Şimdi Ara

Tek başıma Ayvalık maceram [Yoldan SS'ler] [Rehber] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
133
Cevap
6
Favori
9.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ah ben de sürebilsem arabayı böyle. Yani sürmeyi çok iyi biliyorum da babam sağ olsun sadece giderken verdi. Şehiriçinde vermiyor. Şehirdışında verse nolacak düz yol zaten anca solla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shiftlenbik

Şu corsalara bir güvenemiyorum tabutta gibi hissediyorum kendimi.

ne alaka anlayamadım ?
  • junda adası mı ne vardı oraya git bi balık ye
  • Bu adamın yaşamına hastayım işin ne senin?Chatroulette den fıstık gibi kızlar düşürmek falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

quote:

Orijinalden alıntı: Céм

Daha 2 hafta once geldim ordan Sarimsakli ya git guzel o taraflar

Kısaca bahsedebilirmisin arkadasimda orada ikamet ediyor, böyle özel yerler filan varsa uğramak isterim ilk defa gidiyorum sonuçta. hatta bilgiliysen bir ara müsait olduğunda arayayim?

Kiralik evler falan var gunlugu 80 tl market bakkal falanda var denize yakin:) Denizin oradan ileri dogru gidersen gezecek cok yer var luna park falanda var. Ara diyecegim ama bende pek bilmiyorum anlatamam yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpbor

quote:

ne alaka anlayamadım ?

Annemde corsa var arabayı sürerken hiç güven vermiyor bana o yüzden öyle söyledim.
    Kişisel görüşüm yani.
  • quote:

quote:

quote:

ne alaka anlayamadım ?

Annemde corsa var arabayı sürerken hiç güven vermiyor bana o yüzden öyle söyledim.
    Kişisel görüşüm yani.

bizdede ailede 2 tane corsa var benim zorlamamla aldırdım.neden öyle düşündün anlayamadım

• quote:

quote:

quote:

quote:

ne alaka anlayamadım ?

Kişisel görüşüm yani.

bizdede ailede 2 tane corsa var benim zorlamamla aldırdım.neden öyle düşündün anlayamadım

Valla araba sürerken hiç güven vermiyor bana biri hafif dokundursa komple göçecekmiş gibi.
    Biraz eski 2002 model ondan olabilir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ne alaka anlayamadım ?

Kişisel görüşüm yani.

Valla araba sürerken hiç güven vermiyor bana biri hafif dokundursa komple göçecekmiş gibi.
    Biraz eski 2002 model ondan olabilir.

öyle deseydin başta :) yeni kasaları çok harika gerçekten.

bak güzelliğe

Tek başıma Ayvalık maceram [Yoldan SS'ler] [Rehber]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpbor -- 20 Ağustos 2012; 0:43:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PetrovaFire

Ah ben de sürebilsem arabayı böyle. Yani sürmeyi çok iyi biliyorum da babam sağ olsun sadece giderken verdi. Şehiriçinde vermiyor. Şehirdışında verse nolacak düz yol zaten anca solla

Yaş kaç hocam ?
  • ayvalık civarları benden sorulur
    yat turuna çıkacaksan ya selindayla çık (hizmeti en güzel olan) yada jale bilmemkaç var onunla (ortamı güzel)
    cunda bey adası var, git orda dondurma ye, sarımsaklıda pek bi cacık kalmamış yine kalabalık ama boş bi kalabalık,lunaparkına git 2 alete bin dön :) tabi görülecek yerler arasında, dikili taraflarını gezde değmez oraya mazot yaktığına :D başka aklıma gelmiyo ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacklotus -- 20 Ağustos 2012; 0:55:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_emre34

quote:

Ah ben de sürebilsem arabayı böyle. Yani sürmeyi çok iyi biliyorum da babam sağ olsun sadece giderken verdi. Şehiriçinde vermiyor. Şehirdışında verse nolacak düz yol zaten anca solla

Yaş kaç hocam ?

17 hocam aralıkta 18 olacam
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: By_emre34

quote:

Yaş kaç hocam ?

17 hocam aralıkta 18 olacam

Araba kaçırma yaşınıda geçmişsin hocam yedek anahtarı al git gez dolaş sürüşünü vs şehir içinde geliştirirsin şehir dışında pek bir katkısı olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_emre34 -- 20 Ağustos 2012; 1:58:35 >

• Arkadaş sarımsaklı'ya git tekne turu olarak sudem tur gayet iyi Sarımsaklı'nın plajı diğer taraflara göre daha temizdir.Gece hayatıda canlıdır.
  • oralardan BİM fotograflarıda isteriz..
  • Hocam aılemle ayvalık tarafındayım sıkıntıdan patlıyorum. Bugun cundaya gıttım gezdım yemek falan yedım. Seytan sofrasına cıktım. Felaket ruzgar vardı. Bana sahıller hakkında bılgı verır mısın 2 gundur burdayım denıze gırmedık daha. Ve baska ne yapılır, tekne turu, gıdelecek yerler, aktıvıteler vs..

YARDIMINA MUHTACIM

Hocam aılemle ayvalık tarafındayım sıkıntıdan patlıyorum. Bugun cundaya gıttım gezdım yemek falan yedım. Seytan sofrasına cıktım. Felaket ruzgar vardı. Bana sahıller hakkında bılgı verır mısın 2 gundur burdayım denıze gırmedık daha. Ve baska ne yapılır, tekne turu, gıdelecek yerler, aktıvıteler vs..

YARDIMINA MUHTACIM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • özlemişim ayvalıkı ya inanın bok kokan sahilini bile özledim eylülün 2 sinde ordayım inş :)
  • kardeş sen baya yalnızsın galiba seninle gelecek bir yakın arkadaşın yok muydu yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basri Mutaf

oralardan BİM fotograflarıda isteriz..

İnan bu gün BİM'e gitmeyi çok istedim ancak kapısına kadar gidip kapalı olduğunu görünce malesef ki hüzünlendim. Fotoğraf çekecektim ama o onu bile yapasım gelmedi cidden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D-Can

Hocam aılemle ayvalık tarafındayım sıkıntıdan patlıyorum. Bugun cundaya gıttım gezdım yemek falan yedım. Seytan sofrasına cıktım. Felaket ruzgar vardı. Bana sahıller hakkında bılgı verır mısın 2 gundur burdayım denıze gırmedık daha. Ve baska ne yapılır, tekne turu, gıdelecek yerler, aktıvıteler vs..

YARDIMINA MUHTACIM

YARDIMINA MUHTACIM

Badavut var çok yakın ayvalığa arabanız varsa gidebilirsiniz.Sahili güzel ve sakindir.Geceleri yaşın tutuyorsa 17-18 felansan önce the joker cafeye git 1-2 kız bul arka tarafta bar var ak oraya ama giriş 30 TL Lunaparkta at yarışı anlatan adamı dinle.İstersen abim orda tanıştırabilirim 17 yaşında.Takılırsınız.
    Ama arkadaş yoksa yanında sıkar sarımsaklı seni baştan söyleyeyim.Akşam sahilde ateş yakan gruplarla takılabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.