Şimdi Ara

Teknobiyotik Ryzen 5 3600 kutusuz gönderim. Iade problemi. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
0
Favori
7.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: erensatar

Katılıyorum hocam benim derdimde tabiiki 10000 tl lik ürünü 1000 tl ye almak vs değil 4950 olarak aldığım ürün ben aldıktan 3/4 saat sonra 5280 oldu göndermeme gibi bir şey yaparlar mı diye endişelendim bu kadar büyük bir firmada eğer beni mağdur ederse diyecek söz yok ...

Bircok markanın distribitoru iciniz rahat olsun.Digerleri ne kadar iyi ise o kadar iyiler ne kadar kotu ise o kadar kotuler bir farkları yok.

Asus,Gigabyte en son magduriyet yasadıgım firmalar hepsinde sıkıntı olabiliyor.

Akortek Tuzla da kendi binları var.Bircok buyuk firmanın da TR distribitorleri dert etmeyin.

• huso kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam inşallah sorun çıkmaz  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erensatar -- 25 Mayıs 2021; 11:36:52 >
  • Hocam emoji yanlış oldu kusura bakmayın bu arada sistem ETS2 ve PES 20 de memnun eder mi

@huso

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erensatar -- 25 Mayıs 2021; 11:39:51 >
  • quote:

Hocam emoji yanlış oldu kusura bakmayın bu arada sistem ETS2 ve PES 20 de memnun eder mi

@huso

Cok uzmanlık alanım degil maalesef daha bilgili arkadaslar yardımcı olur.

• quote:

Hocam RYZEN5 3500X

RX 560 4 GB

Colorful B450-M

Neo Forza 8GB 3200MHz Black Faye

WD SN530 256GB 2400-950MB/s PCIe NVMe m.2 SSD

Dark Raider 3x12cm FRGB Fanlı

High Power 500W 80+ 

Akasa 8cm AMD İşlemciler İle Uyumlu PWM İşlemci Soğutucu

Hocam bu ürünler kargo dahil 5430 TL gibi bir rakam tuttu fiyat olarak uygun geldi 12 yıllık bir firma olduğunu öğrenip güvenerek aldım ama sizin gibi bir çok kişide alınmaz pişmanlık vs diyince endişelendim açıkçası bakalım ürünü göndermemezlik yapacaklar mı ve ya üründe bir sorun çıkacak mı merakla bekliyorum  

Sistemin uygun olması normal kardeşim çünkü, 8gb ram var (min. 16gb öneriliyor artık) , 6 core 6 izlek işlemci var (6/12 önerilir), ekran kartına vs. girmeyeceğim piyasa malum umarım sorunsuzca teslim alırsın, daha sonra geliştirirsin sistemi sıkıntı yok.

• LEON-X kullanıcısına yanıt

Teşekkürler bu fiyatlara ne yazık ki daha iyisini bulamadım ram az bende farkındayım ama en geç 2/3 ay içerisinde ram takviyesi yapıp 16 ya yükselteceğim işlemci olarak sistemin orijinalinde ryzen5 1600af var ekstra 400 tl ücret ödeyip bu işlemciyi aldım bu işlemciyi genelde 2060 ekran kartları ile kullanıldığını öğrendim yani işlemcide beni idare eder uzun bir süre fakat dediğiniz gibi ram az ram takviyesi yayıp yoluma devam edeceğim zaten oynadığım 2/3 oyun var ETS2 ASETTO CORSA F1 2018 PES 20 bunları kasmadan oynatması bana yeterli

• Teknobiyotik bugün kargolama yaptı bakalım sorunsuz gelecek mi

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.