir yöntem anlatıcam hakkınızı bu sayede alabilirsiniz öncelikle web.archive.org tarzı siteler var bir sitenin eski tarihteki durumunu ve sayfalarını görebiliyorsunuz yani siz ilanın ilk halini burdan bakabilirsiniz ekran görüntüsünü alıp tüketici mahkeme heyetine başvurursanız sayfanın siz aldıktan sonra değiştiğini bu şekilde ıspatlaya bilirsiniz elinizde delil olur
  • tüketicinin mağdur olduğu konularda sosyal sorumluluk olarak birbirimize destek olmalıyız.

benim de şöyle bir konum var:
    https://forum.donanimhaber.com/ankara-sasmaz-ozlem-oto-rezilligi-olay-ekside--143206011
  • Itarilde kullanıcısına yanıt
    Bu nasıl bir düşünce yapısı ya, farzet annen baban bilgisayar alcak çekip atıyor sana nasıl oğlum diyor bakıyosun harici ekran kartı vs tamam al diyorsun gelen ürün farklı. Ya da herkes acerin bilmem ne kodunu bilmek zorunda mı? farzet 15-16 yaşlarında lisede bir çocuk babasına bilgisayar aldıracak özelliklere bakıyor tamam diyor gelen farklı ürün. %100 Satıcı hatası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Takeshi Kovacs

Bu nasıl bir düşünce yapısı ya, farzet annen baban bilgisayar alcak çekip atıyor sana nasıl oğlum diyor bakıyosun harici ekran kartı vs tamam al diyorsun gelen ürün farklı. Ya da herkes acerin bilmem ne kodunu bilmek zorunda mı? farzet 15-16 yaşlarında lisede bir çocuk babasına bilgisayar aldıracak özelliklere bakıyor tamam diyor gelen farklı ürün. %100 Satıcı hatası.
    Fark ettiysen satıcı ayıplı mal satmışta dedim. İnternetten teknosadan 4000 lira verip hiçbişeye bakmadan alıyosan orası senin hatan kardeşim. Konuya yazan herkes kodlarını yazmış benim gibi bunda bu var bunda şu yok diye. Bunun için süper zeka olmana gerek yok. 10-13 yaşındaki çocuk bile girip acerin sitesinden bakabilir. 555d5dxs5s5cc gibi bir koduda yok 5 harfli bir kod gir bak neymiş diye.

Sana anan baban bilgisayarı çekip atıyorsa ve sende he anne güzelmiş al diyorsan hiçbişeyine bakmayıp sonra çok ağlarsın. Burdaki arkdaşta kendisi için alıyo donanım haber kullandığına göre az çok bu işlerle ilgisi var. Boşa acıtasyon yapmaya gerek yok. Satıcı hatalı ama kontrol etseydi şimdi bu tip bir durumlada uğraşmayabilirdi. Çok basit bir işlem olarak aldım pc kodunu yapıştırdım acer sitesine girdim. Bu kadar. Bunu benim 55 yaşındaki babamda yapabilir. Ki yapıyorda.Ben bunu almaktan vazgeçtikten sonra pc'yi almadan önce öncelikle youtube'ta videolarını kontrol ettim, sonr dh'de başlık açılmışmı incelenmişmi kullanıcı yorumalrı ne diye kontrol ettim. Hatta ana konusunda girdim baktım. Bunlar çok fazla zeka ve beceri istemeyen şeyler. 15-16 yaşındaki çocuğun aklınada bilgisayarın özelliklerine bakmak ve araştırmak gelmiyosa liseyi tekrardan okusun zaten.

• Itarilde kullanıcısına yanıt
    Hocam kusura bakmayın, düşünceniz doğru değil. O ilanda yazdıkları özellikleri vermek yükümlülüktür. Alıcı bunu araştırmak zorunda da değildir.

Kişisel düşüncem, bu sorun giderilmezse de dolandırıcılıktan farksızdır bu durum. Bu bilgisayar daha incelemesi olmayan yeni çıkmış bir bilgisayar da olabilirdi.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.