Şimdi Ara

TEKNOBİL TELEKOM 100 MBPS 50 MBPS UPLOAD 85₺ - 1 GBIT 150 MPBS UPLOAD 250₺ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
8
Favori
7.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adanada tbtnetten cok memnun degılım hız dalgalanmaları oluyor ..bakalım 2 3 ay gecsın bırde bunu denerız burayada hızmet verıyorsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer dedikleri gibi 100/50 değerini verirlerse %10 kayıpla bile kabul ederim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mustafa_demir87 M kullanıcısına yanıt
    Vereceklerini söylemişler.
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/149260881#149260881

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT2L -- 26 Mayıs 2021; 20:2:56 >
  • 500Mbps ve 1Gbit paketleri siteden kaldırılmış. 100Mbps 50 Up Paket duruyor.

• mustafa_demir87 M kullanıcısına yanıt
    Tt den sonra en yaygin turknet

• lewizsthank1 kullanıcısına yanıt
    Umarim her yerde tt gibi yaygin olurlar rekabet bizim icin iyi

• lewizsthank1 kullanıcısına yanıt

Telekom sen ne yapıyorsun aslan dedi kaldırdılar bence.

• 50Mbps Uploadlı paket duruyor yakında onu 8Mbps'ye çekerler sanırım. Bakalım bir kaç güne belli olur.

• Firma ile görüştüm 100 mbit down / 8 mbit upload aylık 75 tl ye olarak tek paket hizmeti sunuyorlarmış artık. Beni cezbeden tarafı yeni kurulumların ve aktivasyonun tamamen ücretsiz olması oldu, ve ay sonu çıkan 75 tl faturayı ödeyecekmişim sadece. Başvuru yaptım, evrak gönderdim dün açıldı hattım, kullanıyorum bir kaç gün geçsin bakalım nasıl olacak, yedek hat olarak bağlattım eve.

• Pingler +40ms mi banamı öyle geliyor her resim atanın aynı. Oyunlarda falan +60 ping altına düşmez gibi geliyor.

• NeooN kullanıcısına yanıt
    Nedir durum..var mı sıkıntı?

• Bella Ciao kullanıcısına yanıt

Şimdilik herşey güzel hocam biraz pingi yüksek sadece, hafta sonunu bekliyorum özellikle pazar gününü ve akşamını yoğunlukta nasıl tepkimeler alacağız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu fiyat ne kadar geçerli acaba,belli midir sözleşme de, modem veriyolar mı acaba..
    Siteye koydukları sözleşme örneğinde taahhüt görünüyor bu arada..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 19 Kasım 2021; 23:9:21 >
  • Bella Ciao kullanıcısına yanıt

Hocam görüştüğümde 2022 sonuna kadar zam düşünmediklerini söylediler.

Modem satışları varmış 200 küsür bir TL dediler modemim olduğu için pek ilgimi çekmedi orası, fiber bağlantı da ise ekstra 10 TL modem kirası çıkıyor sanırım.

Taahhüt yok taahhütsüz bir hizmet ayrıca şu an için kurulum ve aktivasyon ücreti yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeooN -- 19 Kasım 2021; 23:17:14 >
  • Bizim teknobil urfada bende urfada oturuyorum ama mevcutta aboneligim tbtnet var 2 yani tbtneti iptal etmeden buna basvueu yapsam olurmu oyle oluyorsa bende denemek isterim sonucta hemserim hem oda kazansinki gelissin

• zzfertatzz Z kullanıcısına yanıt

Hocam ben de öyle yaptım evimde bir internet aboneliği varken deneme amaçlı ikinci bir hat olarak teknobil Telekom bağlattım hem de kurulum, aktivasyon ücreti de yokmuş, boş port varsa siz de yapabilirsiniz. Siz firmaya yakın olduğunuz için ping vs. Değerleriniz de iyi olacaktır diye düşünüyorum.

Turktelekom oyle bagliyormiki 1 evde iki baglanti mevcutmu yani binanin gieisinde portu nasil yapacaklar

• zzfertatzz Z kullanıcısına yanıt

Normalde standart gereği bina girişinde her dairenin içeri giden iki adet alternatifli hat olur, gelen port yerinde de ekstra yedekli hatlar bulunur. Yapılıyor ikinci bir hat şeklinde eğer ki binanın kutusu müsait ise hiçbir problem olmayacaktır.

Hocam hayırlı olsun bende düşünüyorum bu firmayı birkaç yere test yapıp burada bizimle paylaşırmısın?

Konum Bilgisi :

FTTH veya FTTC hangisi ise?

185.60.112.157 ping testi

Yurt içi ile Yurt dışı Speedtest görüntüsü...

• Tècnics kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam fttb modeli. Bina altı fiber kabini dairelere bakır kablo işe çıkan tip. Hız testlerini kablosuz aldım modemim bir yan odada. Dediğiniz ip adresine de bilgisayara geçtiğimde bakıp atarım.

TEKNOBİL TELEKOM  100 MBPS 50 MBPS UPLOAD 85₺ - 1 GBIT 150 MPBS UPLOAD 250₺
    TEKNOBİL TELEKOM  100 MBPS 50 MBPS UPLOAD 85₺ - 1 GBIT 150 MPBS UPLOAD 250₺

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.