Şimdi Ara

Tek çanakla 1 den fazla uydu izlemek için ne gerekli?li? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
25.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: fredydexter

t90 çoklu anten al yakında bende 12 tane lnb eklicem bir aksilik olmassa

dediğin çoklu anten çok para, hem o kadar uyduya gerek yok, ne izliyceksin ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musab -- 10 Ağustos 2015; 15:48:36 >
  • Musab kullanıcısına yanıt
    Amos-Thor-eutelsat 16-eutelsat 36-hellas sat , balkan-rus-akdeniz uyduları eklemek şart
  • Dil biliyosanız eyvallahta bilmiyosanız bu kadar uyduda ne izlenirki.biss şifre çözerek maç izlenir heralde.bi de bazı yorumlar görüyorum yabancı dil anlamıyoruz ama yayınlar görüntü kaliteli diyo.ne faydası var ki o kalitenin iyi olması.anlayamadıktan sonra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mobilephone M kullanıcısına yanıt
    şöyle söyleyebilirim, izlemek istediğin bir maç varsa, mutlaka bir kanal da bulup izlersin.
  • funnygirl F kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bende bu değil ama whybe torrodial anten var, 7 + 13 + 19 + 42 izliyorum, hangi anten ustasıyla konuştuysam (hatta 7 ve 13 derecelerden vaz geçip) 46 dereceyi ekleyebilir miyiz diye sorduğumda "HAYIR" yantı alıyorum, yarın bir usta gelip sistemi elden geçirecek, siz nasıl yaptınız acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aligulhan -- 6 Aralık 2015; 1:54:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aligulhan

Merhaba,

Bende bu değil ama whybe torrodial anten var, 7 + 13 + 19 + 42 izliyorum, hangi anten ustasıyla konuştuysam (hatta 7 ve 13 derecelerden vaz geçip) 46 dereceyi ekleyebilir miyiz diye sorduğumda "HAYIR" yantı alıyorum, yarın bir usta gelip sistemi elden geçirecek, siz nasıl yaptınız acaba?

42 çok dışarıda kalmıyorsa 46 rahatlıkla eklenir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pentax

quote:

Merhaba,

Aşağıda fotografını paylaşıyorum,

sanırım en sağda görülen 42 derece, ama sol tarafta da boşluk var, bence ayarlanablir ama emin olamıyorum, usta da olmaz deyince kalıyoruz.

Tek çanakla 1 den fazla uydu izlemek için ne gerekli?li?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pentax

quote:

Merhaba,

Aşağıda fotografını paylaşıyorum,

sanırım en sağda görülen 42 derece, ama sol tarafta da boşluk var, bence ayarlanablir ama emin olamıyorum, usta da olmaz deyince kalıyoruz.

46 işaretlediğim yere gelecek.

• pentax kullanıcısına yanıt
    Tamam, yarın deneyip sonucu paylaşacağım.

İlginize teşekkürler.
  • quote:

Tamam, yarın deneyip sonucu paylaşacağım.

İlginize teşekkürler.

Uyducu monobolock lnb kullanırsa çok uğraşmaz.Elinde varsa yanında bulundursun.
    Ayrıca 42 nin diğer tarafına Hellasat 39 eklenebilir.

Monoblock lnb'yi 42 ve 46 için kullanır. Şu an 42 olan lnb boşta kalmasın onuda 39 olarak kullanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pentax -- 6 Aralık 2015; 3:05:57 >
  • pentax kullanıcısına yanıt
    monoblok lnb ye gerek yok aslında. 42, bende de kenarda kalıyor. ben de 42 nin üzerine elektrik bandıyla bantladım. üzerine de elektrik kablosunu soydum ve o telle sarıp bağladım.
  • Merhaba

Apartmanda merkezi sistem var. Turksat çekiyor.

Lg Akıllı TV ye çanakta herhangibir ilave yapmadan TV menüsünde uydu ekle diyerek yeni bir uydu ekleyebilirmiyim?

Oluyorsa ne ayar girmem gerekir?

• folkeyno kullanıcısına yanıt
    Hayır çanakta ilave yapmadan eklenmez

Bunu ispat etsene! Sadece yaptım demişsin.. gerçek resimler, videolar nerede!

• YaNLiZ_KuRt_06 kullanıcısına yanıt

Çoktandır Foruma girmemiştim, yeni gördüm mesajı. Bu uslübu beğenmedim. Cevap vermem

Bizde cevabını duymak için ölüyorduk

• YaNLiZ_KuRt_06 kullanıcısına yanıt

Ölümden kurtardığıma sevindim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.