Şimdi Ara

TEKKEN 7 (PS4 / PS4 PRO ANA KONU) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
577
Cevap
12
Favori
44.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni oyun içi video geldi ilk mesajda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

Oyun çıktımı beyler ?

18 Martta arcade salonları için çıkıyor konsollara henüz açıklanmadı ama uzun bir süre olmaz.
  • Tekken 7: Fated Retribution - Nina Williams Reveal

• Rakipleriyle buyuk bir yarıs icinde bulunacak zira kof, sf 5, mk xl ayni anda piyasada bulunacak ve en buyuk rakibi bence mortal kombat x olacaktr lakin mk x hakikaten kaliteli bir yapımla karsımıza cıktı. Tekken 7 nin rakiplerinin onune gecmesi karekter sayisini artirarak mumkun olabilir. Cok fazla iyi karekter oyunun disinda birakilmis maalesef ... Muhtemelen dlc ile getirecekler bazı karekterleri. Bekledigim karekterler:

1.Raven
    2.Eddy
    3.Jaycee
    4.Eliza
    5.Zafina
    6.Lei
    7.Bob
    8.Ganryu
    9.lee
    10.Bruce
    11.Marduk
    12.Armor King
    13.Roger Jr.
    14.Kunimitsu
    15.Anna
    16.Miguel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x_abner -- 24 Mart 2016; 12:46:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • x_abner X kullanıcısına yanıt
    Namco parayla karakter satmıyor.
  • mertvontrier kullanıcısına yanıt
    Tekken tag 2 de bildigim kadarıyla 8 adet dlc karekter vardı, bu karekterleri oyunculara dua ile mi verdi :D

• Nina....

• x_abner X kullanıcısına yanıt
    Bende Tekken Tag 2 var. Bütün karakterler mevcut. Senin dediğin ücretsiz DLC. İlk önce araştır. Sonra alay edersin.
  • mertvontrier kullanıcısına yanıt
    Haklı olabilirsin lakin namco su ana dek para ile karekter satmıyor diye bundan sonra da satmayacak diyemeyiz cunku devrin oyunları giderek dlc ye kayıyor ve bu sekilde para kazanıyor. O bir yana ben zaten ilk gonderimde ''muhtemelen diger karekterler dlc ile gelecek'' dedim, parayla satilacak demedim tekrar oku :) neyse onemi yok bunlarin da, asıl bi konu canımı sıkıyor, mortal kombatın filan bircok konusanı var donanım haberde lakin tekken in cok az... Yeteri kdr tekken fanı yok galiba ya da fanlar pek bir ilgisiz... Sırf rage arts, akuma, unreal engine 4 vb uzerine bir dunya muhabbet kurulabilinir aslında. Mesela ben akumadan cok garudanın gelmesini isterdim mesela :D Bu arada amacm senle alay etmek degildi bir onceki mesajda, eger oyle algiladiysan gercekten kusura bakma

• Temmuzda cıkacak beyler

• Mkx yazan arkadaşlar dalga geçiyorlar galiba

• Epeydir twitchte arcadeini izliyorum. greentekken diye bir kore kanalı. Oyun gayet iyi. Kötü olduğunu falan düşünmeyin boşuna şüpheniz olmasın. Rage art slow motion falan adamlar gayet iyi çalışıyor.
  • 500 yıldır aynı görsellik aynı oynanış tek farkı son vuruşta ağır çekim gibi birşey ve SF çakması ultra combo gibi vuruşların gelmesi.
  • Nina'yı düğünde basmışlar, anlaşıldı.
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    SF çakması ne kelime adamlar resmen sf ye özendi gidiyo rage art dedikleri olay nerdeyse sf deki süper hareket çekmenin aynısı. Tekken 2 den beri oynarım bu kadar gittikçe saçmalayan başka dövüş oyunu olmadı. Tekken 7 ye adamlar direk sf karakteri koydu tekken x sf diye ayrı oyun çıkarmadı vidyoları izlerken sanki sf izliyomuşum gibi hissediyorum tüm rakipleri ps4 e oyun çıkarmışken namconun ps4 e 2 senedir bi oyun çıkarmaması da cabası. Nerdeyse 15 yıldır tekken oynarım eddy ile başlayan spam karakterler lili ve alisa ile devam etti tekken 7 ye de chloe adlı birini daha eklediler xoxoxoxoox ile hangi diğer dövüş oyunlarında pro insanların yenildiği görülmüş tekkende bu maalesed mümkün. Cidden artık midem bulanıyor 10-15 hitlik kombolar ve slow motion hareketler bundan daha sinir bozucu ne olabilir. Sırf ps3 üm yok diye model yükselttim diye tekken oynayamıyosam o şirket kapıyı kapatsın ya da işini bilenlere bıraksın harada mıdır nedir resmen medya maymunu herif. Koyu fanı olmama rağmen tekken 7 almayı düşünmüyorum ama diğer dövüş oyunlarını da beceremiyorum sürekli aklım tekkendeki mekaniklere kayıyo iğrenç bi durum

• Bu oyuna ne oldu ya? Wikipedia'da "early 2017" yazıyor çıkış tarihi ama bilemiyorum. Oynamayacak olsam da Tekken'in yeri ayrı olduğu için alırım diyordum ama galiba oyun kayıplara karıştı.

• http://store.steampowered.com/app/389730/tekken 7 Steamdan ekli
    Oyuncu ps si olanların dikkatine
  • Çıkış tarihi açıklandı 2 haziran 2017

• Psn bedava verirse belki oynanır onun dışında oynanacak oyun değil bence. Serinin 1 2 3 4 5 6 ve tag2 yi oynamış biri olarak söylüyorum. 3 teki güzellik hiçbir oyunda yok. Özellikle bu son oyundaki akuma oyunun üstüne tüy dikmiş. Rezilsin harada

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.