Şimdi Ara

Tek çocuk olan varmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evin tek çocuğu olan varmı içinizde şahsen ben öyleyim

• Yalnız değilsin.
  • Ben ve halimden de cok mutluyum, ya siz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: U_R_DIED

Ben ve halimden de cok mutluyum, ya siz?

kesinlikle
  • Bende tekim ama bazen kendimi yalnız hissediyorum cidden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utkuhan

Bende tekim ama bazen kendimi yalnız hissediyorum cidden

O zamanda arkadaslar devreye giriyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tassa

quote:

kesinlikle

Bir de tanidigim herkes kardeslerinden/abi, ablalarindan sikayetci, onlarin sikayetlerini dinledikce daha bir mutlu oluyorum :)
  • ben
  • quote:

quote:

quote:

kesinlikle

Bir de tanidigim herkes kardeslerinden/abi, ablalarindan sikayetci, onlarin sikayetlerini dinledikce daha bir mutlu oluyorum :)

en güzelide herşey bana pc tek benim oda benim eşyalar kıyafetler vs. kalk pc den sıra bende olayları yok

• bende tek çocuğum ve çok yakında bende evden gideceğim ve annem babam yalnız kalacak.bu çok koyuyor be adama.45 yaşında evde çocuksuz anne baba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

bende tek çocuğum ve çok yakında bende evden gideceğim ve annem babam yalnız kalacak.bu çok koyuyor be adama.45 yaşında evde çocuksuz anne baba

bence ocak ayında evden ayrılıyorum.ama sorun olmaz bence bu anne babalar için
  • quote:

quote:

bende tek çocuğum ve çok yakında bende evden gideceğim ve annem babam yalnız kalacak.bu çok koyuyor be adama.45 yaşında evde çocuksuz anne baba

ya sorun olmaz elbette ama. ölen bir kardeş ve arkasından benim gitmem. yani kalıcı olarak gidiyorum.eskişehirden tamamen gidiyorum.yanlarına gelirsem yazın geleceğim. sorun bu. yoksa alışkındırlar benim evde durmama.

• quote:

quote:

quote:

ya sorun olmaz elbette ama. ölen bir kardeş ve arkasından benim gitmem. yani kalıcı olarak gidiyorum.eskişehirden tamamen gidiyorum.yanlarına gelirsem yazın geleceğim. sorun bu. yoksa alışkındırlar benim evde durmama.

o zaman durum başka tabi kardeş başın sağolsun

• tek başına free
  • Tek çocuk olan arkadaşlar evet bende tek çocugum ve günlük yaşntımız nasıl en büyük avantajımız herşeye sahip olmamızmı değerlendirmeleri yapalım
  • Tek çocuk olmak berbat birşey.Anne baba gidince hayatta tek başınasın.Beni abim var keşke 1 tane daha olsaydı veya kardeşim olsaydı.İleride evlenince en az 3 çocuk yaparım ileride güvenecekleri birileri olsun.Arkadaş falan bunlar gelip geçici.
  • valla ben şimdilik halimden memnunum ama bazen vay keşke bi ablam olsaydı diyorum
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.