Şimdi Ara

Teknik servis hakkında Yardım bekliyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sorunum Kardeşimin X2' yi 14.01.2011 tarihinde kvk Trabzon servisine yapılması için verdik. Cihaz 25.01.2011 tarihinde İstanbul kartal servisine gitmiş ve internette baktığımızda hala anakart beklendiği ve geldiğinde değişim yapılıp haber verileceği yazıyor.

1) Bu yasal süre ( sanırım 30 iş günü ) cumartesilerde dahil ayın 15'inden sayarsam 18 Şubatta bitecek değilmi ??

2) Bu süre bitimde yapmam gerekenler neler para iadesi almak için? İlk olarak servisten kağıtmı alıyoruz da kaymakamlığa gidiyoruz.? Yani yapmam gerekenler sırayla neler yardım ederseniz sevinirim...

• Geçmiş olsun öncelikle. Süre bittiğinde (iyi niyetini kullanarak) Nokia'yı ara 30 iş günü servis süresinin dolduğunu ve ne istediğini bildir (değişim veya bedel iadesi), alacağın olumsuz cevaptan sonra direk TSHH'ne müracatını yapabilirsin.
    Bazı detaylar heyetlere göre değişebiliyor, ama benden istedikleri (izmir'de) şöyleydi :

Teknik servis hakkında Yardım bekliyorum.

not: Nokia'dan da, Heyetten de talebin bedel iadesi olsun, değişim asla düşünme....
  • teşekkür ederim arkadaşım zaman ayırıp sorunuma yardım ettiğin için. Zaten bedel iadesi yaptıracagım da bu süre işi tam olarak kafamı karıştırıyor bu hafta yasal hakkım doluyor değilmi? Cihaz faturasını fotokobi çektireceğiz heralde 3adet yazmışlar dilekçede öyle ??
  • Rica ederim, ne demek...
    Evet 18 Şubat 30. gün olarak çıkıyor, 19 cumartesi heyet çalışmıyor ancak 21 pazartesi müracaat edebilirsin.
    Bağlı bulunduğun kaymakamlık bünyesinde yer alıyor heyet. Fatura ve servis formundan fotokopi isterler.
    Dilekçe matbu vardı orada onu doldurmuştum ben...
  • Teşekkürler arkadaş Gelişmeleri yazacağım inşallah ses seda çıkmazda değişiriz telefonu
  • Hadi hayırlısı bakalım...

quote:

Orijinalden alıntı: caglar_kilic

Teşekkürler arkadaş Gelişmeleri yazacağım inşallah ses seda çıkmazda değişiriz telefonu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.