Şimdi Ara

Tek Burun Deliğinden Nefes Alanlar Kulübü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
168
Cevap
9
Favori
38.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar benim gibi sadece sağ burun deliğinizden nefes alıyorsanız yada yalnız sol dan alıyorsanız; bizdensiniz.

Bu arada sol deliği tıkalı olanlar daha heyecanlı bir yapıya sahip oluyorlarmış. Bende heyecanlı çabuk gaza gelen maymun iştahlı birisiyimdir. Vay bee dedim.

Her neyse bende bir gün çift delikten nefes alacam inşallah

1-Mentalist Zihinbaz
    2-GoaPsy
    3-Coleslaw
    4-ugrgcr
    5-Vash The Stampede
    6-Red_Devil33
    7-wortexxx
    8-Sentez*
    9-Pr0Life
    10-Medeniyetsiz
    11-:::Banner:::
    12-_rayman_
    13-Grant Imahara
    14-Ordenador
    15-Idos
    16-SatsuiNoHadou

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avatar -- 13 Mayıs 2013; 15:25:11 >

• Şu an sol kapalı sağ da trafik akışı normal genelde sağ da akış iyi sol genelde trafiğe kapalı ama arada sırada değişebiliyor. Ekle beni de senelerdir böyleyim.
  • Yaz hocam bi saga kayiyor bi sola kayiyor 3 yildir hic 2 sinden nefes alamadim
  • ekle beni de..

sabahları ağzı açık uyananlar grubu diye de bilinebilir burası..
  • alerjim var, allah kahretsin. sağ sol değişiyor. nadiren çift burun deliğiyle nefes alıyorum.
  • Sol taraftan iyi hava akışı oluyor .sağ taraf çok az hava akışı oluyır
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoaPsy

Şu an sol kapalı sağ da trafik akışı normal genelde sağ da akış iyi sol genelde trafiğe kapalı ama arada sırada değişebiliyor. Ekle beni de senelerdir böyleyim.

doktora görün burunundaki et büyümesinden kaynaklı,önce sprey verirler,düzelmesse ameliyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hctppstat -- 13 Mayıs 2013; 15:06:41 >
  • ameliyat olsak düzelir mi problem birde ameliyatı zormudur kaç gün yatırırlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hctppstat

quote:

Şu an sol kapalı sağ da trafik akışı normal genelde sağ da akış iyi sol genelde trafiğe kapalı ama arada sırada değişebiliyor. Ekle beni de senelerdir böyleyim.

doktora görün burunundaki et büyümesinden kaynaklı,önce sprey verirler,düzelmesse ameliyat.

Aklımda epeydir ama gevşeklik değil mi doktora gitmiyoruz işte. Önümüzdeki sene ameliyat düşünüyorum burundan tam verim alamamak insanı psikolojik olarak çok etkiliyor.

• Hocam çok zor değil mi ya? Ben grip olduğumda biri bile tıkalı olduğunda deliriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nayc -- 13 Mayıs 2013; 15:10:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentalist Zihinbaz

ameliyat olsak düzelir mi problem birde ameliyatı zormudur kaç gün yatırırlar

eğer sadece sağdan alıyorsan burnunun yapısından kaynaklı birşey bu,ameliyatla kıkırdakları alırlar,eh işte biraz zordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-42DBB8773

quote:

quote:

Aklımda epeydir ama gevşeklik değil mi doktora gitmiyoruz işte. Önümüzdeki sene ameliyat düşünüyorum burundan tam verim alamamak insanı psikolojik olarak çok etkiliyor.

Alıntıları Göster
    evet birand şu anda sol şeritte trafik -ağdeta- durmuş vaziyette, ulaşım -zor şartlar âltîndâ- sağdan sağlanıyor ben kastamonu

• quote:

Basit ameliyat diye birşey yok narkozu aldığın zaman riskide almış oluyorsun. Ameliyata gelince 1/2 saat sürüyor sıkıntı çıkmazsa da 1 gün sonra taburcu ediyorlar 1 haftaya hiçbir şeyin kalmaz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-42DBB8773

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    Yaz beni de senelerdir aynıyım

• Sağ burun deliğim örümcek bağladı ekle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amashe

quote:

Basit ameliyat diye birşey yok narkozu aldığın zaman riskide almış oluyorsun. Ameliyata gelince 1/2 saat sürüyor sıkıntı çıkmazsa da 1 gün sonra taburcu ediyorlar 1 haftaya hiçbir şeyin kalmaz..

Alıntıları Göster
    ekle panpa bende burdayım.Ama çok kısa süreliğine inş. 2 ay içinde ameliyat olucam

• quote:

Orijinalden alıntı: amashe

quote:

Alıntıları Göster
    Yaz hocam sol tıkalı oluyor genellikle burnumu sümkürmem hep içeri çekerim çekemezsem eğer

• quote:

Orijinalden alıntı: Medeniyetsiz

Yaz hocam sol tıkalı oluyor genellikle burnumu sümkürmem hep içeri çekerim çekemezsem eğer

Alıntıları Göster
    Hacı bende şöyle bişe var. Burun içinde duvar yok

Tek tarafı elinle kapasan bile içerde yol yine 2 ye ayrılıyor. Yani sıkıntı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Medeniyetsiz

Alıntıları Göster
    Yaz beni de senelerdir aynıyım ben, bazen sol bazen sağ açık oluyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Yaz beni de senelerdir aynıyım ben, bazen sol bazen sağ açık oluyor :D

Alıntıları Göster
    İkisinden nefes aldığımı hiç hatırlamıyorum ille biri kapalı oluyo
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.